Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Paraben Chat Stick

Paraben Chat Stick

Cena: 446.34 PLN + 23% Vat
Paraben Chat Stick to najnowsze urządzenie szpiegowskie, umożliwiające przeszukanie obszaru całego komputera i skanowanie go w poszukiwaniu logów z takich programów jak: Yahoo, MSN 6.1, 6.2, 7.0, & 7.5, ICQ 1999-2003b, Trillian, Skype, Hello, Miranda. Urządzenie po zeskanowaniu komputera stworzy raport w czytelnej postaci, dzięki czemu można zobaczyć co Twoje dzieci lub pracownicy piszą lub mówią do innych użytkowników online.
 więcej
raty
Paraben SIM Card Seizure

Paraben SIM Card Seizure

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
Paraben SIM Card Seizure to specjalistyczne narzędzie detektywistyczne służące do analizy kart SIM. Niektóre telefony komórkowe magazynują informacje o wiadomościach SMS, ostatnio wybieranych numerach, a nawet kontaktach na karcie SIM. SIM Card Seizure wykonuje kompleksową analizę i odzyskiwanie usuniętych danych które wciąż przechowywane są na kartach SIM.
 więcej
raty
Paraben Fact Finder Stick

Paraben Fact Finder Stick

Cena: 812.20 PLN + 23% Vat
Paraben Fact Finder Stick jest specjalnym oprogramowaniem służącym do gromadzenia danych dotyczących aktywności ze skanowanego komputera takie jak backupy telefonów, logi z programów Chat, zdjęcia, video lub historie przeglądanych witryn komputerowych. Do skanowania wymagany jest zewnętrzny dysk twardy którego nie ma w komplecie - raporty ze skanowanych danych zapisywane są zewnętrznym dysku.
 więcej
raty
Paraben Data Recovery Stick

Paraben Data Recovery Stick

Cena: 568.29 PLN + 23% Vat
Paraben Data Recovery Stick jest specjalnym urzadzeniem szpiegowskim do odzyskiwania skasowanych plików. Nie wymaga pobrania i zainstalowania oprogramowania. Wystarczy podłączyć Data Recovery Stick do portu USB, uruchomić program i rozpocząć odzyskiwanie. Nawet jeśli pliki zostały usunięte z kosza, w dalszym ciągu można je przywrócić, dopóki nie zostały nadpisane przez nowe dane. Jak działa Paraben Data Recovery Stick ? Data Recovery Stick można uruchomić w trybie śledczym. Kiedy dysk USB jest podłączony do aktywnego systemu Windows, tworzy wpis rejestru. Po uruchomieniu systemu do odzyskiwania danych Data Recovery Stick w trybie śledczym, program nie pozostawi śladów na dysku docelowym, w związku z czym narzędzie może być użyte przez użytkowników indywidualnych lub komputerowych ekspertów śledczych. Uwaga: Urządzenie do magazynowania danych z którego odzyskujesz dane musi być dyskiem fizycznym. Niektóre kamery, jak na przykład kamery w iPhone, dają tylko logiczny dostęp do logicznego dysku i obrazy z takich napędów nie mogą zostać odzyskane. Musisz także posiadać odpowiedni czytnik nośników.
 więcej
raty
Paraben iRecovery Stick

Paraben iRecovery Stick

Cena: 568.29 PLN + 23% Vat
Paraben iRecovery Stick jest specjalistycznym urządzeniem szpiegowskim stosowanym przez organy ścigania na całym świecie w celu zdobycia, analizy i raportowania danych zawartych na urządzenia Apple : iPhon'ach, iPad'ach i iPod'ach Touch. iRecovery Stick zdobywa dane użytkownika prosto z urządzenia lub z kopii zapasowych iTunes. Aktualna wersja iRecovery Stick obsługuje iPhone'y pracujące na iOS do wersji 8.x. Wazne jest aby posiadać kod PIN dla zablokowanych telefonów przed wykonaniem odzyskiwania danych.
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: