Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Zestaw 4 kamery bezprzewodowe + odbiornik z rejestratorem i wyświetlaczem LCD SET4ch

Zestaw 4 kamery bezprzewodowe + odbiornik z rejestratorem i wyświetlaczem LCD SET4ch

Cena: 1607.32 PLN + 23% Vat
Dzięki bezprzewodowym kamerom i odbiornikowi z wbudowanym rejestratorem sam będziesz mógł założyć system monitoringu! Zestaw składa się z 4 kamer dzień/noc, które można zamontować zarówno na zewnątrz, jak również wewnątrz budynku. Każda kamera posiada wbudowane diody podczerwieni [9 sztuk] pozwalające na obserwację w nocy w odległości do 5m. Kamery mogą pracować w warunkach zewnętrznych [temperatura: -10 ~ +50, wilgotność: 15 ~ 85%RH]. Dodatkowo kamery wyposażone są w czujnik PIR, dzięki któremu istnieje możliwość nagrywania dopiero po wykryciu ruchu przed kamerą. Pozwala to na bardziej efektywne wykorzystanie podłączonego nośnika danych. Szeroki kąt widzenia [70 stopni] zapewnia duże pole obserwacji z każdej kamery. W zestawie znajduje się też odbiornik z wbudowanym wyświetlaczem 7-calowym oraz rejestratorem. Urządzenie pozwala na podgląd obrazu i nasłuch dźwięku oraz umożliwia nagrywanie audio/video na podłączonym nośniku. Rejestrować można obraz ze wszystkich 4 kamer. Nośnikiem może być karta SD [do 32GB] oraz pendrive lub nawet dysk zewnętrzny podłączany przez USB [do 2TB!]. Obraz na ekranie może być wyświetlany w trybie pełnoekranowym [jedna wybrana kamera] lub w trybie dzielonym [4 kamery jednocześnie]. Instalacja systemu jest bardzo prosta. Wystarczy podłączyć kamery i odbiornik do prądu poprzez dołączone zasilacze. Bezprzewodowa transmisja na częstotliwości 2,4GHz jest cyfrowa, co pozwala na: uniknięcie ewentualnych zakłóceń [istnieje możliwość synchronizacji kanałów] zabezpieczenie przesyłanych danych przed dostępem osób niepowołanych zasięg w otwartym terenie nawet do 200-300m Wbudowane wyjście AV [przewód jest w zestawie], które umożliwia podłączenia go do większego telewizora lub monitora. Pliki video zapisywane są w popularnym formacie AVI. W prosty sposób można je odtworzyć w samym rejestratorze [wybór opcji odtwarzanie] lub też wyjąć nośnik danych i odtworzyć [zgrać] na dowolnym komputerze. Wysoka kompresja zapisu [H.263] pozwala na płynny zapis obrazu [25kl/s dla jednej kamery lub 10kl/s dla czterech]. W zależności od warunków oświetleniowych oraz ilości ruchu na ekranie minuta zapisanego materiału zajmuje od 3 do 10 MB.
 więcej
raty
Rejestrator miniaturowy na karty SD z wyświetlaczem LCD REC_LCD1

Rejestrator miniaturowy na karty SD z wyświetlaczem LCD REC_LCD1

Cena: 552.03 PLN + 23% Vat
Urządzenie umożliwia podłączenie do dwóch kanałów video (BNC) oraz dwóch audio (CHINCH) oraz płynny zapis obrazu z jednej wybranej kamery. Zapis nagrań odbywa się na karcie SD, którą instaluje się w urządzeniu. Tak jak w przypadku rejestratorów stacjonarnych rejestrator przenośny pozwala na ustawienie harmonogramu nagrania oraz nagrywania w trybie detekcji ruchu. Harmonogram umożliwia dokładne ustawienie daty, czasu (godziny i minuty), w których ma się odbywać zapis materiału oraz wyboru kamery, z której w danym czasie ma być rejestrowany obraz. W ustawieniach detekcji istnieje możliwość wyboru strefy detekcji oraz jej czułości (do dyspozycji użytkownika są 3 poziomy czułości - wysoka, średnia i niska). Dużą zaletą rejestratora jest możliwość nagrywania płynnego ruchu z wybranej kamery nawet w rozdzielczości D1 (720x576), co wpływa na bardzo wysoką jakość odtwarzanych materiałów. Do dyspozycji użytkownika pozostaje również możliwość wyboru niższych rozdzielczości (640x480, 320x240) celem zaoszczędzenia miejsca na karcie. Dodatkowo do wyboru pozostaje również szybkość nagrywania (można ustawić 15, 25 lub nawet 30 klatek). Maksymalna obsługiwana karta SD, czyli 32GB pozwala na zapis ok. 26 godzin przy najwyższej rozdzielczości zapisu, czyli D1. Co ważne urządzenie posiada również tryb nadpisywania, który pozwala na automatycznie kasowanie najwcześniej zapisanych materiałów. Nagrania zapisywane są bezpośrednio do pliku AVi, dzięki czemu można odtworzyć je na dowolnym komputerze. Dzięki wbudowanemu złączu USB rejestrator umożliwia szybkie podłączenie do komputera i łatwe odtworzenie zapisanych materiałów. Co więcej, jeśli nie ma potrzeby rejestracji video, urządzenie pozwala na zapis jedynie wybranych klatek w formacie zdjęć. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz dużej funkcjonalności urządzenie jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce niewielkim kosztem uzyskać prosty, ale skuteczny system do monitoringu.
 więcej
raty
Rejestrator miniaturowy na karty SD, detekcja, nadpisywanie  REC16

Rejestrator miniaturowy na karty SD, detekcja, nadpisywanie REC16

Cena: 485.37 PLN + 23% Vat
Urządzenie umożliwia podłączenie do dwóch kanałów video (BNC) oraz dwóch audio (CHINCH) oraz płynny zapis obrazu z jednej wybranej kamery. Zapis nagrań odbywa się na karcie SD, którą instaluje się w urządzeniu. Tak jak w przypadku rejestratorów stacjonarnych rejestrator przenośny pozwala na ustawienie harmonogramu nagrania oraz nagrywania w trybie detekcji ruchu. Harmonogram umożliwia dokładne ustawienie daty, czasu (godziny i minuty), w których ma się odbywać zapis materiału oraz wyboru kamery, z której w danym czasie ma być rejestrowany obraz. W ustawieniach detekcji istnieje możliwość wyboru strefy detekcji oraz jej czułości (do dyspozycji użytkownika są 3 poziomy czułości - wysoka, średnia i niska). Dużą zaletą rejestratora jest możliwość nagrywania płynnego ruchu z wybranej kamery nawet w rozdzielczości D1 (720x576), co wpływa na bardzo wysoką jakość odtwarzanych materiałów. Do dyspozycji użytkownika pozostaje również możliwość wyboru niższych rozdzielczości (640x480, 320x240) celem zaoszczędzenia miejsca na karcie. Dodatkowo do wyboru pozostaje również szybkość nagrywania (można ustawić 15, 25 lub nawet 30 klatek). Maksymalna obsługiwana karta SD, czyli 32GB pozwala na zapis ok. 26 godzin przy najwyższej rozdzielczości zapisu, czyli D1. Co ważne urządzenie posiada również tryb nadpisywania, który pozwala na automatycznie kasowanie najwcześniej zapisanych materiałów. Atutem urządzenia jest umiejscowienie na panelu przycisków funkcyjnych, dzięki czemu obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i wygodna. Nagrania zapisywane są bezpośrednio do pliku AVI, dzięki czemu można odtworzyć je na dowolnym komputerze. Wyjście analogowe video pozwala na podłączenie rejestratora do dowolnego telewizora (lub monitora CCTV). Co więcej, jeśli nie ma potrzeby rejestracji filmu video, urządzenie pozwala na zapis jedynie wybranych klatek w formacie zdjęć. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz dużej funkcjonalności urządzenie jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce niewielkim kosztem uzyskać prosty, ale skuteczny system do monitoringu.
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: