Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

HIT! Kamera ukryta w lustrze sklepowym, idealne na złodzieja!   P1200SONYHAD540mirror

HIT! Kamera ukryta w lustrze sklepowym, idealne na złodzieja! P1200SONYHAD540mirror

Cena: 420.33 PLN + 23% Vat
Absolutny HIT! Nowe narzędzie walki ze złodziejami sklepowymi! Kamera przemysłowa ukryta w lustrze sklepowym pozwala na monitoring powierzchni sklepowej znakomicie kamuflując kamerę. Obiektyw ukryty pod powierzchnią lustra jest niewidoczny dla osób postronnych. Kamera przekazuje obraz bardzo wysokiej jakości (przetwornik SONY SUPER HAD, 540 TVL) i zapewnia szeroki kąt widzenia, dzięki czemu przekazywany obraz jest doskonale widoczny. Jest to świetne zabezpieczenie sklepu przed złodziejami! W połączeniu z rejestratorem bądź komputerem wyposażonym w kartę DVR (można znaleźć je w naszej ofercie) stanowi dyskretne i skuteczne zabezpieczenia mienia (nagrania są idealne do celów dowodowych!). Lustro jest standardowych wymiarów (30x30cm), posiada też regulowany uchwyt, który oczywiście jest w komplecie.
 więcej
raty
Kamera przewodowa kolor CCD SHARP ukryta w czujce dymu, 420TVL   Z5013

Kamera przewodowa kolor CCD SHARP ukryta w czujce dymu, 420TVL Z5013

Cena: 113.01 PLN + 23% Vat
Kolorowa kamera w obudowie czujki przeciwpożarowej z wbudowanym mikrofonem. Kamera gwarantuje doskonałą jakość obrazu z uwagi na zastosowany przetwornik CCD marki SHARP. Kolorowy obraz jest przekazywany w rozdzielczości 420 linii ! Kamera doskonale sprawdza sie wewnątrz pomieszczeń, w których kamery maja być zamontowane niejawnie.
 więcej
raty
Kamera do montażu w sufitach podwieszanych, CCD 420 linii   P777

Kamera do montażu w sufitach podwieszanych, CCD 420 linii P777

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
Kolorowa kamera w obudowie służącej do montażu w sufitach podwieszanych. Dzięki swojej konstrukcji może zostać doskonale wkomponowana w istniejące i wykończone wnętrza. Zdjęcia ilustrują tak sposób montażu, jak i możliwość ustawiania obiektywu w różnych pozycjach. Kamera gwarantuje doskonałą jakość obrazu z uwagi na zastosowany przetwornik CCD marki SHARP. Kolorowy obraz jest przekazywany w rozdzielczości 420 linii ! Kamera doskonale sprawdza się wewnątrz pomieszczeń sklepowych, magazynowych, biurowych.
 więcej
raty
Kamera przewodowa kolor CCD SHARP ukryta w czujce dymu, 420TVL   P913

Kamera przewodowa kolor CCD SHARP ukryta w czujce dymu, 420TVL P913

Cena: 177.24 PLN + 23% Vat
Kolorowa kamera w obudowie czujki przeciwpożarowej. Kamera gwarantuje doskonałą jakość obrazu z uwagi na zastosowany przetwornik CCD marki SHARP. Kolorowy obraz jest przekazywany w rozdzielczości 420 linii! Kamera doskonale sprawdza się wewnątrz pomieszczeń, w których kamery mają być zamontowane niejawnie.
 więcej
raty
Kamera przewodowa kolor CCD SHARP ukryta w czujce ruchu, 420TVL   P919

Kamera przewodowa kolor CCD SHARP ukryta w czujce ruchu, 420TVL P919

Cena: 178.05 PLN + 23% Vat
Kolorowa kamera w obudowie czujki ruchu. Kamera gwarantuje doskonałą jakość obrazu z uwagi na zastosowany przetwornik CCD marki SHARP. Kolorowy obraz jest przekazywany w rozdzielczości 420 linii! Kamera doskonale sprawdza się wewnątrz pomieszczeń, w których kamery mają być zamontowane niejawnie.
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: