Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

PLN bez VAT


System umożliwia odblokowanie telefonu komórkowego za pomocą kodu odblokowującego - bez ingerencji w oprogramowanie telefonu, bez wychodzenia z domu!

Aby odblokować telefon wybierz operatora lub metodę. Pierwsza pozycje na liście to "Metoda Producenta" - zalecamy najpierw sprawdzić tą metodą. Jeżeli nie ma na liście telefonu, który ma być odblokowany - proszę wybrać z listy kraj oraz nazwę sieci - a następnie dostępną metodę.

Po wybraniu odpowiedniej metody odblokowania, proszę na nią kliknąć, wyświetlony zostanie kroki formularz, w którym należy wpisać podstawowe dane kontaktowe, w szczególności zwracając uwagę na podanie poprawnego adresu email! Na dole proszę podać IMEI telefonu. Aby odczytać IMEI, należy na klawiaturze telefonu wpisać *#06# ! Numer IMEI składa się z 15 cyfr!

NOTA:

Reklamacja z tytułu podania niewłaściwego numeru IMEI nie będą uwzględniane! Prosimy o skrupulatne przepisanie numeru IMEI!

Po zatwierdzeniu proszę dokonać płatności za pomocą usługi ePrzelew, której dostawcą jest firma Ecard. Płatność tym sposobem automatycznie uruchomi proces odblokowania telefonu! Wszystkie kody wysyłane są AUTOMATYCZNIE, bez ingerencji obsługi naszej firmy! Wszystkie instrukcje na bieżąco będziesz otrzymywał na swój email - otrzymasz na niego również fakturę - oczywiście automatycznie, bez ingerencji obsługi naszej firmy, zwróć więc uwagę na podanie poprawnych danych do faktury - dane nie są weryfikowane - faktura tworzy się automatycznie!

Dla tej usługi obsługujemy płatności:
Obsługujemy płatności: