Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Lampa halogenowa z detekcją ruchu i czujnikiem zmierzchowym

Lampa halogenowa z detekcją ruchu i czujnikiem zmierzchowym

Cena: 62.60 PLN + 23% Vat
LAMPA HALOGENOWA Z CZUJNIKIEM RUCHU I CZUJNIKIEM ZMIERZCHOWYM, 2 żarniki w zestawie GRATIS!  Porządna, odporna na warunki atmosferyczne aluminiowa oprawa pozwala na zamontowanie urządzenia na zewnątrz. Czujnik ruchu z pokrętłami regulacyjnymi umożliwia dostosowanie czasu świecenia oraz natężenia światła, przy którym lampka włącza się i wyłącza. Zakres pracy czujnika wynosi 110 stopni.      
 więcej
raty
Zewnętrzny doświetlacz podczerwieni – 100m – 240V

Zewnętrzny doświetlacz podczerwieni – 100m – 240V

Cena: 365.04 PLN + 23% Vat
Promienniki podczerwieni umożliwiają podgląd obrazu z kamery typu dzień/noc w całkowitej ciemności, służą zwiększeniu zasięgu pracy kamer. Zewnętrzny promiennik podczerwieni o zasięgu do 100m i kącie oświetlania 45 stopni. Promiennik - wyposażony w 25 diod podczerwieni o podwyższonej mocy. Doświetlacz jest w srebrnej, metalowo-plastikowej, hermetycznej obudowie, zgodnej z IP66. Promiennik jest wyposażony w czujnik zmierzchowy, załączający diody automatycznie po zapadnięciu zmroku lub przy złych warunkach oświetleniowych.
 więcej
raty
Doświetlacz podczerwieni sufitowy lub ścienny

Doświetlacz podczerwieni sufitowy lub ścienny

Cena: 202.44 PLN + 23% Vat
Doświetlacz podczerwieni montowany na suficie, służy jako dodatkowe urządzenie wspomagające pracę kamery w przypadku słabego oświetlenia lub jego całkowitego braku, urządzenie to emituje światło podczerwone niewidoczne dla ludzkiego oka a widoczne przez kamerę. Doświetlacz jest w stanie wspomóc prace kamery w pomieszczeniu nawet do 60m kwadratowych. Montaż na trzy wkręty, sposób montażu schematycznie przedstawia poniższy rysunek:
 więcej
raty
Zewnętrzny doświetlacz podczerwieni – 100m – 230V

Zewnętrzny doświetlacz podczerwieni – 100m – 230V

Cena: 283.74 PLN + 23% Vat
Promienniki podczerwieni umożliwiają podgląd obrazu z kamery typu dzień/noc w całkowitej ciemności, służą zwiększeniu zasięgu pracy kamer. Zewnętrzny promiennik podczerwieni o zasięgu do 100m i kącie oświetlania 90 stopni. Promiennik - wyposażony w aż 96 diod podczerwieni jest w czarnej, metalowej, hermetycznej obudowie, zgodnej z IP66. Promiennik jest wyposażony w czujnik zmierzchowy, załączający diody automatycznie po zapadnięciu zmroku lub przy złych warunkach oświetleniowych.
 więcej
Obsługujemy płatności: