Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Lokalizator GPS01K SMS/GPRS! + Nasłuch

Cena: 405.69 PLN + 23% VAT
Produkt będzie dostępny po 2015.08.12. Poinformuj mnie o dostępności tego produktu.
Zaloguj się aby negocjowac cenę.

Share |

Powrót do: Strona główna

Lokalizator GPS01K SMS/GPRS! + Nasłuch

Opis:

GPS01K jest jednym z najlepszych urządzeń lokalizacyjnych GPS. Charakteryzuje się bardzo małymi wymiarami, małą wagą, doskonałą precyzją oraz szerokim wachlarzem możliwości. Teraz instalując w samochodzie lub dając go wybranej osobie masz pełną kontrole nad przebiegiem trasy oraz prędkością. Funkcja Monitoringu umożliwia nasłuch otoczenia urządzenia a Geo-Fence poinformuje Cię na wypadek kradzieży Twojego samochodu. Bez podpisywania umowy, bez żadnych dodatkowych opłat. Płacisz tylko za SMS lub GPRS!

Więcej informacji:

Zestaw zawiera:

- Lokalizator SMS/GPRS GPS01K
- ładowarka sieciowa
- ładowarka biurkowa
- 2 x bateria li-jon
- instrukcja obsługi w języku polskim
- gwarancja 12 miesięcy

Funkcje:

Przestrzegamy przed pojawiającymi się podrobionymi urządzeniami występującymi pod rożnymi nazwami! Nie odpowiadamy za jakość wykonania i użytych podzespołów w nieoryginalnych urządzeniach! Jesteśmy jedynym dystrybutorem tego urządzenia w Polsce! Jeśli nie jesteś pewien czy oferowane urządzenie przez inną firmę jest oryginalne napisz do nas a otrzymasz informacje czy dana firma jest autoryzowanym sprzedawcą! Wszystkie urządzenia od 22.09.2008 posiadają obudowę z naszym firmowym logo! 

Uwaga!
Jako nieliczni w Polsce oferujemy aż trzy metody lokalizacji urządzenia!
- SMS (koszt tylko i wyłącznie SMS operatora telefonii komórkowej)- odbieranie lokalizacji na telefonie komórkowym
- GPRS Aplikacja - darmowa aplikacja umożliwiająca wyświetlanie lokalizacji urządzenia na Twoim własnym komputerze, tworzenie bazy, historii oraz pełnych przebytych tras za pomocą kilku przycisków! (koszt tylko i wyłącznie GPRS operatora telefonii komórkowej)
- profesjonalny serwer do lokalizacji on-line przez GPRS, z pełnymi zaawansowanymi funkcjami, możliwością pełnej personalizacji pod każdą firmę, dostępem do serwera przez stronę www z każdego komputera na świecie podłączonego do Internetu! (sprawdź ofertę na dostęp do serwera)

Teraz również w zestawie darmowa aplikacja do odbioru danych GPRS z lokalizatora GPS na Twój własny komputer!Dlaczego powinienem wybrać GPS01K? 

- nasze urządzenie jest dopracowane w każdym szczególe, istnieje możliwość jego aktualizacji, dogrania dodatkowych funkcji itp itd
- nasze urządzenie jest oparte na podzespołach Siemensa, co gwarantuje stabilność działania i niezawodność
- nasze urządzenie posiada moduł GSM Siemensa oraz najlepszy odbiornik GPS
- nasze urządzenie jest jednym z najmniejszych dostępnym rynku posiadającym tym samym niesamowicie rozbudowane możliwości
- nasze urządzenie posiada wszystkie opisy i instrukcje w języku polskim pisane przez naszą firmę
- nasze urządzenie jest gotowe do użycia od razu po jego otrzymaniu. Posiada dograne wszystkie możliwości, przewody do instalacji na stałe w samochodzie itp itd
- nasze urządzenie posiada pełne wsparcie techniczne ze strony naszej firmy, również telefonicznie!
- nasze urządzenie posiada wszystkie możliwe funkcje i opcje dostępne w innych, droższych urządzeniach
- nasze urządzenie jest najtańsze na rynku w swojej klasie urządzeń. Ponieważ jesteśmy jego jedynym dystrybutorem w Polsce nie kupisz tak zaawansowanego urządzenia w tak niskiej cenie
- nasze urządzenie posiada możliwość pełnej personalizacji. Możesz go lokalizować przez SMS, używać do lokalizacji naszego BEZPŁATNEGO programu lub skorzystać z opcji profesjonalnego serwera. Sam wybierasz opcje zgodną z Twoimi potrzebami!
- nasze urządzenie jest bez sim locka, możesz więc włożyć jakąkolwiek inną kartę dowolnego operatora
- nasze urządzenie podtrzymuje transmisje GPRS dzięki czemu płacisz za fizycznie wygenerowany transfer a nie za paczki pobierane przez operatora z góry przy każdym połączeniu GPRS
- nasze urządzenie jako jedne z nielicznych posiada funkcje automatycznego włączenia i przywrócenia ustawień, dzięki czemu jest w pełni automatyczne. Po instalacji w samochodzie na stałe włączy się zawsze samo gdy tylko otrzyma napięcie

 

 

                                                                       Porównanie naszych rozwiązań

 

 PolGpsPolGps1GPS01KJP-KORJARJP-2JP-DOG
Dokładność lokalizacji GPS (w metrach) 10 5 5 5 2 5
Lokalizacja GSM OK OK NO OK OK OK
Alarm przemieszczenia NO OK OK OK OK OK
Alarm prędkości NO NO OK OK OK OK
SMS z lokalizacją w formie SMS link NO OK OK OK OK OK
Wbudowany czujnik wstrząsu NO OK NO OK OK NO
Możliwość zapisu danych na karcie pamięci NO OK NO OK OK NO
Nasłuch otoczenia NO OK OK OK OK NO
Wezwanie pomocy SOS NO OK OK OK OK NO
Alarm odłączenia akumulatora pojazdu NO NO NO NO OK NO
Informacja SMS o zapłonie pojazdu NO NO NO NO OK NO
Zdalne odłączenie elektryki zapłonu pojazdu NO NO NO NO OK NO
Zdalne odłączenie dopływu paliwa NO NO NO NO OK NO
Możliwość stosowania dwóch kart SIM NO NO NO NO OK NO
Możliwość ustawień przez Internet* NO NO NO NO OK NO
Wodoszczelność NO NO NO NO NO OK
Anteny (in – wbudowana, out – zewnętrzna) telefon IN IN IN OUT IN
Cena brutto z VAT (bez serwera) 123** 499 499 649 749 989

 

* - wymagany dostęp do naszego serwera 
** - cena za 12 miesięcy

 

Śledzenie:
W każdej chwili możesz sprawdzić pozycje geograficzną w jakiej znajduje się urządzenie. Czekasz na zonę/męża i chcesz sprawdzić gdzie już jest? Dziecko spóźnia się ze szkoły? A może kierowca zjechał z trasy załatwić prywatne sprawy? Wysłałeś ważną przesyłkę i chcesz z dokładnością do 5 metrów określić gdzie się znajduję? Jeśli chcesz śledzić dowolna osobę lub rzecz Lokalizator GPS01K umożliwi Ci to wysyłając w każdej chwili położenie a nawet prędkość na Twój telefon komórkowy, serwer, komputer! Możesz sprawdzić pozycję nawet przez Internet (wymagany dostęp do naszego serwera)

Lokalizacja pozycji z wyświetleniem mapki na telefonie komórkowym:
Jeśli Twój telefon komórkowy ma możliwość połączenia z Internetem, możesz zażądać pozycji w formie linku, który przyjdzie na Twój telefon komórkowy. Po otworzeniu linku automatycznie zobaczysz na wyświetlaczu telefonu komórkowego mapkę z zaznaczonym punktem, gdzie w daje chwili znajduje się urządzenie.

Automatyczne śledzenie:
Kradzieże aut zdarzają się i niestety będą zdarzać się nadal. Rzadko udaje się odzyskać utracone auto. Jednak czy nie było by to prostsze, jeśli można by było sprawdzać automatycznie położenie pojazdu? W przypadku kradzieży samochodu wystarczy wysłać z telefonu komórkowego prostą komende i co kilkadziesiąt sekund otrzymasz SMSem dokładne położenie Twojego pojazdu oraz jego prędkość, lub sprawdzisz pozycje przez internet na mapie! (wymagany dostęp do naszego serwera) Wystarczy podać te wartości Policji i szanse na odzyskanie Twojego samochodu zwiększają sie niemal do 100%!

Inwigilacja głosowa:
A może jesteś ciekawy planów osób, które poruszają się Twoim samochodem, co gorsza, bez Twojego pozwolenia? A może masz wątpliwości co do trzeźwości znajdujących się osób w Twoim samochodzie? Wystarczy jednym SMSem przełączyć opcje na "monitoring" , zadzwonić na Lokalizator ABC123 i słyszysz wszystko, co dzieje się w okolicy urządzenia! Oczywiście osoby przebywające w otoczeniu nie wiedzą, że właśnie słyszysz ich rozmowę.

Geo-Fence:
Czy bawiące się dziecko na dworze powoduje Twoje zdenerwowanie? A może boisz się o osobę starszą lub niepełnosprawną która przebywa na spacerze? Masz pieska, który lubi bawić się na łące obok ale z ciekawości lubi zwiedzić dalsze obszary? Czy w Twojej firmie posiadasz urządzenia, które nigdy nie powinny opuścić pewnego obszaru np budynku Firmy? Jeśli tak to napewno chętnie będziesz korzystał z funkcji Geo-Fence. Wysyłając do Lokalizatora SMSa z telefonu komórkowego z prostą komendą ustalasz tym samym obszar, po którym dane urządzenie może sie poruszać. W przypadku opuszczenia ustalonego obszaru zostajesz automatycznie o tym powiadomiony SMSem na Twój telefon komórkowy!

Alert przemieszczania:
Wyjeżdżasz na wakacje i musisz na dłużej zostawić samochód w garażu czy też na parkingu? A może posiadasz cenne przedmioty, obrazy itp które zawsze są w jednym miejscu? Już teraz nie musisz prosić sąsiada, żeby "rzucił okiem" na Twój samochód. Wystarczy wysłać do Lokalizatora prostą komendę! Po jej wysłaniu o każdym, nawet najmniejszym ruchu urządzenia i zmianie pozycji zostaniesz natychmiast poinformowany SMSem!

Alert prędkości:
Dziecko właśnie zdało prawo jazdy i chce pożyczyć samochód? A może znajomy prosi Cię o przysługę jednak wątpisz w jego delikatną jazdę? Pracownik dokonuje napraw w samochodzie i wymiany opon częściej niz zdrowy rozsądek nakazuje? Może po prostu traktuje samochód jak auto wyścigowe... Dowiesz się o tym ustawiając alert prędkości. Wystarczy wysłać prostą komendę do urządzenia, w której ustalisz maksymalna, Twoim zdaniem dopuszczalną prędkość, a zawsze po jej przekroczeniu otrzymasz natychmiast SMS z odpowiednią informacją oraz z pozycja samochodu! Możesz sobie wyobrazić zdziwienie kierowcy gdy do niego zadzwonisz z informacją, że ma zwolnić bo na danym odcinku jest ograniczenie prędkości :)

Przycisk SOS:
Jeśli kiedykolwiek ktokolwiek posiadający to urządzenie będzie potrzebował nagłej pomocy, wystarczy, że przyciśnie przycisk SOS a do wszystkich wcześniej wprowadzonych numerów (maksymalnie 5) będzie wysłana wiadomość SMS z prośbą o pomoc oraz z położeniem geograficznym urządzenia. Wiadomość będzie wysyłana co 3 minuty do momentu potwierdzenia otrzymania wiadomości przez którykolwiek numer (odesłanie smsa).

Alert słabej baterii:
Wyposażyłeś kierowce w dwie baterie (znajdujące się w zestawie) oraz w ładowarkę samochodową i nakazałeś wymianę baterii co 3 dni? Ale pamięć ludzka bywa zawodna :) z pomocą jednak przychodzi Lokalizator! Jeśli poziom baterii będzie niski, otrzymasz SMS z taka informacją, oraz oczywiście z położeniem geograficznym. Wystarczy zadzwonić i przypomnieć o wymianie baterii lub jej naładowaniu.

Centrum SMS:
Chcesz wiedzieć o każdym żądaniu pozycji wysłanym z jakiegokolwiek numeru telefonu? Wystarczy wprowadzić swój numer telefonu jako Centrum SMS.

Real Time tracking - śledzenie online:
Chcesz otrzymywać komunikaty o położeniu i prędkości na adres WWW? To urządzenie umożliwia wysyłanie danych przez GPRS na zaprogramowany adres IP! Otrzymane dane wystarczy wpisać w jakąkolwiek mapę, np darmową mapę Google i widzisz dokładną pozycje pojazdu. Możesz również na żywo obserwować trasę urządzenia oraz jego prędkość.

Istnieje również możliwość zainstalowania na stałe w samochodzie!

 Specyfikacja urządzenia:

- Wymiary: 64mm x 46mm x 17mm(1.8”*2.5”*0.65”)
- Waga: 50g
- Sieć: GSM/GPRS
- System: 900/1800/1900Mhz
- GPS chip: SIRF3 chip
- Moduł GSM/GPRS: Siemens MC55
- Czułość: GPS -159dBm
- Dokładność GPS: 5m
- Czas znajdowania sygnału:
Zimny status 45s
Ciepły status 35s
Gorący status 1s
- Ładowarka samochodowa:
12—24V wejście
5V wyjście
- Ładowarka domowa:
110-220V wejście
5V wyjście
- Bateria: 3.7V 800mAh Li-ion
- Czuwanie: 72 godziny
- Temp. pracy: - 40°C do +85°C
- Temp. operacji: -20°C do +55°C
- Wilgotność: 5%--95% nie skondensowana
- Brak umów czy miesięcznych stałych opłat!

Dostawa:

Odbiór osobisty: 0zł

Przesyłka kurierem POCZTEX:

DHL

 • przy przedpłacie: 12,50zł
 • za pobraniem: 15,50zł

Przesyłka paczką priorytetową:

Poczta Polska

 • przy przedpłacie: 6,90zł
 • za pobraniem: 13,50zł

Przesyłka kurierem DHL:

Poczta Polska

 • przy przedpłacie: 19,00zł
 • za pobraniem: 23,50zł

Co zyskujesz wybierając przesyłke kurierem?

Gwarancje dostarczenia przesyłki na następny dzień roboczy

ubezpieczenie przesyłki na pełną kwotę

możliwość sprawdzenia zawartości przy kurierze.

Skorzystaj z naszego kalkulatora przesyłek: http://polphone.pl/u/shiping_calculator.php

Płatność:

Oferujemy następujące metody płatności:

 • ePrzelew
 • Karta Kredytowa
 • PayPal
 • Przelew tradycyjny
 • pobraniem płatne przy odbiorze

Dane konta:

PLN: KORJAR, inteligo
50102055581111136004000081
ul. Chrobrego 51
58-300 Wałbrzych

Dane do przelewu zagranicznego:

KORJAR, Jaroslaw Piotrowski
Chrobrego 51
58-300 Wałbrzych
Poland
USD: PL68 1140 2017 0000 4212 0028 2244
EUR: PL41 1140 2017 0000 4012 0032 2404
SWIFT: BREXPLPWMUL

Dane banku:

BRE BANK S.A. (FORMERLY BANK ROZWOJU EKSPORTU S.A.)
RETAIL BANKING
90-050, Łódź
Al. Mickiewicza 10
Poland

Obsługujemy płatności:

Zapytaj o produkt

 • email: info@korjar.pl
 • gg: 1517700
 • tel: 74 6666 800
 • infolinia: 801-800-234

Raty

Kliknij ikonę raty i oblicz dogodne finansowanie.

Powrót do: Strona główna
Obsługujemy płatności: