Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

SPOT GEN3 Satelitarny lokalizator GPS

SPOT GEN3 Satelitarny lokalizator GPS

Cena: 617.07 PLN + 23% Vat
Satelite Personal Tracker -  SPOT GEN3  to najnowsza wersja popularnego satelitarnego lokalizatora GPS SPOT. Jest nowoczesny, niezawodny,  nie wymagający karty SIM, usługi SMS czy GPRS, wysyłanie danych odbywa się za pomocą komercyjnej satelity! . Doskonale nadaje się podczas dalekich i krótkich wędrówek. Bardzo prosty w użyciu dzięki kilku przyciskom z przyporządkowanymi funkcjami.   Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
Skrzynka hermetyczna Peli 1040

Skrzynka hermetyczna Peli 1040

Cena: 105.69 PLN + 23% Vat
Wodoszczelna i pyłoszczelna skrzynka hermetyczna Peli™ model 1040. W standardowym wyposażeniu znajduje się zaworek rozszczelniający.
 więcej
raty
Lokalizator Logger PolGps1 + serwer WWW

Lokalizator Logger PolGps1 + serwer WWW

Cena: 608.94 PLN + 23% Vat
PolGps1 to logger i lokalizator GPS w 100% zaprojektowany oraz złożony w Polsce. Wszystkie podzespoły użyte do jego produkcji zostały zakupione w Europie. Produkcja płytek jak i montaż został wykonany przez Polską firmę. Lata doświadczeń w sprzedaży urządzeń typu lokalizator GPS pozwoliły nam na zaprojektowanie oraz wyprodukowanie urządzenia, które najbardziej odpowiada potrzebom polskiego użytkownika. Zapoznaj się z najważniejszymi detalami technicznymi sprawiającymi, że urządzenie to należy postawić na czele urządzeń, które zostało stworzone w celu maksymalnego wykorzystania jego możliwości przy minimalnym zużyciu energii, a z uwzględnieniem wszystkich parametrów oraz zdarzeń tzw przypadkowych. W tej wersji otrzymujesz Lokalizator GPS + dostęp do serwisu WWW opłacony na 12 miesięcy oraz kartę SIM opłaconą na 12 miesięcy do wysokości kosztów związanych z pracą z naszym serwerem (do 20pln/miesięcznie) Tym samym otrzymujesz pełne, gotowe do pracy urządzenie, w pełni opłacone na okres 12 miesięcy, bez konieczności ponoszenia JAKICHKOLWIEK miesięcznych kosztów przez okres 12 miesięcy z możliwością rezygnacji bez ŻADNYCH konsekwencji po 12 miesiącach   Serwer do śledzenia współpracuje z urządzeniami GPS, które mają możliwość wysyłania lokalizacji na IP przez GPRS.  Teraz również współpraca z telefonami komórkowymi i palmtopami z systemem symbian/Windows Mobile! Pełna synchronizacja z DARMOWYM programem JP-Track! Za jego pomocą określisz pozycje GPS  w czasie rzeczywistym , z automatycznym wyświetleniem pozycji na mapie, sprawdzisz historie przebytych czas -  gwarantujemy trzymanie danych 3 miesiące , ustalisz prędkość pojazdu i postoje. Dostęp przez stronę www gwarantuje Ci kontrole urządzeń z dowolnego miejsca na świecie.
 więcej
raty
Lokalizator Logger PolGps1

Lokalizator Logger PolGps1

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
PolGps1 to logger i lokalizator GPS w 100% zaprojektowany oraz złożony w Polsce. Wszystkie podzespoły użyte do jego produkcji zostały zakupione w Europie. Produkcja płytek jak i montaż został wykonany przez Polską firmę. Lata doświadczeń w sprzedaży urządzeń typu lokalizator GPS pozwoliły nam na zaprojektowanie oraz wyprodukowanie urządzenia, które najbardziej odpowiada potrzebom polskiego użytkownika. Zapoznaj się z najważniejszymi detalami technicznymi sprawiającymi, że urządzenie to należy postawić na czele urządzeń, które zostało stworzone w celu maksymalnego wykorzystania jego możliwości przy minimalnym zużyciu energii, a z uwzględnieniem wszystkich parametrów oraz zdarzeń tzw przypadkowych.
 więcej
raty
Yellowbrick tracking satelitarny komunikator GPS

Yellowbrick tracking satelitarny komunikator GPS

Cena: 2356.91 PLN + 23% Vat
Yellowbrick Standard jest satelitarnym komunikatorem, umożliwiającym dwustronną komunikację, wysyłanie wiadomości oraz własnej lokalizacji GPS. Jest lekkim, odpornym urządzeniem, korzystającym z satelity Iridium, za pomocą których przesyła swoje komunikaty. Gwarantuje tym samym zasięg na całym świecie – bez martwych punktów czy przerw w działaniu.  
 więcej
Karta telemetryczna 12 miesięcy

Karta telemetryczna 12 miesięcy

Cena: 100.00 PLN + 23% Vat
Posiadasz urządzenie typu lokalizator GPS/GSM? Alarm oparty o moduł GSM lub inne urzadzenie, któego działanie jest oparte o transmisję danych GPRS lub SMS? Obawiasz się przekroczenia transmisji danych lub SMS? Ta oferta jest dla Ciebie! Kupując naszą kartę, masz do wykorzystania co miesiąc 15MB transmisji danych oraz 100 SMS! Karta jest ważna 12 miesięcy i opłacana jest z góry za cały okres trwania umowy. Karta w sieci PLAY - działa na nadajnikach PLAY, PLUS, PORANGE, co gwarantuje największy zasięg! Kupując u nas i płacąc za rok z góry oszczędzasz 20zł (2 abonamenty) !
 więcej
raty
JP-2 kontrola paliwa , lokalizacja GPS, RFID, MMS - serwer WWW

JP-2 kontrola paliwa , lokalizacja GPS, RFID, MMS - serwer WWW

Cena: 812.20 PLN + 23% Vat
JP-2 następca popularnego modelu JP-K3 oparty na doświadczeniu, zdobytym przez lata na wszystkich modelach serii JP! Najnowszy model z serii każdego zaskoczy różnorodnością rozwiązań i możliwością dopasowania pod indywidualne potrzeby każdego użytkownika! JP-2 to nie tylko Lokalizator GPS., umożliwiający kontrolę położenia, historii przebytych tras. To również nie tylko urządzenie do zabezpieczenia pojazdu z możliwością odcięcia dopływu paliwa czy zapłonu! Model JP-2 to kompleksowe urządzenie do pełnej kontroli stanu pojazdu, również takich parametrów jak kontrola stanu paliwa, kontrola temperatury, kontrola aktualnego kierowcy (karta RFID), możliwość kontroli obrazu za pomocą kamery MMS, możliwość rozmowy telefonicznej (zestaw głośnomówiący)!
 więcej
raty
Czytnik RFID + karty dla Lokalizator GPS JP-2

Czytnik RFID + karty dla Lokalizator GPS JP-2

Cena: 186.18 PLN + 23% Vat
Czytnik RFID z dwiema kartami RFID stanowi dodatkowy moduł dla lokalizatora typ JP-2 umożliwiające kontrolę kart za pomocą czytnika RFID. Po przy[pisaniu karty do osoby w prosty sposób możemy ustalić, która osoba uruchomiła pojazd (za pomocą któej karty). Czytnik zawiera gotowy przewód do lokalizatora JP-2
 więcej
raty
Sonda paliwa 30cm dla Lokalizatora GPS

Sonda paliwa 30cm dla Lokalizatora GPS

Cena: 202.44 PLN + 23% Vat
Sonda paliwa długości 30cm jest przystosowana dla urządznień typu lokalizator GPS. W pełni kompatybilna z modelem lokalizatora JP-2.
 więcej
raty
Kamera MMS dla lokalizatora GPS JP-2

Kamera MMS dla lokalizatora GPS JP-2

Cena: 226.83 PLN + 23% Vat
Kamera dla urządzenia typu lokalizator GPS model JP-2 umożliwiająca robienie zdjęć oraz przesyłanie za pomocą MMS na telefon komórkowy. Kamerę neleży podłączyć do lokalizatora za pomocą wtyczki, znajdującej się w fabrycznym zestawie z lokalizatorem.
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: