Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Zewnętrzna kieszeń USB na dyski SATA

Zewnętrzna kieszeń USB na dyski SATA

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
Kieszeń zewnętrzna podłączana przez USB przeznaczona na dyski do pracy z rejestratorami. W przypadku współpracy z rejestratorami, w kieszeni należy zainstalować dysk do pracy ciągłej [można go u nas dokupić]. Przy wykorzystaniu odpowiedniego rejestratora na podłączonym w kieszeni dysku może bezpośrednio odbywać się nagrywanie. Jeśli dysk jest już zainstalowany wewnątrz rekordera, dysk USB można wykorzystać jako urządzenie archiwizujące dane. Kieszeń można również wykorzystać we współpracy z dowolnym komputerem. Kieszeń z zamocowanym dyskiem może działać z następującymi rejestratorami: 4-kanałowe REJB4 REJB4M REJB4D REJB4N REJB4E REJD4 8-kanałowe REJB8 REJB8M REJD8 16-kanałowe REJB16 REJB16M REJD16 24-kanałowe REJB24M 32-kanałowe REJB32M
 więcej
raty
Kieszeń na dyski SATA

Kieszeń na dyski SATA

Cena: 96.75 PLN + 23% Vat
Kieszeń do rejestratora. Kieszeń umożliwia instalację dysku SATA w komputerze celem zgrywania danych z rejestratora. Przy zakupie rejestratora z kieszenią zaleca się zakup drugiej dodatkowej (identycznej) kieszeni, którą montuje się w komputerze. Dzięki identycznej kieszeni zamontowanej na stałe w komputerze, przenoszenie danych między rejestratorem a komputerem jest operacją prostą i szybką.
 więcej
raty
Kieszeń na dyski ATA

Kieszeń na dyski ATA

Cena: 39.84 PLN + 23% Vat
Uniwersalna kieszeń komputerowa Umożliwia prostą i szybką instalację dysku w komputerze. Pozwala na łatwe przenoszenie danych pomiędzy dwoma komputerami. Kieszeń wykorzystuje łącze IDE / ATA i umożliwia montaż takiego dysku. Sprzęt jest nowy, nieużywany. Kieszeń może być również wykorzystywana w rejestratorze.
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: