Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Duża, wandaloodporna kopułka zewnętrzna, do 50 metrów w nocy, ZOOM regulowany, CCD SONY, 480TVL P5070SONY

Duża, wandaloodporna kopułka zewnętrzna, do 50 metrów w nocy, ZOOM regulowany, CCD SONY, 480TVL P5070SONY

Cena: 241.46 PLN + 23% Vat
Kopułkowa kamera zewnętrzna w wzmocnionej, wandalo-odpornej obudowie. 480 linii rozdzielczości oraz wysokiej klasy przetwornik SONY sprawiają, iż kamera przekazuje wysokiej jakości obraz zarówno w dzień jak i w nocy! Regulowany obiektyw oraz wbudowane diody podczerwieni pozwalają uzyskać wyraźny, ostry obraz zarówno w dzień, jak również w warunkach nocnych. Duże, wzmocnione diody podczerwieni (wbudowane 36 sztuk) pozwalają na daleką obserwację w ciemności, nawet do 50 metrów. Kamera dzięki białej, wandalo-odpornej obudowie doskonale sprawdza się na zewnątrz (odporna na zmienne warunki atmosferyczne) i świetnie komponuje się ze ścianami lub podwieszanymi sufitami w jasnych kolorach. Idealnie sprawdza się również wewnątrz pomieszczeń w miejscach, w których wzmocniona obudowa będzie wymogiem. Zamontowany obiektyw ze zmienną ogniskową umożliwia ustawienie w kamerze kąta widzenia oraz regulację ostrości.
 więcej
raty
Wandalo-odporna kopuła zewnętrzna na uchwycie, CCD SONY SUPERHAD 650TVL, obiektyw regulowany 5061SONYHAD

Wandalo-odporna kopuła zewnętrzna na uchwycie, CCD SONY SUPERHAD 650TVL, obiektyw regulowany 5061SONYHAD

Cena: 485.37 PLN + 23% Vat
Kopułkowa kamera zewnętrzna ze ściennym uchwytem mocującym w komplecie. Kamera wysokiej rozdzielczości na markowym przetworniku SONY SUPER HAD! Kamera jest wandalo-odporna, doskonale wykonana, zrobiona z komponentów wysokiej jakości. Solidność gwarantuje porządna, metalowa, bardzo trwała obudowa. Wewnątrz wandalo-odpornej obudowy kryje się markowa elektronika o najwyższych parametrach. Świetną jakość obrazu zapewnia przetwornik SUPER HAD marki SONY oraz rozdzielczość aż 650 linii. Kamera posiada 30 zintegrowanych diod podczerwieni , które pozwalają na skuteczną i dokładną obserwację w nocy nawet do 30 metrów. Regulowany obiektyw od 2,8-12 mm pozwala na dostrojenie kąta widzenia i ostrości obrazu (zarówno zbliżenie, jak i szeroki kąt obserwacji). Niewielkie rozmiary sprawiają, że kamera idealnie sprawdza się zarówno na zewnątrz, jak również wewnątrz pomieszczeń. Dzięki zaawansowanemu MENU ekranowemu OSD istnieje dostęp do wielu funkcji dostosowujących pracę kamery w różnych warunkach oświetleniowych. MENU oferuje m.in. następujące funkcje: HLC - kompensacja silnych źródeł światła zaawansowana redukcja szumów MIRROR - obracanie obrazu automatyczny balans bieli detekcja ruchu ustawianie strefy prywatności szczegółowe dopasowywanie koloru obrazu Funkcja DNR (cyfrowa redukcja szumów) pozwala na uzyskanie obrazu wyższej jakości (o lepszej ostrości i wyrazistości) w warunkach słabszego oświetlenia. Co więcej zastosowanie tej opcji wpływa również na zajętość zapisanego materiału. Dzięki tej funkcji można zaoszczędzić nawet do 70% miejsca na dysku twardym, na którym zapisywany jest materiał video! Kamera P5061SONYHAD do bardzo rozwiązanie w miejscach, w których wymagana jest najwyższa jakość obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy. Uchwyt z mocowaniem oraz wkręty montażowe w cenie kamery!
 więcej
raty
Duża, wandalo-odporna kopułka zewnętrzna, do 50 metrów w nocy, ZOOM regulowany, CCD SUPER HAD SONY, 5  P5070SONYHAD540

Duża, wandalo-odporna kopułka zewnętrzna, do 50 metrów w nocy, ZOOM regulowany, CCD SUPER HAD SONY, 5 P5070SONYHAD540

Cena: 322.76 PLN + 23% Vat
Kopułkowa kamera zewnętrzna w wzmocnionej, wandalo-odpornej obudowie. 540 linii rozdzielczości oraz wysokiej klasy przetwornik SONY SUPER HAD sprawiają, iż kamera przekazuje doskonałej jakości obraz zarówno w dzień jak i w nocy! Regulowany obiektyw oraz wbudowane diody podczerwieni pozwalają uzyskać wyraźny, ostry obraz zarówno w dzień, jak również w warunkach nocnych. Duże, wzmocnione diody podczerwieni (wbudowane 36 sztuk) pozwalają na daleką obserwację w ciemności, nawet do 50 metrów. Kamera dzięki białej, wandalo-odpornej obudowie doskonale sprawdza się na zewnątrz (odporna na zmienne warunki atmosferyczne) i świetnie komponuje się ze ścianami lub podwieszanymi sufitami w jasnych kolorach. Idealnie sprawdza się również wewnątrz pomieszczeń w miejscach, w których wzmocniona obudowa będzie wymogiem. Zamontowany obiektyw ze zmienną ogniskową umożliwia ustawienie w kamerze kąta widzenia oraz regulację ostrości.
 więcej
raty
Wandalo-odporna kopuła zewnętrzna na uchwycie, CCD SONY SUPERHAD 650TVL, obiektyw regulowany P632SONYHAD650

Wandalo-odporna kopuła zewnętrzna na uchwycie, CCD SONY SUPERHAD 650TVL, obiektyw regulowany P632SONYHAD650

Cena: 485.37 PLN + 23% Vat
Kopułkowa kamera zewnętrzna ze ściennym uchwytem mocującym w komplecie. Kamera wysokiej rozdzielczości na markowym przetworniku SONY SUPER HAD! Kamera jest wandalo-odporna, doskonale wykonana, zrobiona z komponentów wysokiej jakości. Solidność gwarantuje porządna, metalowa, bardzo trwała obudowa. Wewnątrz wandalo-odpornej obudowy kryje się markowa elektronika o najwyższych parametrach. Świetną jakość obrazu zapewnia przetwornik SUPER HAD marki SONY oraz rozdzielczość aż 650 linii. Kamera posiada 30 zintegrowanych diod podczerwieni , które pozwalają na skuteczną i dokładną obserwację w nocy nawet do 30 metrów. Regulowany obiektyw od 3,5-8mm pozwala na dostrojenie kąta widzenia i ostrości obrazu. Niewielkie rozmiary sprawiają, że kamera idealnie sprawdza się zarówno na zewnątrz, jak również wewnątrz pomieszczeń. Dzięki zaawansowanemu MENU ekranowemu OSD istnieje dostęp do wielu funkcji dostosowujących pracę kamery w różnych warunkach oświetleniowych. MENU oferuje m.in. następujące funkcje: HLC - kompensacja silnych źródeł światła zaawansowana redukcja szumów MIRROR - obracanie obrazu automatyczny balans bieli detekcja ruchu ustawianie strefy prywatności szczegółowe dopasowywanie koloru obrazu Kamera P632SONYHAD650 to bardzo rozwiązanie w miejscach, w których wymagana jest najwyższa jakość obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy. Uchwyt z mocowaniem oraz wkręty montażowe w cenie kamery!
 więcej
raty
Wandalo-odporna kopułka na uchwycie, 600TVL, 30diod, doskonała jakość obrazu w dzień i w nocy P631SONY

Wandalo-odporna kopułka na uchwycie, 600TVL, 30diod, doskonała jakość obrazu w dzień i w nocy P631SONY

Cena: 566.67 PLN + 23% Vat
Kopułkowa kamera zewnętrzna ze ściennym uchwytem mocującym w komplecie. Kamera wysokiej rozdzielczości rozdzielczości na markowym przetworniku SONY SUPER HD! Kamera jest wandalo-odporna, doskonale wykonana, zrobiona z komponentów wysokiej jakości. Solidność gwarantuje porządna, metalowa obudowa. Wewnątrz wandalo-odpornej obudowy kryje się markowa elektronika o najwyższych parametrach. Świetną jakość obrazu zapewnia przetwornik SUPER HAD marki SONY oraz rozdzielczość aż 600 linii. Kamera posiada 30 zintegrowanych diod podczerwieni , które pozwalają na skuteczną i dokładną obserwację w nocy nawet do 25 metrów. Dodatkowe funkcje takie jak: zaawansowana redukcja szumów, czy auotmatyczne blokowanie silnych źródeł światła sprawiają, że kamera radzi sobie nawet z trudnymi warunkami oświetleniowymi, przekazując obraz wysokiej jakości. Funkcja obracania obrazu (poziom, pion) pozwala na odpowiednią konfigurację obrazu, tym samym na montaż kamery w praktycznie dowolnym położeniu. Kamera została także wyposażona w funkcję SENSE-UP, która jest szczególnie pomocna w sytuacjach, gdy jedynym dostępnym źródłem światła jest księżyc. Inne opcje, np. ustawienie trybu monochromatyczności czy korekcja koloru obrazu pozwalają bardzo dokładnie dostosować parametry przekazywanego obrazu do warunków, w jakich pracuje kamera. Niewielkie rozmiary sprawiają, że kamera idealnie sprawdza się zarówno na zewnątrz, jak również wewnątrz pomieszczeń. Kamera P631 do bardzo rozwiązanie w miejscach, w których wymagana jest najwyższa jakość obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy. Uchwyt z mocowaniem oraz wkręty montażowe i klucz do regulacji położenia obiektywu w cenie kamery!
 więcej
raty
Regulowana kopułka wandalo-odporna, 420 TVL, CCD SONY, biała Z5069white

Regulowana kopułka wandalo-odporna, 420 TVL, CCD SONY, biała Z5069white

Cena: 241.46 PLN + 23% Vat
Kopułkowa kamera zewnętrzna w wandalo-odpornej obudowie. 420 linii rozdzielczości i markowy przetwornik SHARP regulowanym obiektywem i doświetlaczem podczerwieni przekazuje doskonałej jakości obraz zarówno w dzień jak i w nocy! Kamera doskonale sprawdza się na zewnątrz (odporna na zmienne warunki atmosferyczne). Zamontowany obiektyw ze zmienną ogniskową umożliwia ustawienie w kamerze kąta widzenia oraz regulację ostrości. 35 diod podczerwieni zapewnia daleką widoczność nawet w zupełnej ciemności.
 więcej
raty
Wandalo-odporna kopuła, CCD SONY SUPERHAD 650TVL, obiektyw regulowany P5063SONYHAD

Wandalo-odporna kopuła, CCD SONY SUPERHAD 650TVL, obiektyw regulowany P5063SONYHAD

Cena: 452.85 PLN + 23% Vat
Kopułkowa kamera zewnętrzna świetnie spisująca się także w warunkach wewnętrznych, w których wymagana jest doskonała jakość obrazu i wandalo-odporna obudowa. Kamera wysokiej rozdzielczości na markowym przetworniku SONY SUPER HAD! Kamera jest wandaloodporna, doskonale wykonana, zrobiona z komponentów wysokiej jakości. Solidność gwarantuje porządna, metalowa, bardzo trwała obudowa. Wewnątrz wandaloodpornej obudowy kryje się markowa elektronika o najwyższych parametrach. Świetną jakość obrazu zapewnia japońskiej produkcji przetwornik SONY SUPER HAD oraz rozdzielczość aż 650 linii. Kamera posiada 30 zintegrowanych diod podczerwieni , które pozwalają na skuteczną i dokładną obserwację w nocy nawet do 30 metrów. Regulowany obiektyw od 3,5-8mm pozwala na dostrojenie kąta widzenia i ostrości obrazu. Atutem kamery są jej niewielkie rozmiary. Kamera idealnie sprawdza się zarówno na zewnątrz, jak również wewnątrz pomieszczeń. Dzięki zaawansowanemu MENU ekranowemu OSD istnieje dostęp do wielu funkcji dostosowujących pracę kamery w różnych warunkach oświetleniowych. MENU oferuje m.in. następujące funkcje: HLC - kompensacja silnych źródeł światła zaawansowana redukcja szumów MIRROR - obracanie obrazu automatyczny balans bieli detekcja ruchu ustawianie strefy prywatności szczegółowe dopasowywanie koloru obrazu Kamera P5063SONYHAD do bardzo rozwiązanie w miejscach, w których wymagana jest najwyższa jakość obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy.
 więcej
raty
Duża, wandaloodporna kopułka zewnętrzna, do 50 metrów w nocy, ZOOM regulowany, CCD SUPER HAD SONY, 650 TVL  P5070SONYHAD650

Duża, wandaloodporna kopułka zewnętrzna, do 50 metrów w nocy, ZOOM regulowany, CCD SUPER HAD SONY, 650 TVL P5070SONYHAD650

Cena: 363.41 PLN + 23% Vat
Kopułkowa kamera zewnętrzna we wzmocnionej, wandalo-odpornej obudowie. 650 linii rozdzielczości oraz wysokiej klasy przetwornik SONY SUPER HAD sprawiają, iż kamera przekazuje doskonałej jakości, bardzo wyrazisty obraz zarówno w dzień jak i w nocy! Regulowany obiektyw oraz wbudowane diody podczerwieni pozwalają uzyskać wyraźny, ostry obraz zarówno w dzień, jak również w warunkach nocnych. Duże, wzmocnione diody podczerwieni (wbudowane 36 sztuk) pozwalają na daleką obserwację w ciemności, nawet do 50 metrów. Kamera dzięki białej, wandaloodpornej obudowie doskonale sprawdza się na zewnątrz (odporna na zmienne warunki atmosferyczne) i świetnie komponuje się ze ścianami lub podwieszanymi sufitami w jasnych kolorach. Idealnie sprawdza się również wewnątrz pomieszczeń w miejscach, w których wzmocniona obudowa będzie wymogiem. Zamontowany obiektyw ze zmienną ogniskową umożliwia ustawienie w kamerze kąta widzenia oraz regulację ostrości.
 więcej
raty
Sprawdzona jakość - kamera wandalo-odporna, 480TVL, 42 diody, regulacja obiektywu P950SONY

Sprawdzona jakość - kamera wandalo-odporna, 480TVL, 42 diody, regulacja obiektywu P950SONY

Cena: 316.26 PLN + 23% Vat
480 linii rozdzielczości i markowy przetwornik SONY sprawiają, że ta kopułkowa kolorowa kamera zewnętrzna z regulowanym obiektywem i doświetlaczem podczerwieni przekazuje doskonałej jakości zarówno w dzień jak i w nocy! Kamera doskonale sprawdza się na zewnątrz (odporna na zmienne warunki atmosferyczne), jak również wewnątrz pomieszczeń. Regulowany obiektyw pozwala dopasować do indywidualnych potrzeb kąt widzenia (możliwość ustawienia ZOOM-u) i ostrość kamery, a jakość i solidność wykonania sprawiają, iż kamera działa bez zarzutu w najtrudniejszych nawet warunkach. Z uwagi na wysokie parametry obrazu a zarazem doskonałą szczelność kamery, poleca się ją do montażu w miejscach o dużym zapyleniu.
 więcej
raty
Wandalo-odporna kopułka zewnętrzna, CCD SHARP, 480TVL, 24 diody P910

Wandalo-odporna kopułka zewnętrzna, CCD SHARP, 480TVL, 24 diody P910

Cena: 226.83 PLN + 23% Vat
Kolorowa kamera kopułkowa zewnętrzna z doświetlaczem podczerwieni, w obudowie wandalo-odpornej. Kamera gwarantuje doskonałą jakość obrazu z uwagi na zastosowany przetwornik CCD marki SHARP. Kolorowy obraz jest przekazywany w rozdzielczości 480 linii! Uchwyt umożliwiający wygodny montaż przy ścianie można dokupić. Kamera doskonale sprawdza się na zewnątrz [odporna na zmienne warunki atmosferyczne], jak również wewnątrz pomieszczeń.
 więcej
raty
Kamera zewnętrzna kopułkowa, kolor, 420TVL, CCD SHARP  P602

Kamera zewnętrzna kopułkowa, kolor, 420TVL, CCD SHARP P602

Cena: 192.68 PLN + 23% Vat
Kolorowa kamera kopułkowa zewnętrzna w obudowie wandao-odpornej. Kamera gwarantuje doskonałą jakość obrazu z uwagi na zastosowany przetwornik CCD marki SHARP. Kolorowy obraz jest przekazywany w rozdzielczości 420 linii ! Kamera doskonale sprawdza się na zewnątrz [odporna na zmienne warunki atmosferyczne], jak również wewnątrz pomieszczeń.
 więcej
raty
Kopułka za niespotykaną cenę P615

Kopułka za niespotykaną cenę P615

Cena: 62.60 PLN + 23% Vat
Wandalo-odporna kolorowa kamera zewnętrzna w doskonałej cenie gwarantuje wysoką jakość obrazu. Kolorowy obraz jest przekazywany w rozdzielczości 380 linii. Możliwa jest obserwacja w ciemności dzięki wbudowanym 8 diodom podczerwieni. Kamera doskonale sprawdza się na zewnątrz [odporna na zmienne warunki atmosferyczne], jak również wewnątrz pomieszczeń. Jej zaletą jest wzmocniona obudowa, która doskonale chroni kamerę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dostarczana jest z zamontowanym obiektywem.
 więcej
raty
Regulowana kopuła zewnętrzna, 600TVL, obiektyw regulowany 2,8-12 mm, 42 diody P5080SHARP600

Regulowana kopuła zewnętrzna, 600TVL, obiektyw regulowany 2,8-12 mm, 42 diody P5080SHARP600

Cena: 387.80 PLN + 23% Vat
P5080SHARP600 to kamera zewnętrzna idealnie spisująca się także w warunkach nocnych, w których wymagana jest doskonała jakość obrazu. Jej kopułowa obudowa sprawia, że idealnie nadaje się również do zainstalowania wewnątrz pomieszczeń. Kamera przekazuje wysokiej rozdzielczości obraz z uwagi na nowej generacji markowy przetwornik SHARP CCD. Kamerę można zamocować zarówno pod sufitem, podbitką, jak i na ścianie - uchwyt i kopuła dają możliwość regulacji. Wewnątrz metalowej obudowy kryje się markowa elektronika o najwyższych parametrach. Świetną jakość obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy zapewnia przetwornik SHARP oraz rozdzielczość 600 linii. Kamera posiada 42 zintegrowane diody podczerwieni, które pozwalają na skuteczną i dokładną obserwację w nocy nawet do 40 metrów. Wewnątrz kamery zainstalowano również regulowany za pomocą pokręteł obiektyw z ogniskową 2,8-12mm, który pozwala na ustawienie szerokiego kąta widzenia (blisko 90 stopni) lub dokonania ponad 4-krotnego zbliżenia obserwowanego obiektu przy węższym polu obserwacji. Dzięki zaawansowanemu MENU ekranowemu OSD istnieje dostęp do wielu funkcji dostosowujących pracę kamery w różnych warunkach oświetleniowych. MENU oferuje m.in. następujące funkcje: HLI - kompensacja silnych źródeł światła DWDR - szeroki zakres dynamiki obrazu 3D-DNR - cyfrowa redukcja szumów MIRROR - obracanie obrazu automatyczny balans bieli detekcja ruchu ustawianie strefy prywatności szczegółowe dopasowywanie koloru obrazu i inne Funkcja D-WDR, umożliwia użytkownikowi efektywną obserwację całkowicie lub częściowo obiektów prześwietlonych. Funkcja 3DNR (trójwymiarowa cyfrowa redukcja szumów) pozwala na uzyskanie obrazu wyższej jakości (o lepszej ostrości i wyrazistości) w warunkach słabszego oświetlenia. Co więcej zastosowanie tej opcji wpływa również na zajętość zapisanego materiału. Dzięki tej funkcji można zaoszczędzić nawet do 70% miejsca na dysku twardym, na którym zapisywany jest materiał video!
 więcej
raty
Wandalo-odporna kopułka zewnętrzna, CCD SONY, 480TVL, 24 diody P910SONY

Wandalo-odporna kopułka zewnętrzna, CCD SONY, 480TVL, 24 diody P910SONY

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
Kolorowa kamera kopułkowa zewnętrzna z doświetlaczem podczerwieni, w obudowie wandalo-odpornej. Kamera gwarantuje doskonałą jakość obrazu z uwagi na zastosowany przetwornik CCD marki SONY. Kolorowy obraz jest przekazywany w rozdzielczości 480 linii! Uchwyt umożliwiający wygodny montaż przy ścianie można dokupić. Kamera doskonale sprawdza się na zewnątrz [odporna na zmienne warunki atmosferyczne], jak również wewnątrz pomieszczeń.
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: