Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Sortuj wg: domyslnie, ceny, daty dodania

TV przemysłowa

Zaciskacz do złącz kompresyjnych BNC-W/ZAC-RG59/PCT

Zaciskacz do złącz kompresyjnych BNC-W/ZAC-RG59/PCT

Cena: 233.33 PLN + 23% Vat
Zaciskacz do złącz kompresyjnych BNC-W/ZAC-RG59/PCT Cechy: narzędzie o dużej trwałości, wykonane z najwyższej jakości materiałów, kompaktowe rozmiary, blokada dźwigni przy przechowywaniu, zaciska złącza w różnej długości - wbudowany reduktor skoku tłoczyska zaciska złącza na kablach klasy RG-59, RG-6 dostrojenie narzędzia do wybranego złącza i przewodu następuje przez : zastosowanie odpowiedniej końcówki tłoczyska odpowiednie ustawienie elementów zderzaka do rodzaju złącza i średnicy przewodu ustawienie skoku tłoczyska konstrukcja tego zaciskacza chroniona jest licznymi patentami.
 więcej
raty
Ściągacz izolacji

Ściągacz izolacji

Cena: 47.97 PLN + 23% Vat
Niezbędne wręcz urządzenie dla każdego instalatora, który często zarabia końcówki przewodów koncentrycznych. Urządzenie jest wyposażone w dwa nastawne nożyki regulowane znajdującym się w komplecie kluczykiem imbus. Regulacja szerokości pozostawionego ekranu 4, 6, 8 i 12 mm.
 więcej
raty
Zaciskarka RJ

Zaciskarka RJ

Cena: 38.21 PLN + 23% Vat
Profesjonalna zaciskarka do wtyków modularnych typów: 8P8C/RJ45, 6P6C/RJ12, 6P4C/RJ11 Wykonana na licencji niemieckiej Wysoko-wytrzymała - wykonana z hartowanej czarnej stali Urządzenie jest wyposażone w 2 noże : przycinający i do ściągania izolacji Wymienne ostrza pozwalają na używanie tego narzędzia przez wiele lat W zestawie znajduje się stripper do kabli UTP/STP (fi=5.0-6.2mm)
 więcej
raty
Wzmacniacz video z korekcją, do 2000 m

Wzmacniacz video z korekcją, do 2000 m

Cena: 64.23 PLN + 23% Vat
Wzmacniacz przeznaczony jest do wzmocnienia sygnału video przesyłanego kablem koncentrycznym, co umożliwia przesył wizji na odległość do 2000 m. Pokrętło regulacji służy do jednoczesnej zmiany charakterystyki amplitudowej (wzmocnienie) i częstotliwościowej (korekcja). Ze wzrostem wzmocnienia zwiększa się proporcjonalnie wartość korekcji. Urządzenie posiada przełącznik zakresów odległości: od 400 - 1200 m, oraz od 1200 do 2000 m. Wzmacniacz doskonale zdaje egzamin przy pracy do 1200 m. Przy przesyle sygnału video dla odległości większych niż 1200 m należy liczyć się z pogorszeniem jakości odbieranego sygnału (zmniejszenie kontrastu, zniekształcenia geometryczne, itp.), tak wiec można go stosować w przypadku niewygórowanych wymagań co do jakości obrazu i braku innej alternatywy dla takich odległości. Wzmacniacz należy stosować na końcu linii przesyłowej (przy monitorze). Podstawową zaletą jest bardzo niska cena urządzenia.
 więcej
raty
Podświetlany numer budynku

Podświetlany numer budynku

Cena: 31.71 PLN + 23% Vat
Podświetlany numer budynku. Wymienne numery od 0 do 9. Zasilany energią słoneczną . Widoczność 50m w nocy.
 więcej
raty
Przewód do karty DVR

Przewód do karty DVR

Cena: 72.36 PLN + 23% Vat
Przewód umożliwiający podłączenie 8 kamer do karty DVR – złącza BNC (gniazdo)
 więcej
raty
Zestaw bezprzewodowy bluetooth

Zestaw bezprzewodowy bluetooth

Cena: 62.60 PLN + 23% Vat
Zestaw bezprzewodowy bluetooth. Dwa wymienne panele. Mały, lekki, zgrabny zestaw słuchawkowy działający w systemie bluetooth.
 więcej
raty
Zaciskarka BNC

Zaciskarka BNC

Cena: 56.10 PLN + 23% Vat
Zaciskacz do wtyków BNC na kable RG-58, RG-59, RG-62 i H-155
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: