Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Minikamera dzień/noc zewnętrzna,szeoki kąt, przewodowa kamera cofania P160

Minikamera dzień/noc zewnętrzna,szeoki kąt, przewodowa kamera cofania P160

Cena: 133.33 PLN + 23% Vat
Mała i zgrabna kamera zewnętrzna. 380 linii rozdzielczości i markowy przetwornik SHARP sprawia, że ta kolorowa kamera zewnętrzna z doświetlaczem podczerwieni przekazuje doskonałej jakości obraz zarówno w dzień jak i w nocy! Kamera doskonale sprawdza się na zewnątrz (odporna na zmienne warunki atmosferyczne) i ze względu na niewielkie wymiary nie rzuca się w oczy.
 więcej
raty
540 TVL, 36 diod IR i 2 lampy doświetlające działające na detekcję ruchu, kolorowy obraz nawet w noc  P9092SONYHAD540

540 TVL, 36 diod IR i 2 lampy doświetlające działające na detekcję ruchu, kolorowy obraz nawet w noc P9092SONYHAD540

Cena: 566.67 PLN + 23% Vat
Wysokiej klasy kamera zewnętrzna z doświetleniem podczerwieni oraz dodatkowymi lampami doświetlającymi na detekcję. Za sprawą markowego przetwornika SONY HAD oraz 540 linii rozdzielczości ta kolorowa kamera przekazuje obraz doskonałej jakości zarówno w dzień, jak i w nocy! Kamera działa w następujący sposób. Statyczny obraz w ciemności, dzięki 36 diodom podczerwieni, jest czarno-biały, natomiast po wykryciu ruchu przed kamerą, włączają się 2 dodatkowe lampy doświetlające, dzięki którym obraz staje się kolorowy, tym samym zwiększając jego jakość. Zamontowany obiektyw o ogniskowej 12 mm umożliwia dokładną obserwację [zarówno w dzień, jak i w nocy] obiektów położonych w większym oddaleniu od kamery. Kamera posiada tekstowe menu, które pozwala na konfigurację funkcji kamery (np. automatyczne przełączanie się na tryb nocny) oraz na ustawianie parametrów przekazywanego obrazu. Kamera dostarczana jest z uchwytem montażowym.
 więcej
raty
Minikamera dzień/noc zewnętrzna,szeroki kąt, przewodowa kamera cofania  P160CCD

Minikamera dzień/noc zewnętrzna,szeroki kąt, przewodowa kamera cofania P160CCD

Cena: 176.42 PLN + 23% Vat
Mała i zgrabna kamera zewnętrzna. 420 linii rozdzielczości i markowy przetwornik SHARP CCD sprawia, że ta kolorowa kamera zewnętrzna z doświetlaczem podczerwieni przekazuje doskonałej jakości obraz zarówno w dzień jak i w nocy! Doskonale sprawdza się na zewnątrz (odporna na zmienne warunki atmosferyczne) i ze względu na niewielkie wymiary nie rzuca się w oczy. Kamera idealnie nadaje się do zastosowań w pojazdach, np. jako kamera cofania.
 więcej
Kamera nieczuła na silne źródła światła, idealna do monitoringu samochodów mimo świecących reflektor  P608SONYHAD540

Kamera nieczuła na silne źródła światła, idealna do monitoringu samochodów mimo świecących reflektor P608SONYHAD540

Cena: 485.37 PLN + 23% Vat
Wysokiej klasy kamera zewnętrzna z dwoma promiennikami podczerwieni. Wysokiej jakości przetwornik SONY HAD oraz 540 linii rozdzielczości sprawiają, że ta kolorowa kamera przekazuje obraz doskonałej jakości zarówno w dzień, jak i w nocy! Kamera świetnie sprawdza się w pracy w trybie nocnym. Przekazuje obraz z dużą dokładnością nawet z większych odległości. Kamera świetnie radzi sobie z odczytywaniem tablic rejestracyjnych, zarówno w zupełnej ciemności, jak i w przypadku, gdy światła samochodu są bezpośrednio skierowane w stronę kamery!
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: