Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Szczotka ESD

Szczotka ESD

Cena: 4.88 PLN + 23% Vat
Szczotka przeznaczona jest do czyszczenia zmontowanych płytek PCB, zawierających komponenty wrażliwe na wyładowania ESD.
 więcej
raty
Czyścik do Grotów Lutowniczych  Aoyue TY-98

Czyścik do Grotów Lutowniczych Aoyue TY-98

Cena: 17.89 PLN + 23% Vat
Czyści groty bez użycia mokrej  gąbki Używa mosiądzu o małej ścieralności , nie potrzebuje wody. Posiada nierdzewną obudowę , odporną na wysokie temperatury. Zmniejsza utlenianie się powierzchni grotów. Minimalizuje fluktuacje termiczne w porównaniu z zastosowaniem mokrej gąbki. Ma wbudowany uchwyt do lutownicy.
 więcej
raty
Zapasowy wklad do szczotki Fiber Pen

Zapasowy wklad do szczotki Fiber Pen

Cena: 15.00 PLN + 23% Vat
Zapasowy wklad do szczotki Fiber Pen
 więcej
raty
Sprężone Powietrze

Sprężone Powietrze

Cena: 29.00 PLN + 23% Vat
Sprężone powietrze powszechnego użytku.  Konsystencja i skład gwarantują intensywny i równomierny nadmuch powietrza i precyzyjne dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Preparaty tego typu mogą być używane tam, gdzie trudno jest usunąć kurz za pomocą tradycyjnych metod. Znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle jak i w gospodarstwie domowym. Czyszczą następujące sprzęty: urządzenia precyzyjne obwody drukowane sprzęt komputerowy sprzęt laboratoryjny mechanizmy zegarkowe liczarki banknotów sprzęt optyczny sprzęt telekomunikacyjny instrumenty medyczne głowice magnetyczne w magnetofonach połączenia światłowodowe i wiele innych delikatnych urządzeń. Pojemność: 300ml Zależnie od stanu magazynowego możesz otrzymać produkt w innym opakowaniu, ale o tej samej jakości oraz pojemności.
 więcej
raty
Cleanser IPA

Cleanser IPA

Cena: 12.00 PLN + 23% Vat
Cleanser IPA. Uniwersalny środek czyszczący do elektroniki, mechaniki precyzyjnej i optyki, poprawiający parametry i niezawodność działania urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Wysokiej czystości izopropanol. Służy do mycia urządzeń optycznych, głowic magnetycznych, napędów sprzętu audio-video, rolek gumowych w mechanizmach napędowych, obwodów drukowanych. Usuwa żywiczejące środki smarne i tusze wodoodporne. Opakowanie: 60ml, spray
 więcej
raty
Szczotka z Włókna Szklanego

Szczotka z Włókna Szklanego

Cena: 34.50 PLN + 23% Vat
FIBERPEN - Szczotka z Włókna Szklanego z oprawka. Miniaturowa szczotka z oprawką, w której znajduje się wysuwany wkład w postaci zwartej wstążki włókien szklanych. Wysuwanie wkładu, zależnie od potrzeb i zużycia, dokonuje się pokręcając pokrętłem na końcu oprawki. Narzędzie umożliwia mechaniczne czyszczenie precyzyjnych elementów, jak ścieżki drukowane, miejsca łączeń, itp. Długość: 120 mm
 więcej
raty
KONTAKT 60 Oczyszczacz styków

KONTAKT 60 Oczyszczacz styków

Cena: 32.00 PLN + 23% Vat
KONTAKT 60 - czyści styki rozpuszczając tlenki. Jest szczególnie polecany do regeneracji skorodowanych, zużytych i zabrudzonych styków. Po jego użyciu przywracana jest niska rezystancja styku gwarantująca mały spadek napięcia. Jednym słowem jest to preparat potrzebny w każdym serwisie GSM, niezbędny nawet przy podłączeniu telefonu do komputera (w przypadku dużego zabrudzenia lub zaśniedzenia styku) ZASTOSOWANIE: Zachowuje czystość styków przy stosowaniu technologii AM, FM, UHF i wszędzie gdziekolwiek styki elektryczne wymagają czystości. Usuwa tlenki ze wszelkiego rodzaju styków stosowanych w urządzeniach elektrycznych i elektronicznych w szczególności z: styków systemowych w telefonach komórkowych styków baterii przełączników styków w gniazdach i wtykach podstawek pod układy scalone oprawek do żarówek uchwytów bezpieczników styków w kondensatorach. Kolor : czerwony Gęstość przy 20°C : 0,76 g/cm3 Wytrzymałość temp. : do 80°C Temperatura zapłonu :
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: