Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Rejestrator trasy Xblitz DUAL HD

Rejestrator trasy Xblitz DUAL HD

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
Kamera samochodowa Xblitz DUAL zapewnia pełną rejestrację przebytej trasy. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów kamera samochodowa DUAL firmy Xblitz wyróżnia się świetnymi parametrami technicznymi oraz trwałością wykonania. DUAL firmy XBLITZ to niezastąpione urządzenie niezbędne w każdym samochodzie. Dwie soczewki do montażu z przodu oraz tyłu auta pozwalają na nagrywanie wszelkich sytuacji, zarówno tych, które mają miejsce przed naszym samochodem, jak i tych, które wydarzyły się za nami. Takie rozwiązanie pozwoli na jeszcze dokładniejszą rejestrację przebytej podróży.
 więcej
raty
Rejestrator trasy Xblitz CLASSIC

Rejestrator trasy Xblitz CLASSIC

Cena: 210.57 PLN + 23% Vat
Kamera w solidnej obudowie posiada szereg nowoczesnych rozwiązań które przydadzą się każdemu kierowcy. Kamera nagrywa w rozdzielczości FULLHD (1980*1080p) 30 fps! Dzięki temu obraz charakteryzuje się nie tylko wysoką szczegółowością ale także dużą płynnością. Automatyczna konwersja H.264 daje najwyższą jakość przy zachowaniu niewielkiej objętości plików wideo. Pełno-funkcyjny rejestrator trasy z szerokokątną kamerą 120 stopni stabilizacją obrazu i aparatem. Kamera działa zarówno w nocy jak i w dzień, rejestruje wszystkie zdarzenia na trasie, pozwoli ustalić sprawcę wypadku i rzeczywisty przebieg zdarzeń.
 więcej
raty
Rejestrator trasy Xblitz SMART GPS

Rejestrator trasy Xblitz SMART GPS

Cena: 324.39 PLN + 23% Vat
Xblitz Smart T806 umożliwia nagrywanie przebiegu trasy w maksymalnej rozdzielczości Full HD 1920x1080 pikseli oraz odtwarzanie zapisanego materiału na urządzeniu lub poprzez wyjście HDMI. Wbudowany w uchwyt odbiornik GPS umożliwia zapisywania trasy pojazdu na mapie Google. Czytelny wyświetlacz ekran LCD 2,7 cala gwarantuje doskonałej jakości obraz odtwarzanego materiału. Urządzenie posiada także wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki czemu w zależności od preferencji kierowcy, umożliwia uruchomienie funkcji rejestracji dźwięku. Rejestrator Smart posiada dodatkowe funkcje, które zwiększają komfort jego użytkowania. Dostępna jest opcja sekwencyjnego nagrywania lub też możliwość ciągłej rejestracji obrazu. Dzięki niemu każdy kierowca może czuć się bezpieczniej. Kamera może posłużyć jako dowód w sytuacjach spornych.
 więcej
raty
Rejestrator trasy Xblitz BLACK BIRD

Rejestrator trasy Xblitz BLACK BIRD

Cena: 284.55 PLN + 23% Vat
Kamera w solidnej obudowie posiada szereg nowoczesnych rozwiązań, które przydadzą się każdemu kierowcy. Szeroki aż 170 stopni kąt widzenia oka kamery sprawi, że żaden detal nie umknie obiektywowi kamery. Kamera nagrywa w rozdzielczości Full HD (1920*1080p) 30 fps! Dzięki temu obraz charakteryzuje się nie tylko wysoką szczegółowością, ale także dużą płynnością. Automatyczna konwersja H.264 daje najwyższą jakość przy zachowaniu niewielkiej objętości plików wideo. Pełno-funkcyjny rejestrator trasy z szerokokątną kamerą, stabilizacją obrazu i aparatem 3 Mpix CMOS. Kamera działa zarówno w nocy jak i w dzień rejestruje wszystkie zdarzenia na trasie pozwoli ustalić sprawcę wypadku i rzeczywisty przebieg zdarzeń.
 więcej
raty
Rejestrator trasy Xblitz PLATINUM

Rejestrator trasy Xblitz PLATINUM

Cena: 239.84 PLN + 23% Vat
Wysokiej klasy kamera samochodowa wideo rejestrator trasy model Xblitz Platinum. Dzięki nowemu urządzeniu Xblitz każda podróż, będzie przebiegać pewnie i bezpiecznie.  Nasz rejestrator pomoże Ci w wielu kryzysowych sytuacjach na drodze. Kamera może posłużyć jako dowód w sytuacjach spornych i dzięki niej unikniesz odpowiedzialności za błędy innych kierowców. 
 więcej
raty
Rejestrator trasy Xblitz RAPID FULL HD

Rejestrator trasy Xblitz RAPID FULL HD

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Kamera samochodowa wideo rejestrator trasy model Xblitz RAPID Full HD 1080p Mały, kompaktowy kształt, bez trudu chowa się za lusterkiem wstecznym. Dzięki nowemu urządzeniu Xblitz każda podróż, będzie przebiegać pewnie i bezpiecznie.  Nasz rejestrator pomoże Ci w wielu kryzysowych sytuacjach na drodze. Kamera może posłużyć jako dowód w sytuacjach spornych i dzięki niej unikniesz odpowiedzialności za błędy innych kierowców. 
 więcej
raty
Rejestrator trasy lusterko wsteczne XBLITZ MIRROR FULL HD

Rejestrator trasy lusterko wsteczne XBLITZ MIRROR FULL HD

Cena: 186.18 PLN + 23% Vat
Wysokiej klasy kamera samochodowa wideo rejestrator trasy lusterko wsteczne Xblitz MIRROR FULL HD. Dzięki nowemu urządzeniu Xblitz każda podróż, będzie przebiegać pewnie i bezpiecznie.  Nasz rejestrator pomoże Ci w wielu kryzysowych sytuacjach na drodze. Kamera może posłużyć jako dowód w sytuacjach spornych i dzięki niej unikniesz odpowiedzialności za błędy innych kierowców. 
 więcej
raty
Rejestrator trasy Xblitz ACTIVE PLUS HD

Rejestrator trasy Xblitz ACTIVE PLUS HD

Cena: 121.14 PLN + 23% Vat
Rejestrator jazdy Xblitz Active PLUS HD umożliwia nagrywanie przebiegu trasy w maksymalnej rozdzielczości HD 1280x960 pikseli. Dzięki nowemu urządzeniu Xblitz każda podróż, będzie przebiegać pewnie i bezpiecznie.  Nasz rejestrator pomoże Ci w wielu kryzysowych sytuacjach na drodze. Kamera może posłużyć jako dowód w sytuacjach spornych i dzięki niej unikniesz odpowiedzialności za błędy innych kierowców.  Ekran LCD o przekątnej 2.5” gwarantuje doskonałą jakość obrazu odtwarzanego materiału. Urządzenie posiada także wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki czemu w zależności od sytuacji , umożliwia uruchomienie funkcji rejestracji dźwięku. Rejestrator Active HD posiada dodatkowe funkcje, które zwiększają komfort jego użytkowania. Dostępna jest opcja sekwencyjnego nagrywania lub też możliwość ciągłej rejestracji obrazu, która szczególnie przyda się przy okazji dłuższej podróży.
 więcej
raty
Rejestrator trasy Xblitz ACTIVE HD

Rejestrator trasy Xblitz ACTIVE HD

Cena: 96.75 PLN + 23% Vat
Rejestrator jazdy Xblitz Active HD umożliwia nagrywanie przebiegu trasy w maksymalnej rozdzielczości HD 1280x720 pikseli. Dzięki nowemu urządzeniu Xblitz każda podróż, będzie przebiegać pewnie i bezpiecznie.  Nasz rejestrator pomoże Ci w wielu kryzysowych sytuacjach na drodze. Kamera może posłużyć jako dowód w sytuacjach spornych i dzięki niej unikniesz odpowiedzialności za błędy innych kierowców.  Ekran LCD o przekątnej 2.5” gwarantuje doskonałą jakość obrazu odtwarzanego materiału. Urządzenie posiada także wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki czemu w zależności od sytuacji , umożliwia uruchomienie funkcji rejestracji dźwięku. Rejestrator Active HD posiada dodatkowe funkcje, które zwiększają komfort jego użytkowania. Dostępna jest opcja sekwencyjnego nagrywania lub też możliwość ciągłej rejestracji obrazu, która szczególnie przyda się przy okazji dłuższej podróży.
 więcej
raty
Rejestrator trasy Xblitz ACTIVE FULL HD

Rejestrator trasy Xblitz ACTIVE FULL HD

Cena: 137.40 PLN + 23% Vat
Rejestrator jazdy Xblitz Active FULL HD umożliwia nagrywanie przebiegu trasy w maksymalnej rozdzielczości HD 1920x1080 pikseli. Dzięki nowemu urządzeniu Xblitz każda podróż, będzie przebiegać pewnie i bezpiecznie.  Nasz rejestrator pomoże Ci w wielu kryzysowych sytuacjach na drodze. Kamera może posłużyć jako dowód w sytuacjach spornych i dzięki niej unikniesz odpowiedzialności za błędy innych kierowców.  Ekran LCD o przekątnej 2.5” gwarantuje doskonałą jakość obrazu odtwarzanego materiału. Urządzenie posiada także wbudowany mikrofon i głośnik, dzięki czemu w zależności od sytuacji , umożliwia uruchomienie funkcji rejestracji dźwięku. Rejestrator Active HD posiada dodatkowe funkcje, które zwiększają komfort jego użytkowania. Dostępna jest opcja sekwencyjnego nagrywania lub też możliwość ciągłej rejestracji obrazu, która szczególnie przyda się przy okazji dłuższej podróży.
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: