Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Zewnętrzna kamera IP 1,3MPX megapikselowa, 42 diody IR, H.264 25kl/s 1280x720, ONVIF IP3300MPX

Zewnętrzna kamera IP 1,3MPX megapikselowa, 42 diody IR, H.264 25kl/s 1280x720, ONVIF IP3300MPX

Cena: 1501.63 PLN + 23% Vat
IP3300MPX to profesjonalna kamera sieciowa przeznaczona do systemów monitoringu video. Kamera wyposażona jest w przetwornik CCD SONY Ex-View 1.3Mpix, który zapewnia doskonały obraz o rozdzielczości do 1280 x 720 pikseli. Transmisja danych odbywa się przy udziale kompresji video H.264 lub MJPEG, co umożliwia płynny przekaz 25kl/s oraz stabilność sygnału video i audio. Kamera pełni funkcję samodzielnego serwera (serwer wbudowany). Po wpisaniu adresu IP kamery w przeglądarce internetowej pojawi się strona WWW, która po zalogowaniu się użytkownika umożliwi podgląd widoku z kamery, nasłuch oraz odtwarzanie zapisanego wcześniej materiału. Instalacja kamery IP jest banalnie prosta - wymaga jedynie podłączenia kamery przewodem sieciowym do łącza internetowego. Po prostej konfiguracji urządzenia (adres IP) istnieje możliwość szybkiego połączenia się z kamerą z dowolnego miejsca na świecie! Nie potrzeba do tego komputera ani innych dodatkowych urządzeń! Kamera IP3300MPX umożliwia dwustronną komunikację głosową (przy dołączonym głośniku i mirkofonie). Funkcjonalność ta umożliwia szybki kontakt z miejscem obserwowanym przez kamerę np. wydawanie słownych poleceń. . Do kamery można też podłączyć sam mikrofon zewnętrzny, aby prowadzić nasłuch. Kamera posiada regulowany obiektyw (4-9mm) oraz 42 diody podczerwieni. Jest więc pewność, że niezależnie od warunków oświetleniowych obraz nie będzie prześwietlony czy też niedoświetlony. Obiektyw w połączeniu z wysoką czułością kamery jest gwarancją doskonałej jakości obrazu zarówno w dobrym, jak i słabszym oświetleniu. Diody zapewniają przekazywanie czarno-baiłego obrazu nawet w całkowitej ciemności. Odległość widzenia nocnego sięga do 40m! Dzięki możliwości nagrywania bezpośredniego zapis może odbywać się na zainstalowanej wewnątrz kamery karcie miniSD (o maksymalnej pojemności 32GB). Opcja ta jest niezmiernie przydatna podczas awarii sieci, podczas których materiał nie może być zapisywany na dysku zewnętrznym. Dodatkowo kamera posiada: wyjście kompozytowe BNC (obraz przekazywany na telewizor lub monitor CCTV) wejście i wyjście alarmowe (możliwośc współpracy z czujką alarmową / syreną), wejście i wyjście audio (mikrofon zewnętrzny i głośnik) port szeregowy RS-485 Oprócz zapisu na karcie miniSD, rejestracja może odbywać się na dysku sieciowym NAS lub dysku twardym komputera, który łączy się z kamerą. Zaawansowane funkcja nagrywania w trybie detekcji ruchu lub harmonogramu pozwalają na efektywne wykorzystanie miejsca na dysku. Kamera IP3300MPX jest samodzielnym narzędziem, które idealnie sprawdzi się w monitoringu pomieszczeń budynków, parkingów i innych obiektów wolnostojących.
 więcej
raty
Zewnętrzna kopułka IP 1,3MPX megapikselowa, H.264 25kl/s 1280x720, ONVIF  IP3200MPX

Zewnętrzna kopułka IP 1,3MPX megapikselowa, H.264 25kl/s 1280x720, ONVIF IP3200MPX

Cena: 1046.34 PLN + 23% Vat
IP3200MPX to profesjonalna kamera sieciowa przeznaczona do systemów monitoringu video. Kamera wyposażona jest w przetwornik CCD SONY Ex-View 1.3Mpix, który zapewnia doskonały obraz o rozdzielczości do 1280 x 720 pikseli. Transmisja danych odbywa się przy udziale kompresji video H.264 lub MJPEG, co umożliwia płynny przekaz 25kl/s oraz stabilność sygnału video i audio. Kamera pełni funkcję samodzielnego serwera (serwer wbudowany). Po wpisaniu adresu IP kamery w przeglądarce internetowej pojawi się strona WWW, która po zalogowaniu się użytkownika umożliwi podgląd widoku z kamery, nasłuch oraz odtwarzanie zapisanego wcześniej materiału. Instalacja kamery IP jest banalnie prosta - wymaga jedynie podłączenia kamery przewodem sieciowym do łącza internetowego. Po prostej konfiguracji urządzenia (adres IP) istnieje możliwość szybkiego połączenia się z kamerą z dowolnego miejsca na świecie! Nie potrzeba do tego komputera ani innych dodatkowych urządzeń! Kamera IP3200MPX umożliwia dwustronną komunikację głosową (przy dołączonym głośniku i mirkofonie). Funkcjonalność ta umożliwia szybki kontakt z miejscem obserwowanym przez kamerę np. wydawanie słownych poleceń. . Do kamery można też podłączyć sam mikrofon zewnętrzny, aby prowadzić nasłuch. Pod kopułą kryje się regulowany obiektyw (4-9mm) oraz 21 diod podczerwieni. Jest więc pewność, że niezależnie od warunków oświetleniowych obraz nie będzie prześwietlony czy też niedoświetlony. Obiektyw w połączeniu z wysoką czułością kamery jest gwarancją doskonałej jakości obrazu zarówno w dobrym, jak i słabszym oświetleniu. Diody zapewniają przekazywanie czarno-baiłego obrazu nawet w całkowitej ciemności. Odległość widzenia nocnego sięga do 20m! Dzięki możliwości nagrywania bezpośredniego zapis może odbywać się na zainstalowanej wewnątrz kamery karcie miniSD (o maksymalnej pojemności 32GB). Opcja ta jest niezmiernie przydatna podczas awarii sieci, podczas których materiał nie może być zapisywany na dysku zewnętrznym. Dodatkowo kamera posiada: wyjście kompozytowe BNC (obraz przekazywany na telewizor lub monitor CCTV) wejście i wyjście alarmowe (możliwośc współpracy z czujką alarmową / syreną), wejście i wyjście audio (mikrofon zewnętrzny i głośnik) port szeregowy RS-485 Oprócz zapisu na karcie miniSD, rejestracja może odbywać się na dysku sieciowym NAS lub dysku twardym komputera, który łączy się z kamerą. Zaawansowane funkcja nagrywania w trybie detekcji ruchu lub harmonogramu pozwalają na efektywne wykorzystanie miejsca na dysku. Kamera IP3200MPX jest samodzielnym narzędziem, które idealnie sprawdzi się w monitoringu pomieszczeń biurowych, magazynowych lub wszekich obiektów znajdujących się na zewnątrz budynków.
 więcej
raty
SPEED DOME kamera zewnętrzna szybkoobrotowa IP, D1, D/N, 18xZOOM, AUTO-FOCUS, ścieżki patrolowe IP3901

SPEED DOME kamera zewnętrzna szybkoobrotowa IP, D1, D/N, 18xZOOM, AUTO-FOCUS, ścieżki patrolowe IP3901

Cena: 3243.90 PLN + 23% Vat
IP3901 to profesjonalna szybkoobrotowa kamera sieciowa przeznaczona do systemów monitoringu video. Kamera wyposażona jest w nowoczesny przetwornik CCD SONY Ex-View HAD, który zapewnia wysokiej jakości obraz o rozdzielczości 480TVL. Transmisja danych odbywa się przy udziale kompresji video H.264 lub MJPEG, co umożliwia płynny przekaz 25kl/s (przy rozdzielczości D1) oraz stabilność sygnału. Kamera pełni funkcję samodzielnego serwera (serwer wbudowany). Po wpisaniu adresu IP kamery w przeglądarce internetowej pojawi się strona WWW, która po zalogowaniu się użytkownika umożliwi podgląd widoku z kamery oraz odtwarzanie zapisanego wcześniej materiału. Instalacja kamery IP jest banalnie prosta - wymaga jedynie podłączenia kamery przewodem sieciowym do łącza internetowego. Po prostej konfiguracji urządzenia (adres IP) istnieje możliwość szybkiego połączenia się z kamerą z dowolnego miejsca na świecie! Nie potrzeba do tego komputera ani innych dodatkowych urządzeń! Kamera IP3901 umożliwia transmisję (nasłuch) dźwięku (opcja aktywna przy dołączonym zewnętrznym mikrofonie - nie ma go w zestawie). Pod kopułą kryje się najwyższej klasy optyka - obiektyw z funkcją motozoom (18x zbliżenie optyczna i 12x cyfrowe). Proste sterowanie zoomem kamery pozwala na dokładną i szczegółową obserwację nawet bardzo odległych obiektów. Obiektyw motozoom w połączeniu z wysoką czułością kamery jest gwarancją doskonałej jakości obrazu zarówno w dobrym, jak i słabszym oświetleniu. Dodatkowo kamera posiada: wyjście kompozytowe BNC (obraz przekazywany na telewizor lub monitor CCTV) wejście i wyjście alarmowe (możliwośc współpracy z czujką alarmową / syreną), wejście i wyjście audio (mikrofon zewnętrzny i głośnik) Rejestracja obrazu może odbywać się na dysku sieciowym NAS lub dysku twardym komputera, który łączy się z kamerą. Zaawansowane funkcja nagrywania w trybie detekcji ruchu lub harmonogramu pozwalają na efektywne wykorzystanie miejsca na dysku. Kamera IP3901 jest samodzielnym narzędziem, które idealnie sprawdzi się w monitoringu pomieszczeń budynków, parkingów i innych obiektów wolnostojących. To rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość obrazu, prostotę obsługi i bezawaryjność sprzętu.
 więcej
raty
SPEED DOME kamera szybkoobrotowa IP, D1, D/N, 18xZOOM, AUTO-FOCUS, ścieżki patrolowe IP3900

SPEED DOME kamera szybkoobrotowa IP, D1, D/N, 18xZOOM, AUTO-FOCUS, ścieżki patrolowe IP3900

Cena: 3233.33 PLN + 23% Vat
IP3900 to profesjonalna szybkoobrotowa kamera sieciowa przeznaczona do systemów monitoringu video. Kamera wyposażona jest w nowoczesny przetwornik CCD SONY Ex-View HAD, który zapewnia wysokiej jakości obraz o rozdzielczości 480TVL. Transmisja danych odbywa się przy udziale kompresji video H.264 lub MJPEG, co umożliwia płynny przekaz 25kl/s (przy rozdzielczości D1) oraz stabilność sygnału. Kamera pełni funkcję samodzielnego serwera (serwer wbudowany). Po wpisaniu adresu IP kamery w przeglądarce internetowej pojawi się strona WWW, która po zalogowaniu się użytkownika umożliwi podgląd widoku z kamery, nasłuch oraz odtwarzanie zapisanego wcześniej materiału. Instalacja kamery IP jest banalnie prosta - wymaga jedynie podłączenia kamery przewodem sieciowym do łącza internetowego. Po prostej konfiguracji urządzenia (adres IP) istnieje możliwość szybkiego połączenia się z kamerą z dowolnego miejsca na świecie! Nie potrzeba do tego komputera ani innych dodatkowych urządzeń! Kamera IP3900 umożliwia dwustronną komunikację głosową (przy dołączonym głośniku i zewnętrznym mikrofonie - nie są w zestawie). Funkcjonalność ta umożliwia na szybki kontakt z miejscem obserwowanym przez kamerę np. wydawanie słownych poleceń. Pod kopułą kryje się najwyższej klasy optyka - obiektyw z funkcją motozoom (18x zbliżenie optyczna i 12x cyfrowe). Proste sterowanie zoomem kamery pozwala na dokładną i szczegółową obserwację nawet bardzo odległych obiektów. Obiektyw motozoom w połączeniu z wysoką czułością kamery jest gwarancją doskonałej jakości obrazu zarówno w dobrym, jak i słabszym oświetleniu. Dodatkowo kamera posiada: wyjście kompozytowe BNC (obraz przekazywany na telewizor lub monitor CCTV) wejście i wyjście alarmowe (możliwośc współpracy z czujką alarmową / syreną), wejście i wyjście audio (mikrofon zewnętrzny i głośnik) port szeregowy RS-485 Rejestracja obrazu może odbywać się na dysku sieciowym NAS lub dysku twardym komputera, który łączy się z kamerą. Zaawansowane funkcja nagrywania w trybie detekcji ruchu lub harmonogramu pozwalają na efektywne wykorzystanie miejsca na dysku. Kamera IP3900 jest samodzielnym narzędziem, które idealnie sprawdzi się w monitoringu pomieszczeń budynków, parkingów i innych obiektów wolnostojących. To rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość obrazu, prostotę obsługi i bezawaryjność sprzętu.
 więcej
raty
Zewnętrzna kamera IP D1, 42 diody IR, H.264 25kl/s, ONVIF  IP3300

Zewnętrzna kamera IP D1, 42 diody IR, H.264 25kl/s, ONVIF IP3300

Cena: 851.22 PLN + 23% Vat
IP3300 to profesjonalna kamera sieciowa przeznaczona do systemów monitoringu video. Kamera wyposażona jest w przetwornik CCD SONY SUPER HAD II, który zapewnia wysokiej jakości obraz o rozdzielczości 540TVL. Transmisja danych odbywa się przy udziale kompresji video H.264 lub MJPEG, co umożliwia płynny przekaz 25kl/s oraz stabilność sygnału video i audio. Kamera pełni funkcję samodzielnego serwera (serwer wbudowany). Po wpisaniu adresu IP kamery w przeglądarce internetowej pojawi się strona WWW, która po zalogowaniu się użytkownika umożliwi podgląd widoku z kamery, nasłuch oraz odtwarzanie zapisanego wcześniej materiału. Instalacja kamery IP jest banalnie prosta - wymaga jedynie podłączenia kamery przewodem sieciowym do łącza internetowego. Po prostej konfiguracji urządzenia (adres IP) istnieje możliwość szybkiego połączenia się z kamerą z dowolnego miejsca na świecie! Nie potrzeba do tego komputera ani innych dodatkowych urządzeń! Kamera IP3300 umożliwia dwustronną komunikację głosową (przy dołączonym głośniku i mirkofonie). Funkcjonalność ta umożliwia szybki kontakt z miejscem obserwowanym przez kamerę np. wydawanie słownych poleceń. . Do kamery można też podłączyć sam mikrofon zewnętrzny, aby prowadzić nasłuch. Kamera posiada regulowany obiektyw (4-9mm) oraz 42 diody podczerwieni. Jest więc pewność, że niezależnie od warunków oświetleniowych obraz nie będzie prześwietlony czy też niedoświetlony. Obiektyw w połączeniu z wysoką czułością kamery jest gwarancją doskonałej jakości obrazu zarówno w dobrym, jak i słabszym oświetleniu. Diody zapewniają przekazywanie czarno-baiłego obrazu nawet w całkowitej ciemności. Odległość widzenia nocnego sięga do 40m! Dzięki możliwości nagrywania bezpośredniego zapis może odbywać się na zainstalowanej pod kopułą kamery karcie miniSD (o maksymalnej pojemności 32GB - kartę można u nas dokupić). Opcja ta jest niezmiernie przydatna podczas awarii sieci, podczas których materiał nie może być zapisywany na dysku zewnętrznym. Dodatkowo kamera posiada: wyjście kompozytowe BNC (obraz przekazywany na telewizor lub monitor CCTV) wejście i wyjście alarmowe (możliwośc współpracy z czujką alarmową / syreną), wejście i wyjście audio (mikrofon zewnętrzny i głośnik) port szeregowy RS-485 Oprócz zapisu na karcie miniSD, rejestracja może odbywać się na dysku sieciowym NAS lub dysku twardym komputera, który łączy się z kamerą. Zaawansowane funkcja nagrywania w trybie detekcji ruchu lub harmonogramu pozwalają na efektywne wykorzystanie miejsca na dysku. Kamera IP3300 jest samodzielnym narzędziem, które idealnie sprawdzi się w monitoringu pomieszczeń budynków, parkingów i innych obiektów wolnostojących.
 więcej
raty
Zewnętrzna kamera megapikselowa IP FULL HD 2MPX, 42 diody IR, H.264 25kl/s 1920x1080, ONVIF IP3300FULLHD

Zewnętrzna kamera megapikselowa IP FULL HD 2MPX, 42 diody IR, H.264 25kl/s 1920x1080, ONVIF IP3300FULLHD

Cena: 1135.77 PLN + 23% Vat
IP3300FULLHD to profesjonalna kamera sieciowa przeznaczona do systemów monitoringu video. Kamera wyposażona jest w przetwornik SONY Multi Mega Pixel, który zapewnia doskonały obraz o rozdzielczości do 1920 x 1080 pikseli. Transmisja danych odbywa się przy udziale kompresji video H.264 lub MJPEG, co umożliwia płynny przekaz 25kl/s oraz stabilność sygnału video i audio. Kamera pełni funkcję samodzielnego serwera (serwer wbudowany). Po wpisaniu adresu IP kamery w przeglądarce internetowej pojawi się strona WWW, która po zalogowaniu się użytkownika umożliwi podgląd widoku z kamery, nasłuch oraz odtwarzanie zapisanego wcześniej materiału. Instalacja kamery IP jest banalnie prosta - wymaga jedynie podłączenia kamery przewodem sieciowym do łącza internetowego. Po prostej konfiguracji urządzenia (adres IP) istnieje możliwość szybkiego połączenia się z kamerą z dowolnego miejsca na świecie! Nie potrzeba do tego komputera ani innych dodatkowych urządzeń! Kamera IP3300FULLHD umożliwia dwustronną komunikację głosową (przy dołączonym głośniku i mirkofonie). Funkcjonalność ta umożliwia szybki kontakt z miejscem obserwowanym przez kamerę np. wydawanie słownych poleceń. . Do kamery można też podłączyć sam mikrofon zewnętrzny, aby prowadzić nasłuch. Kamera posiada regulowany obiektyw (2,8-12mm) oraz 42 diody podczerwieni. Jest więc pewność, że niezależnie od warunków oświetleniowych obraz nie będzie prześwietlony czy też niedoświetlony. Obiektyw w połączeniu z wysoką czułością kamery jest gwarancją doskonałej jakości obrazu zarówno w dobrym, jak i słabszym oświetleniu. Diody zapewniają przekazywanie czarno-baiłego obrazu nawet w całkowitej ciemności. Odległość widzenia nocnego sięga do 40m! Dzięki możliwości nagrywania bezpośredniego zapis może odbywać się na zainstalowanej wewnątrz kamery karcie microSD (o maksymalnej pojemności 32GB). Opcja ta jest niezmiernie przydatna podczas awarii sieci, podczas których materiał nie może być zapisywany na dysku zewnętrznym. Dodatkowo kamera posiada: wyjście kompozytowe BNC (obraz przekazywany na telewizor lub monitor CCTV) wejście i wyjście alarmowe (możliwośc współpracy z czujką alarmową / syreną), wejście i wyjście audio (mikrofon zewnętrzny i głośnik) port szeregowy RS-485 Oprócz zapisu na karcie microSD, rejestracja może odbywać się na dysku sieciowym NAS, dysku twardym komputera lub serwerze FTP. Zaawansowane funkcja nagrywania w trybie detekcji ruchu lub harmonogramu pozwalają na efektywne wykorzystanie miejsca na dysku. Kamera IP3300FULLHD jest samodzielnym narzędziem, które idealnie sprawdzi się w monitoringu pomieszczeń budynków, parkingów i innych obiektów wolnostojących.
 więcej
raty
Zewnętrzna kopułka IP 2MPX megapikselowa, H.264 25kl/s 1920x1080, ONVIF IP3200FULLHD

Zewnętrzna kopułka IP 2MPX megapikselowa, H.264 25kl/s 1920x1080, ONVIF IP3200FULLHD

Cena: 1046.34 PLN + 23% Vat
IP3200FULLHD to profesjonalna kamera sieciowa przeznaczona do systemów monitoringu video. Kamera wyposażona jest w nowoczesny przetwornik SONY Multi Mega Pixel CMOS, który zapewnia doskonały obraz o rozdzielczości do 1920 x 1080 pikseli. Transmisja danych odbywa się przy udziale kompresji video H.264 lub MJPEG, co umożliwia płynny przekaz 25kl/s oraz stabilność sygnału video i audio. Kamera pełni funkcję samodzielnego serwera (serwer wbudowany). Po wpisaniu adresu IP kamery w przeglądarce internetowej pojawi się strona WWW, która po zalogowaniu się użytkownika umożliwi podgląd widoku z kamery, nasłuch oraz odtwarzanie zapisanego wcześniej materiału. Instalacja kamery IP jest banalnie prosta - wymaga jedynie podłączenia kamery przewodem sieciowym do łącza internetowego. Po prostej konfiguracji urządzenia (adres IP) istnieje możliwość szybkiego połączenia się z kamerą z dowolnego miejsca na świecie! Nie potrzeba do tego komputera ani innych dodatkowych urządzeń! Kamera IP3200FULLHD umożliwia dwustronną komunikację głosową (przy dołączonym głośniku i mirkofonie). Funkcjonalność ta umożliwia szybki kontakt z miejscem obserwowanym przez kamerę np. wydawanie słownych poleceń. . Do kamery można też podłączyć sam mikrofon zewnętrzny, aby prowadzić nasłuch. Pod kopułą kryje się regulowany obiektyw (2,8-12mm) oraz 21 diod podczerwieni. Jest więc pewność, że niezależnie od warunków oświetleniowych obraz nie będzie prześwietlony czy też niedoświetlony. Obiektyw w połączeniu z wysoką czułością kamery jest gwarancją doskonałej jakości obrazu zarówno w dobrym, jak i słabszym oświetleniu. Diody zapewniają przekazywanie czarno-białego obrazu nawet w całkowitej ciemności. Odległość widzenia nocnego sięga do 20m! Dzięki możliwości nagrywania bezpośredniego zapis może odbywać się na zainstalowanej wewnątrz kamery karcie microSD (o maksymalnej pojemności 32GB). Opcja ta jest niezmiernie przydatna podczas awarii sieci, podczas których materiał nie może być zapisywany na dysku zewnętrznym. Dodatkowo kamera posiada: wyjście kompozytowe BNC (obraz przekazywany na telewizor lub monitor CCTV) wejście i wyjście alarmowe (możliwośc współpracy z czujką alarmową / syreną), wejście i wyjście audio (mikrofon zewnętrzny i głośnik) port szeregowy RS-485 Oprócz zapisu na karcie microSD, rejestracja może odbywać się na dysku sieciowym NAS, na dysku twardym komputera lub na serwerze FTP. Zaawansowane funkcje nagrywania w trybie detekcji ruchu lub harmonogramu pozwalają na efektywne wykorzystanie miejsca na dysku. Kamera IP3200FULLHD jest samodzielnym narzędziem, które idealnie sprawdzi się w monitoringu pomieszczeń biurowych, magazynowych lub wszekich obiektów znajdujących się na zewnątrz budynków.
 więcej
raty
Zewnętrzna kopułka IP D1, H.264 25kl/s, ONVIF  IP3200

Zewnętrzna kopułka IP D1, H.264 25kl/s, ONVIF IP3200

Cena: 810.57 PLN + 23% Vat
IP3200 to profesjonalna kamera sieciowa przeznaczona do systemów monitoringu video. Kamera wyposażona jest w przetwornik CCD SONY SUPER HAD II, który zapewnia wysokiej jakości obraz o rozdzielczości 540TVL. Transmisja danych odbywa się przy udziale kompresji video H.264 lub MJPEG, co umożliwia płynny przekaz 25kl/s oraz stabilność sygnału video i audio. Kamera pełni funkcję samodzielnego serwera (serwer wbudowany). Po wpisaniu adresu IP kamery w przeglądarce internetowej pojawi się strona WWW, która po zalogowaniu się użytkownika umożliwi podgląd widoku z kamery, nasłuch oraz odtwarzanie zapisanego wcześniej materiału. Instalacja kamery IP jest banalnie prosta - wymaga jedynie podłączenia kamery przewodem sieciowym do łącza internetowego. Po prostej konfiguracji urządzenia (adres IP) istnieje możliwość szybkiego połączenia się z kamerą z dowolnego miejsca na świecie! Nie potrzeba do tego komputera ani innych dodatkowych urządzeń! Kamera IP3200 umożliwia dwustronną komunikację głosową (przy dołączonym głośniku i mirkofonie). Funkcjonalność ta umożliwia szybki kontakt z miejscem obserwowanym przez kamerę np. wydawanie słownych poleceń. . Do kamery można też podłączyć sam mikrofon zewnętrzny, aby prowadzić nasłuch. Pod kopułą kryje się regulowany obiektyw (4-9mm) oraz 21 diod podczerwieni. Jest więc pewność, że niezależnie od warunków oświetleniowych obraz nie będzie prześwietlony czy też niedoświetlony. Obiektyw w połączeniu z wysoką czułością kamery jest gwarancją doskonałej jakości obrazu zarówno w dobrym, jak i słabszym oświetleniu. Diody zapewniają przekazywanie czarno-baiłego obrazu nawet w całkowitej ciemności. Odległość widzenia nocnego sięga do 20m! Dzięki możliwości nagrywania bezpośredniego zapis może odbywać się na zainstalowanej pod kopułą kamery karcie miniSD (o maksymalnej pojemności 32GB - kartę można u nas dokupić). Opcja ta jest niezmiernie przydatna podczas awarii sieci, podczas których materiał nie może być zapisywany na dysku zewnętrznym. Dodatkowo kamera posiada: wyjście kompozytowe BNC (obraz przekazywany na telewizor lub monitor CCTV) wejście i wyjście alarmowe (możliwośc współpracy z czujką alarmową / syreną), wejście i wyjście audio (mikrofon zewnętrzny i głośnik) port szeregowy RS-485 Oprócz zapisu na karcie miniSD, rejestracja może odbywać się na dysku sieciowym NAS lub dysku twardym komputera, który łączy się z kamerą. Zaawansowane funkcja nagrywania w trybie detekcji ruchu lub harmonogramu pozwalają na efektywne wykorzystanie miejsca na dysku. Kamera IP3200 jest samodzielnym narzędziem, które idealnie sprawdzi się w monitoringu pomieszczeń biurowych, magazynowych lub wszekich obiektów znajdujących się na zewnątrz budynków.
 więcej
raty
Zewnętrzna kopułka IP megapikselowa, 2MPX, H.264 25kl/s 1920x1080, ONVIF IP3500FULLHD

Zewnętrzna kopułka IP megapikselowa, 2MPX, H.264 25kl/s 1920x1080, ONVIF IP3500FULLHD

Cena: 1005.69 PLN + 23% Vat
IP3500FULLHD to profesjonalna kamera sieciowa przeznaczona do systemów monitoringu video. Kamera wyposażona jest w nowoczesny przetwornik SONY Multi Mega Pixel CMOS, który zapewnia doskonały obraz o rozdzielczości do 1920 x 1080 pikseli. Transmisja danych odbywa się w kompresji video H.264 lub MJPEG, co umożliwia płynny przekaz 25 kl/s oraz stabilność sygnału video i audio. Kamera pełni funkcję samodzielnego serwera (serwer wbudowany). Po wpisaniu adresu IP kamery w przeglądarce internetowej pojawi się strona WWW, która po zalogowaniu się użytkownika umożliwi podgląd widoku z kamery, nasłuch oraz odtwarzanie zapisanego wcześniej materiału. Instalacja kamery IP jest banalnie prosta - wymaga jedynie podłączenia kamery przewodem sieciowym do łącza internetowego. Po prostej konfiguracji urządzenia (adres IP) istnieje możliwość szybkiego połączenia się z kamerą z dowolnego miejsca na świecie! Nie potrzeba do tego komputera ani innych dodatkowych urządzeń! Kamera IP3500 FULL HD umożliwia dwustronną komunikację głosową (przy dołączonym głośniku i mikrofonie). Funkcjonalność ta umożliwia na szybki kontakt z miejscem obserwowanym przez kamerę np. wydawanie słownych poleceń. . Do kamery można też podłączyć sam mikrofon zewnętrzny, aby prowadzić nasłuch. Pod kopułą kryje się regulowany obiektyw (2,8-12 mm). Obiektyw w połączeniu z dobrą czułością kamery jest gwarancją doskonałej jakości obrazu zarówno w dobrym, jak i słabszym oświetleniu. Szeroki zakres regulacji obiektywu pozwala na ustawienie szerokiego kąta widzenia lub też na dokonanie zbliżenia. Dzięki możliwości nagrywania bezpośredniego zapis może odbywać się na zainstalowanej wewnątrz kamery karcie micro SD (o maksymalnej pojemności 32 GB). Opcja ta jest niezmiernie przydatna podczas awarii sieci, podczas których materiał nie może być zapisywany na dysku zewnętrznym. Dodatkowo kamera posiada: wyjście kompozytowe BNC (obraz przekazywany na telewizor lub monitor CCTV) wejście i wyjście alarmowe (możliwość współpracy z czujką alarmową / syreną), wejście i wyjście audio (mikrofon zewnętrzny i głośnik) port szeregowy RS-485 Oprócz zapisu na karcie micro SD, rejestracja może odbywać się na dysku sieciowym NAS, na dysku twardym komputera lub na serwerze FTP. Zaawansowane funkcje nagrywania w trybie detekcji ruchu lub harmonogramu pozwalają na efektywne wykorzystanie miejsca na dysku. Kamera IP3500 FULl HD jest samodzielnym narzędziem, które idealnie sprawdzi się w monitoringu pomieszczeń biurowych, magazynowych lub wszelkich obiektów znajdujących się na zewnątrz budynków.
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: