Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Minikamera paluszkowa, „rybie oko”, 540TVL, CCD SONY SUPER HAD   P580SONY

Minikamera paluszkowa, „rybie oko”, 540TVL, CCD SONY SUPER HAD P580SONY

Cena: 282.11 PLN + 23% Vat
Kamera wewnętrzna "paluszkowa" o wysokiej rozdzielczości na markowym przetworniku SONY. Kamera jest miniaturowych rozmiarów, jej średnica to zaledwie 18mm, a długość 72mm. Jej ogromnym atutem jest bardzo szeroki kąt widzenia - tzw. "rybie oko", które pozwala na obserwację pola widzenia powyżej 100 stopni! Dzięki zastosowanemu przetwornikowi marki SONY oraz rozdzielczości aż 540 linii kamera pozwala na przekazywanie obrazu doskonałej jakości. Szeroki kąt w połączeniu z doskonałą jakością obrazu oraz wysoką czułością sprawiają, że kamera jest idealnym narzędziem do monitoringu dyskretnego lub zupełnie niejawnego z zachowaniem obrazu najwyższej jakości. Uchwyt oraz kołeczki montażowe w cenie kamery!
 więcej
raty
Mikro-kamera przewodowa z audio   P007

Mikro-kamera przewodowa z audio P007

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
Tania i skuteczna mikro-kamera! Miniaturowa kamera wewnętrzna z wbudowanym mikrofonem, dzięki któremu oprócz obrazu przekazuje również dźwięk. Niewielkie wymiary sprawiają, iż kamera doskonale sprawdza się jako narzędzie do monitoringu ukrytego. Obraz przekazywany jest w rozdzielczości 380 linii. Kamera świetnie nadaje się do obserwacji niejawnej wewnątrz pomieszczeń sklepowych, magazynowych, biurowych, itp.
 więcej
raty
Mikro-kamera ukryta w śrubce, audio  P018

Mikro-kamera ukryta w śrubce, audio P018

Cena: 113.01 PLN + 23% Vat
HIT! Mikro-kamera w śrubce! Miniaturowa kamera wewnętrzna z wbudowanym mikrofonem, dzięki któremu oprócz obrazu przekazuje również dźwięk. Niewielkie wymiary sprawiają, iż kamera doskonale sprawdza się jako narzędzie do monitoringu ukrytego. Kamerę w skuteczny sposób można zainstalować niejawnie, bowiem obiektyw ukryty jest w główce śrubki, co sprawia, że kamera jest praktycznie niewidoczna! Obraz przekazywany jest w rozdzielczości 380 linii. Kamera świetnie nadaje się do wewnątrz pomieszczeń sklepowych, magazynowych, biurowych, itp.
 więcej
raty
Mikrokamera przewodowa z mikrofonem   P303

Mikrokamera przewodowa z mikrofonem P303

Cena: 200.81 PLN + 23% Vat
Tani i skuteczny sprzęt do monitoringu niejawnego! Miniaturowa kamera wewnętrzna z dołączonym mikrofonem, dzięki któremu oprócz obrazu przekazuje również dźwięk. Niewielkie wymiary sprawiają, iż kamera doskonale sprawdza się jako skuteczne narzędzie do monitoringu ukrytego. Dzięki przetwornikowi CCD SHARP i rozdzielczości 420TVL przekazywany jest obraz wysokiej wyrazistości. Miniaturowych rozmiarów mikrofon pozwala na swobodne ukrycie urządzenia i przekazywanie dobrej jakości sygnału dźwiękowego. Kamera posiada wyjścia zarówno audio, jak i video zakończone gniazdami typu RCA (chinch). Kamera świetnie nadaje się do obserwacji niejawnej wewnątrz pomieszczeń sklepowych, magazynowych, biurowych, itp.
 więcej
raty
Mikrokamera zewnętrzna z uchwytem, CCD SONY 600TVL, szerokokątna   P588SONY

Mikrokamera zewnętrzna z uchwytem, CCD SONY 600TVL, szerokokątna P588SONY

Cena: 306.50 PLN + 23% Vat
Kamera zewnętrzna "paluszkowa" o wysokiej rozdzielczości na markowym przetworniku SONY. Kamera jest miniaturowych rozmiarów, jej średnica to zaledwie 19mm, a długość 70mm. Jej atutami jest zarówno szeroki kąt widzenia, jak i szczelna obudowa, dzięki czemu kamera może służyć do monitoringu również na zewnątrz budynków. Dzięki zastosowanemu przetwornikowi marki SONY oraz rozdzielczości aż 600 linii kamera pozwala na przekazywanie obrazu doskonałej jakości. Ponadto kamera posiada MENU EKRANOWE, które pozwala na dostosowanie parametrów obrazu do potrzeb użytkownika. Szeroki kąt w połączeniu z doskonałą jakością obrazu oraz wysoką czułością sprawiają, że kamera jest idealnym narzędziem do monitoringu dyskretnego lub zupełnie niejawnego z zachowaniem obrazu najwyższej jakości. Uchwyt oraz kołeczki montażowe w cenie kamery!
 więcej
raty
Minikamera dzień/noc, kolor, audio, doświetlenie IR  P803IR

Minikamera dzień/noc, kolor, audio, doświetlenie IR P803IR

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
Najtańsza i najprostsza kolorowa kamera z dźwiękiem i możliwością pracy w ciemności. Obraz przekazywany jest w rozdzielczości 380 linii. Wbudowane diody podczerwieni pozwalają na obserwację w nocy. Kamera doskonale sprawdza się wewnątrz pomieszczeń sklepowych, magazynowych, biurowych. Ogromnymi zaletami kamery są jej miniaturowe wymiary, dzięki którym kamera świetnie nadaje się do monitoringu ukrytego.
 więcej
raty
Minikamera „paluszkowa” CCD SHARP 420TVL  P906

Minikamera „paluszkowa” CCD SHARP 420TVL P906

Cena: 202.44 PLN + 23% Vat
Kolorowa kamera gwarantuje doskonałą jakość obrazu z uwagi na zastosowany przetwornik CCD marki SHARP. Kolorowy obraz jest przekazywany w rozdzielczości 420 linii! Dużym atutem kamery są jej niewielkie rozmiary, dzięki którym może być wykorzystywana do monitoringu ukrytego. Kamera doskonale sprawdza się wewnątrz pomieszczeń sklepowych, magazynowych, biurowych.
 więcej
raty
Minikamera, kolor, audio, wewnętrzna  P803

Minikamera, kolor, audio, wewnętrzna P803

Cena: 52.03 PLN + 23% Vat
Najtańsza i najprostsza kolorowa kamera z dźwiękiem. Obraz przekazywany jest w rozdzielczości 380 linii Kamera doskonale sprawdza się wewnątrz pomieszczeń sklepowych, magazynowych, biurowych. Ogromnymi jej zaletami są jej miniaturowe wymiary, dzięki którym kamera świetnie nadaje się do monitoringu ukrytego.
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: