Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Pasta Lutownicza Aoyue W003

Pasta Lutownicza Aoyue W003

Cena: 121.14 PLN + 23% Vat
Pasta lutownicza z dodatkiem ołowiu  Pojemność opakowania: ok 500 gramów
 więcej
raty
Pasta Lutownicza Aoyue W004

Pasta Lutownicza Aoyue W004

Cena: 300.00 PLN + 23% Vat
Pasta lutownicza bez ołowiu Pojemność opakowania: ok 500 gramów
 więcej
raty
RoHS Topnik Cynel

RoHS Topnik Cynel

Cena: 14.00 PLN + 23% Vat
Topnik produkcji Cynel w praktycznym opakowaniu. Topnik wydziela miły sosnowy zapach. Producent: Cynel. Waga: 35g
 więcej
raty
RoHS Topnik WS 4200 w paście

RoHS Topnik WS 4200 w paście

Cena: 67.00 PLN + 23% Vat
Topniki w paście do lutowania bezołowiowego. Przeznaczone do napraw płytek elektronicznych oraz montażu SMD, zwłaszcza układów BGA. Charakteryzują się dobrą zwilżalnością lutowanych powierzchni. W ofercie znajdują się 3 rodzaje topnika. Topniki AWSLF4200TF/35 z topnikiem wodnym. Zmywalne środkami na bazie wody. Wykorzystywane przy montażu układów w obudowach BGA, PGA, PLCC, QFP, CSP.
 więcej
raty
RoHS Topnik LF 4300 TF w paście

RoHS Topnik LF 4300 TF w paście

Cena: 67.00 PLN + 23% Vat
Topniki w paście do lutowania bezołowiowego. Przeznaczone do napraw płytek elektronicznych oraz montażu SMD, zwłaszcza układów BGA. Charakteryzują się dobrą zwilżalnością lutowanych powierzchni. W ofercie znajdują się 3 rodzaje topnika. Topniki ANCLF4300TF/35 wykorzystywane zarówno w procesach produkcyjnych uwzględniających jak i nie uwzględniających fazy mycia. Do usunięcia resztek topnika należy stosować środki myjące oparte na bazie wody. Zalecany przy montażu układów w obudowach BGA, PGA, PLCC, QFP, CSP.
 więcej
raty
RoHS Topnik NC w mazaku

RoHS Topnik NC w mazaku

Cena: 54.00 PLN + 23% Vat
Mazaki przeznaczone są do precyzyjnego nanoszenia topnika na punkty lutownicze. Posiadają zawór odcinający, który otwierany jest po naciśnięciu końcówki mazaka na punkt lutowniczy. Rozwiązanie to zabezpiecza topnik przed wysychaniem lub wyciekaniem. Zalecane są do stosowania przy lutowaniu układów BGA. Pojemność : 12 cm 3
 więcej
raty
RoHS Topnik w żelu do napraw i montażu SMD

RoHS Topnik w żelu do napraw i montażu SMD

Cena: 69.00 PLN + 23% Vat
Zagęszczony topnik kalafoniowy, średnioaktywny RMA zgodny z normą MILF 14256 do montażu SMD i napraw. Można go nanosić poprzez sito, szablon lub ze strzykawki. Pozostałości po lutowaniu są niekorozyjne. Jeżeli jednak ze względów technologicznych przewidziano mycie, można używać wszystkich oferowanych do tego celu środków. Korozyjność : spełnia test na lustro Cu Obecność chlorków : spełnia test chromatografii bibułowej Liczba kwasowa : 100 mg KOH+/-10g/1g topnika Oporność powierzchniowa : > 10 8 W
 więcej
raty
RoHS Topnik RMA-223 w paście

RoHS Topnik RMA-223 w paście

Cena: 97.00 PLN + 23% Vat
Topniki w paście do lutowania bezołowiowego. Przeznaczone do napraw płytek elektronicznych oraz montażu SMD, zwłaszcza układów BGA. Charakteryzują się dobrą zwilżalnością lutowanych powierzchni. W ofercie znajdują się 3 rodzaje topnika. Topniki ARMALF223TF/35 wykorzystywane w procesach produkcyjnych uwzględniających fazę mycia płytki. Resztki topnika można usunąć środkami na bazie alkoholu. Przeznaczone do montażu układów w obudowach BGA, PGA, PLCC, QFP, CSP.
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: