Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

MFC Dongle iPower Adapter

MFC Dongle iPower Adapter

Cena: 226.83 PLN + 23% Vat
MFC Dongle iPower Adapter umożliwia odblokowanie modeli iPhone z wersjami iOS 8.0.x - 8.1. za pomocą klucza MFC Dongle. Aby móc korzystać z adaptera należy otworzyć iPhona i podłączyć się do złącza baterii. Odblokowania za pomocą adaptera iPower polega na wprowadzenie przez MFC Dongle jednego kodu a następnie automatycznego restartu telefonu. Czas restartu uzależniony jest od modelu iPhona - im nowszy model tym szybciej nastąpi ponowne uruchomienie , przeważnie trwa to ok 40 sekund. Maksymalny czas odblokowania telefonu - kody od 0000 do 9999 to 111 godzin czyli ok 4,6 dnia.
 więcej
raty
iOS8 Adapter dla iP-Box

iOS8 Adapter dla iP-Box

Cena: 226.83 PLN + 23% Vat
iOS8 Adapter jest przeznaczony dla IP-Box iPhone Password Unlock Tool.  Adater ten poszerza funkcjonalność IP-Boxa i pozwala na odblokowanie telefonów z sytemem iOS 8.0.1 - 8.0.2.
 więcej
raty
Kabel ładowania /OTG USB 3w1 MFC Dongle

Kabel ładowania /OTG USB 3w1 MFC Dongle

Cena: 129.27 PLN + 23% Vat
Kabel ładowania 3w1 MFC Dongle umożliwia ładowanie iPhone, iPad i iPod podczas operacji szukania kodu. Uwaga: złącze mico USB znajdujące się na kablu jest nieaktywnie i nie jest przeznaczone do ładowania żadnego urządzenia z takim gniazdem, możliwe jest tylko ładowanie poprzez złącze Lightning 8 pin lub konektor 30 pin.
 więcej
raty
IP-BOX iPhone Password Unlock Tool

IP-BOX iPhone Password Unlock Tool

Cena: 608.94 PLN + 23% Vat
Najnbowszy IP-BOX jest narzędziem służącym do odzyskania metodą Brute Force zapomnianego 4 cyfrowego hasła dla modeli iPhone iOS 7.xx . Wystarczy podłączyć do boxa swojego iPhona lub iPada i czekac na kod. Czas wygenerownia kodu wynosi od 6 sekund do 17 godzin.  Po wygenerowaniu kodu użytkownik otrzymuje pełny dostęp do iPhone / iPad a wszystkie dane pozostają nienaruszone.
 więcej
raty
Klucz MFC Dongle iPhone/HTC/Android

Klucz MFC Dongle iPhone/HTC/Android

Cena: 608.94 PLN + 23% Vat
MFC Dongle pozwala odblokować hasło użytkownika dla iPhone 4,4s, 5, 5s, 5c (V7.1.1 / V7.1.2) oraz HTC i Samsung Android  (V4.3 +). MFC Dongle nie wymaga resetowania urządzenia, dzięki temu unikniesz usunięcia danych z telefonu oraz przywrócenia urządzenia do ustawień fabrycznych. MFC Dongle przechowuje dane urządzenia i pozwala uzyskać hasło w bardzo łatwy sposób.
 więcej
raty
Karta X-Sim UltraS odblokowanie iPhone 5/5c/5s

Karta X-Sim UltraS odblokowanie iPhone 5/5c/5s

Cena: 31.71 PLN + 23% Vat
Najnowsza karta X-SIM UltraS umożliwia używania nowego  iPhone 5, 5s, 5c  z simlockiem w dowolnej sieci – bez ingerencji w telefon, bez utraty gwarancji!  Wystarczy włożyć X-Sim UltraS wraz ze swoją kartą SIM, dokonać prostego ustawienia i już możesz cieszyć się swoim telefonem! 
 więcej
raty
Super XSim Ultra S odblokowanie iPhone 4s

Super XSim Ultra S odblokowanie iPhone 4s

Cena: 23.58 PLN + 23% Vat
Najnowsza karta Super Ultra SIM umożliwia używania iPhone 4s z simlockiem w dowolnej sieci – bez ingerencji w telefon, bez utraty gwarancji!  Wystarczy włożyć karte Gevey Ultra wraz ze swoją kartą SIM, dokonać prostego ustawienia i już możesz cieszyć się swoim telefonem! Nie musisz robić Jail Break!
 więcej
raty
Klucz Lock Sync dla Iphone

Klucz Lock Sync dla Iphone

Cena: 16.25 PLN + 23% Vat
Klucz Lock Sync dla Iphone jest małym, sprytnym urządzenie m, które pomoże każdemu użytkownikowi Iphona w jego obsłudze. Często po podłączeniu iPhone do komputera tylko do ładowania , telefon rozpoczyna próby synchronizacji z iTunes. Korzystając z Klucza Lock Sync masz możliwość, za pomocą małego przycisku, ustawienia jednego z trzech trybów pracy: synchronizacja , tylko ładowanie lub off. Ustawianie klucza Sync Lock w trybie "tylko ładowanie", pozwoli zatrzymać utratę danych z telefonu na którym pracujemy, gdyż nie będzie on próbował zsynchronizować się z iTunes . Klucz jest kompatybilny z iPhone 4, 2G, 3G , 3GS i wszystkimi modelami iPod a.
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: