Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Sortuj wg: domyslnie, ceny, daty dodania

TV przemysłowa

Atrapa zewnętrznej kamery z imitacją podczerwieni i diodą syganlizującą pracę ATR13

Atrapa zewnętrznej kamery z imitacją podczerwieni i diodą syganlizującą pracę ATR13

Cena: 47.97 PLN + 23% Vat
Prezentowana atrapa to świetne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje narzędzia, pozwalającego skutecznie zabezpieczyć swoje mienie niskim kosztem. Atrapa - dzięki wymiarom tradycyjnej kamery kompaktowej oraz 28 wbudowanym diodom podczerwieni [imitacja] - jest nie do rozpoznania dla jakiejkolwiek osoby postronnej. Co ważne, z atrapy wyprowadzony jest krótki przewód, co dodatkowo ją uwiarygodnia. Ciekawym rozwiązaniem, jakie zastosowano w tym modelu jest zintegrowana dioda LED, która - po zainstalowaniu wewnątrz obudowy dwóch baterii AA- sygnalizuje pracę, świecąc na czerwono.
 więcej
raty
Atrapa niewielkiej kamery kompaktowej  ATR08

Atrapa niewielkiej kamery kompaktowej ATR08

Cena: 16.26 PLN + 23% Vat
Atrapa niewielkiej kamery kompaktowej przewodowej [długośc 12 cm, wysokość 4 cm] wraz z dołączonym autentycznym metalowym uchwytem [długość 13 cm] do zastosowań wewnątrz pomieszczeń. Atrapa wyposażona jest w imitację obiektywu , co sprawia, że wygląda na standardową kamerę wewnętrzną. Wymiary, wygląd, materiał z jakiego została wykonana atrapa oraz wychodzące z niej przewody są identyczne jak większości kamer dostępnych na rynku, co bardzo tę atrapę uwiarygadnia. Atrapa idealnie nadaje się do taniego i skutecznego zabezpieczenia mienia. Dzięki regulowanemu uchwytowi w prosty sposób można zamontować atrapę na suficie lub ścianie.
 więcej
raty
Atrapa kamery zewnętrznej z imitacją diod podczerwieni ATR11black

Atrapa kamery zewnętrznej z imitacją diod podczerwieni ATR11black

Cena: 39.84 PLN + 23% Vat
Profesjonalny wygląd kamery dzienno-nocnej posiadającej imitację diod podczerwieni wokół obiektywu sprawia, że kamera wygląda wręcz jak prawdziwa, jest nierozpoznawalna nawet dla fachowca. Z tyłu obudowy wychodzi przewód [widoczny na zdjęciu nr 2], co jeszcze bardziej atrapę uwiarygadnia. Atrapa ma wbudowaną czerwoną diodę LED, po zainstalowaniu w środku dwóch baterii 1,5V AA dioda może sygnalizować pracę kamery [atrapy]. Atrapa idealnie nadaje się do taniego i skutecznego zabezpieczenia mienia. Atrapa posiada wymiary średniej wielkości kamer zewnętrznych [ to znaczy 17 cm długości i 8 cm średnicy ]. Do kamery dołączony jest regulowany uchwyt, dzięki czemu można bez trudu odpowiednio atrapę ustawić.
 więcej
raty
Atrapa kamery kompaktowej bezprzewodowej - nie do rozpoznania ATR15

Atrapa kamery kompaktowej bezprzewodowej - nie do rozpoznania ATR15

Cena: 39.84 PLN + 23% Vat
Profesjonalna atrapa kamery kompaktowej bezprzewodowej[długośc 15 cm, wysokość 5 cm] do zastosowań wewnątrz pomieszczeń. Atrapa wyposażona jest w imitację obiektywu , co czyni atrapę nierozpoznawalną nawet dla fachowca. Wymiary, wygląd, materiał z jakiego została wykonana atrapa, jest identyczny jak większości kamer dostępnych na rynku, co bardzo tę atrapę uwiarygadnia. Atrapa idealnie nadaje się do taniego i skutecznego zabezpieczenia mienia. Atrapa posiada wymiary standardowych kamer kompaktowych, antenkę, która wskazuje na to, że kamera działa bezprzewodowo oraz diodę [zasilaną bateryjnie] sygnalizującą pracę urządzenia. Ruch obiektu w pobliżu atrapy aktywuje imitację śledzenia obiektu oraz powoduje również, że dioda sygnalizująca zaczyna migać. Atrapę w prosty sposób można zamontować na suficie lub ścianie, następnie należy ustawić atrapę na wybrane miejsce.
 więcej
raty
Atrapa kamery kopułkowej z imitacją obiektywu ATR04

Atrapa kamery kopułkowej z imitacją obiektywu ATR04

Cena: 30.08 PLN + 23% Vat
Profesjonalna atrapa kamery kopułkowej [średnica 12 cm, wysokość 8 cm] do zastosowań wewnątrz pomieszczeń. Wewnątrz obudowy jest imitacja obiektywu , co czyni atrapę nierozpoznawalną nawet dla fachowca. Wymiary, wygląd, materiał z jakiego została wykonana atrapa, jest identyczny do większości kamer kopułkowych dostępnych na rynku, co bardzo ten produkt uwiarygadnia. Nie jest to zwykła [pusta] obudowa kopułkowa, gdzie wystarczy rzut oka aby stwierdzić, że nie ma w środku obiektywu. Atrapa idealnie nadaje się do taniego i skutecznego zabezpieczenia mienia. Atrapa posiada wymiary dużych kamer kopułkowych wewnętrznych. Atrapę w prosty sposób można zamontować na suficie lub ścianie, następnie należy ustawić imitację obiektywu na wybrane miejsce. Atrapa posiada we wnętrzu uchwyt montażowy pozwalający zamontować prawdziwa elektronikę wizyjna kamery!
 więcej
raty
Atrapa kamery zewnętrznej w obudowie z uchwytem, wewnątrz imitacja kamery ATR02

Atrapa kamery zewnętrznej w obudowie z uchwytem, wewnątrz imitacja kamery ATR02

Cena: 47.97 PLN + 23% Vat
Duża profesjonalna atrapa kamery zewnętrznej [ wewnątrz obudowy imitacja kamery kompaktowej ] , co czyni atrapę nierozpoznawalną nawet dla fachowca. Z tyłu obudowy wychodzą przewody [niewidoczne na zdjęciu] i wchodzą do nóżki co jeszcze bardziej atrapę uwiarygadnia. Atrapa idealnie nadaje się do taniego i skutecznego zabezpieczenia mienia. Atrapa posiada wymiary dużych kamer zewnętrznych, czyli 32,5 x 10 x 10 cm. Do kamery dołączony jest regulowany uchwyt, dzięki czemu można bez trudu odpowiednio atrapę ustawić. Do obudowy można zainstalować normalną kamerę!
 więcej
raty
Atrapa kamery wewnętrznej – nie do rozpoznania ATR14

Atrapa kamery wewnętrznej – nie do rozpoznania ATR14

Cena: 38.21 PLN + 23% Vat
Profesjonalna atrapa kamery kompaktowej [długośc 15 cm, wysokość 5 cm] do zastosowań wewnątrz pomieszczeń. Atrapa wyposażona jest w imitację obiektywu co czyni atrapę nierozpoznawalną nawet dla fachowca. Wymiary, wygląd, materiał z jakiego została wykonana atrapa, jest identyczny do większości kamer dostępnych na rynku, co bardzo ten produkt uwiarygadnia. Nie jest to zwykła atrapa znana już wszystkim na rynku, gdzie wystarczy rzut oka aby stwierdzić, że to zabawka. Atrapa idealnie nadaje się do taniego i skutecznego zabezpieczenia mienia. Atrapa posiada wymiary standardowych kamer kompaktowych oraz diodę sygnalizującą pracę. Atrapę w prosty sposób można zamontować na suficie lub ścianie, następnie należy ustawić atrapę na wybrane miejsce.
 więcej
raty
Atrapa kamery zewnętrznej, z imitacją diod podczerwieni ATR11

Atrapa kamery zewnętrznej, z imitacją diod podczerwieni ATR11

Cena: 46.34 PLN + 23% Vat
Profesjonalny wygląd kamery dzienno-nocnej posiadającej imitację diod podczerwieni wokół obiektywu sprawia, że kamera wygląda wręcz jak prawdziwa, jest nierozpoznawalna nawet dla fachowca. Z tyłu obudowy wychodzi przewód [niewidoczny na zdjęciu], co jeszcze bardziej atrapę uwiarygadnia. Atrapa ma wbudowaną czerwoną diodę LED, po zainstalowaniu w środku dwóch baterii 1,5V AA dioda może sygnalizować pracę kamery [atrapy]. Atrapa idealnie nadaje się do taniego i skutecznego zabezpieczenia mienia. Atrapa posiada wymiary średniej wielkości kamer zewnętrznych [ to znaczy 17 cm długości i 8 cm średnicy ]. Do kamery dołączony jest regulowany uchwyt, dzięki czemu można bez trudu odpowiednio atrapę ustawić. 
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: