Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Zasilacz laboratoryjny WEP 3010D 30V 10A

Zasilacz laboratoryjny WEP 3010D 30V 10A

Cena: 286.99 PLN + 23% Vat
Zasilacz WEP 3010D z płynną regulacją napięcia w zakresie 0-30V i stabilizacją prądową w zakresie 0-10A. Wykorzystywany jest w serwisach elektronicznych, laboratoriach, szkołach, liniach produkcji elektronicznej. Zasilacz charakteryzuje się wysoką stabilnością, niezawodnością i niskim poziomem szumów.  
 więcej
raty
Zestaw Naprawczy 53 Elementy JAKEMY

Zestaw Naprawczy 53 Elementy JAKEMY

Cena: 99.19 PLN + 23% Vat
Zestaw narzędzi do serwisowania telefonów, smartfonów, tabletów, nawigacji i innego sprzętu elektronicznego. Zestaw 53 w 1 zawiera dwa śrubokręty z wymiennymi wkrętakami i praktyczną końcówką pełniącą funkcję wydłużki. Antypoślizgowy uchwyt wykonany z materiału PP&TPR zapewnia komfort i wygodę. Wkrętaki są wykonane z trwałego i wytrzymałego tworzywa - stal CR-V. Cały zestaw jest praktyczny i łatwy do przenoszenia / przechowywania dzięki zwartej konstrukcji i funkcjonalnemu opakowaniu.
 więcej
raty
Profesjonalny Zestaw Śrubokrętów 15 Elementów

Profesjonalny Zestaw Śrubokrętów 15 Elementów

Cena: 88.62 PLN + 23% Vat
Profesjonalny zestaw narzędzi do serwisowania telefonów, smartfonów, tabletów, nawigacji i innego sprzętu elektronicznego. Zestaw zawiera 15 sztuk profesjonalnych wkrętaków niezbędnych w każdym serwisie.
 więcej
raty
Zestaw Naprawczy 70 Elementów JAKEMY

Zestaw Naprawczy 70 Elementów JAKEMY

Cena: 141.46 PLN + 23% Vat
Zestaw narzędzi do serwisowania telefonów, smartfonów, tabletów, nawigacji i innego sprzętu elektronicznego oraz do różnego rodzaju napraw. Zestaw 70w 1 zawiera dwa regulowane śrubokręty z wymiennymi wkrętakami i praktyczną końcówką pełniącą funkcję wydłużki. Ergonomiczny design śrubokrętów z antypoślizgowymi uchwytami zapewnia komfort i wygodę. Wkrętaki są wykonane z trwałego i wytrzymałego tworzywa - stal CR-V. Cały zestaw jest praktyczny i łatwy do przenoszenia / przechowywania dzięki zwartej konstrukcji i funkcjonalnemu opakowaniu.
 więcej
raty
Zestaw Naprawczy 79 Elementów JAKEMY

Zestaw Naprawczy 79 Elementów JAKEMY

Cena: 126.83 PLN + 23% Vat
Profesjonalny zestaw narzędzi do serwisowania telefonów, smartfonów, tabletów, nawigacji i innego sprzętu elektronicznego oraz do różnego rodzaju napraw. Zestaw 79w 1 zawiera dwa regulowane śrubokręty z wymiennymi wkrętakami i praktyczną końcówką pełniącą funkcję wydłużki. Ergonomiczny design śrubokrętów z antypoślizgowymi uchwytami zapewnia komfort i wygodę. Wkrętaki są wykonane z trwałego i wytrzymałego tworzywa - stal CR-V.Cały zestaw jest praktyczny i łatwy do przenoszenia / przechowywania dzięki zwartej konstrukcji i funkcjonalnemu opakowaniu.
 więcej
raty
Zestaw Naprawczy 69 Elementów JAKEMY

Zestaw Naprawczy 69 Elementów JAKEMY

Cena: 147.97 PLN + 23% Vat
Zestaw narzędzi do serwisowania telefonów, smartfonów, tabletów, nawigacji i innego sprzętu elektronicznego oraz do różnego rodzaju napraw. Zestaw 69w1 zawiera dwa regulowane śrubokręty z wymiennymi wkrętakami i praktyczną końcówką pełniącą funkcję wydłużki. Wyprofilowane antypoślizgowe uchwyty śrubokrętów wykonanych z materiału PP&TPR zapewniają komfort i wygodę. Wkrętaki są wykonane z trwałego i wytrzymałego tworzywa - stal CR-V. Cały zestaw jest praktyczny i łatwy do przenoszenia / przechowywania dzięki wygodnej przenośnej walizce.
 więcej
raty
Zasilacz laboratoryjny WEP 305DA 30V 5A

Zasilacz laboratoryjny WEP 305DA 30V 5A

Cena: 211.38 PLN + 23% Vat
Połączenie z komputerem poprzez przewód USB. Zasilacz laboratoryjny WEP 305DB to stabilizowany zasilacz z możliwością regulacji napięcia wyjściowego od 0 do 30V i maksymalnej wydajności prądowej do 5A. Zasilacz wyróżnia się możliwością zasilania do 3 urządzeń jednocześnie i zabezpieczeniem C.V. i C.C i pamięciami 60 grup ustawień. Ma czytelne cyfrowe wyświetlacze LED. Bardzo precyzyjnie wskazuje napięcia i prąd na 4 cyfrowym wyświetlaczu. Płynnie i precyzyjnie reguluje napięcia w zakresie 0 do 30V. Wydajność prądowa do 5AZasilacz posiada jedno wyjście główne oraz dwa wyjścia pomocnicze. Dzięki temu mamy możliwość jednoczesnego zasilania do 3 urządzeń zadanym napięciem. Cicha praca, dzięki wydajnemu radiatorowi, chłodzenie wentylatorem załącza się dopiero przy znacznym obciążeniu i uzyskaniu wyższej temperatury wewnątrz urządzenia. 60 programów dla ustawień napięcia, prądu. Zasilacz może pracować w następujących trybach: C.V. - stałego napięcia wyjściowego C.C. stałego prądu obciążenia. Zasilacz WEP 305DB wykorzystywany jest : w instytutach przemysłowych w instytutach badawczych jako wyposażenie laboratoryjne w przemyśle elektronicznym w serwisach elektronicznych w edukacji i szkolnictwie w warsztatach hobbystów wszędzie tam gdzie wymagane jest precyzyjne zasilanie
 więcej
raty
Zasilacz laboratoryjny KORAD KD3003D 30V 3A

Zasilacz laboratoryjny KORAD KD3003D 30V 3A

Cena: 174.80 PLN + 23% Vat
Zasilacz laboratoryjny KD3003D to stabilizowany zasilacz z płynną regulacją napięcia w zakresie od 0 do 30V oraz płynną regulacją prądu w zakresie od 0-3A. Posiada zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe. Jedyny zasilacz z pełną regulacją prądu, a nie jego ograniczenia. Zasilacz posiada dokładność wskazań prądu do 3 miejsc po przecinku. Zasilacz może pracować w następujących trybach: C.V. - stałego napięcia wyjściowego   C.C. - stałego prądu obciążenia. Z możliwością zabezpieczenia OCP (zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe). KD3003D jest chłodzony wentylatorem, który działa non-stop, a jego prędkość jest zależna od obciążenia. Zasilacz KD3003D wykorzystywany jest : w instytutach przemysłowych, w instytutach badawczych jako wyposażenie laboratoryjne, w przemyśle elektronicznym, w serwisach elektronicznych, w edukacji i szkolnictwie, w warsztatach hobbystów, wszędzie tam gdzie wymagane jest precyzyjne zasilanie. Zasilacz wyróżnia się dużymi precyzyjnymi wyświetlaczami LED na bieżąco informujące o aktualnym napięciu i obciążeniu. Ustawienie napięcia jak i prądu w bardzo wygodny sposób za pomocą 2 potencjometrów.
 więcej
raty
Zasilacz laboratoryjny WEP 305DB 30V 5A 3xOUT +USB +60 pamięci ustawień

Zasilacz laboratoryjny WEP 305DB 30V 5A 3xOUT +USB +60 pamięci ustawień

Cena: 260.16 PLN + 23% Vat
Połączenie z komputerem poprzez przewód USB. Zasilacz laboratoryjny WEP 305DB to stabilizowany zasilacz z możliwością regulacji napięcia wyjściowego od 0 do 30V i maksymalnej wydajności prądowej do 5A. Zasilacz wyróżnia się możliwością zasilania do 3 urządzeń jednocześnie i zabezpieczeniem C.V. i C.C i pamięciami 60 grup ustawień.  Ma czytelne cyfrowe wyświetlacze LED. Bardzo precyzyjnie wskazuje napięcia i prąd na 4 cyfrowym wyświetlaczu. Płynnie i precyzyjnie reguluje napięcia w zakresie 0 do 30V. Wydajność prądowa do 5A Zasilacz posiada jedno wyjście główne oraz dwa wyjścia pomocnicze. Dzięki temu mamy możliwość jednoczesnego zasilania do 3 urządzeń zadanym napięciem. Cicha praca, dzięki wydajnemu radiatorowi, chłodzenie wentylatorem załącza się dopiero przy znacznym obciążeniu i uzyskaniu wyższej temperatury wewnątrz urządzenia. 60 programów dla ustawień napięcia, prądu. Zasilacz może pracować w następujących trybach: C.V. - stałego napięcia wyjściowego C.C. stałego prądu obciążenia. Zasilacz WEP 305DB wykorzystywany jest : w instytutach przemysłowych w instytutach badawczych jako wyposażenie laboratoryjne w przemyśle elektronicznym w serwisach elektronicznych w edukacji i szkolnictwie w warsztatach hobbystów wszędzie tam gdzie wymagane jest precyzyjne zasilanie
 więcej
raty
CS-Tool Dongle USB

CS-Tool Dongle USB

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
CS-Tool Dongle (Chinese phone service tool) – rewolucyjne urządzenie do naprawy telefonów , obsługujące modele bazujace na MTK i SPD.  Urzadzenie umożliwia przeprowadzenie takich operacji jak : flash, naprawa, odczyt kodu telefonu i wiele innych.
 więcej
Obsługujemy płatności: