Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Aktywacja Chimera Tool Nokia Lumia, Samsung, Blackberry - 12 miesięcy

Aktywacja Chimera Tool Nokia Lumia, Samsung, Blackberry - 12 miesięcy

Cena: 446.34 PLN + 23% Vat
Aktywacja Chimera Tool Nokia Lumia, Samsung, Blackberry 12 miesięcy jest nową aktywacja oprogramowania Chimera Tool, umożliwiającą sewrwisowanie modeli telefonów Nokia Lumia (windows 7) oraz Samsung (Android) i Blackberry (OS 6, 7, 10) pozwalającego m.in na naprawę IMEI, flashowanie, odblokowanie telefonu czy też odczyt informacji przez okres 12 miesięcy od daty aktywacji bez limitu telefonów.
 więcej
raty
Kredyty Chimera Tool Server - 100 szt

Kredyty Chimera Tool Server - 100 szt

Cena: 52.85 PLN + 23% Vat
Kredyty Chimera Tool Server pakiet 100 szt przeznaczone są do serwisowania telefonów, BlackBerry, Samsung Galaxy oraz Nokia Lumia Windows 7. W zależności od operacji oraz platformy pobierana jest różna ilość kredytów którą można sprawdzić poniżej. UWAGA: Aby mieć możliwość korzystania z kredytów Chimera należy posiadać aktywny odpowiedni moduł Chimera.
 więcej
raty
Furious PACK 13 Chimera - BlackBerry, Samsung, Nokia

Furious PACK 13 Chimera - BlackBerry, Samsung, Nokia

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
Furious PACK 13 Chimera to najnowsza aktywacja Furious Team obsługująca najnowsze modele telefonów marki Samsung, BlackBerry oraz Nokia . Jej główne możliwości to odblokowanie i zczytanie kodów dla obsługiwanych modeli.
 więcej
raty
MXBOX THUNDER FULL (Box + karta)

MXBOX THUNDER FULL (Box + karta)

Cena: 113.01 PLN + 23% Vat
MXBOX THUNDER FULL to najnowszy box produkcji MXKEY TEAM. Jest to pełna wersja boxa wraz z kartą umożliwiająca pełen serwis telefonów NOKIA. Dzięki nowej wersji THUNDER prędkość komunikacji boxa jest wieksza od starszych wersji (zielonego hti oraz pomarańczowego) średnio o ponad 500% a dzięki wbudowanemu adapterowi TMA można programować wartość rezystancji na linia BSI (skok +- 1K) czy też monitorować napięcie na linii VCC . Rozszerzona pamięć procesora NXP daje możliwość używania w przyszłości dodatkowych modułów.   Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Aktywacja Chimera tool dla Infinity - Moduł BlackeBerry, Samsung, Nokia

Aktywacja Chimera tool dla Infinity - Moduł BlackeBerry, Samsung, Nokia

Cena: 446.34 PLN + 23% Vat
Aktywacja Chimera tool dla Infinity umożliwia serwisowanie najnowszych modeli telefonów marki Samsung, Lumia Win7, BlackBerry OS 6, 7, 10. Aktywacje Chimera tool mozna zakupić w różnych opcjach - w zalezności od potrzeb. Można aktywować pojedyncze moduły w późniejszym czasie za pomocą kredytów.
 więcej
raty
UFST SarasSoft Box

UFST SarasSoft Box

Cena: 486.99 PLN + 23% Vat
UFST USB Box to najnowsze urządzenie Saras Team, które obsługuje najpopularniejsze modele telefonów Samsung , Nokia, Sony Ericsson , LG i wiele innych. 
 więcej
raty
Cyclone Key

Cyclone Key

Cena: 186.18 PLN + 23% Vat
Cyclone Key to najnowszy ultraszybki klucz ze stajni Karwos GSM. Kompaktowa obudowa a w niej znany dobrze poprzedniego Boxa procesor RISC 66 Mhz 32 bit dziala juz bez karty SIM. Najnowsza wersja reloaded nie wymaga juz zadnych kredytow czy tez adaptera TX2 do pracy z nowymi telefonami a dzieki wykorzystaniu USB 2.0 praca z nim to prawdziwa przyjemność. Roznice pomiedzy wersja Special Edition/zwykla a aktualna Reloaded - Realoaded jest bez karty SIM - nie wymaga żadnych kredytow ( obecnie kredyty wykorzystywane są do unlocku Xperii i SL3) - pozostałe operacje są bezpłatne - nie wymaga do pracy adaptera TX2 (nie ma go w zwiazku z tym w zestawie) - nie jest zapakowany w pudelko - nowa wersja klucza USB
 więcej
Cyclone Box Reloaded

Cyclone Box Reloaded

Cena: 186.18 PLN + 23% Vat
Cyclone Box Reloaded to najnowszy ultraszybki box ze stajni Karwos GSM. Kompaktowa obudowa a w niej znany dobrze poprzedniego Boxa procesor RISC 66 Mhz 32 bit dziala juz bez karty SIM. Najnowsza wersja reloaded nie wymaga juz zadnych kredytow czy tez adaptera TX2 do pracy z nowymi telefonami a dzieki wykorzystaniu USB 2.0 praca z nim to prawdziwa przyjemnosc. Po ostatniej aktualizacji oprogramowania mamy możliwość odblokowywania wszystkich modeli telefonów marki LG (bez limitów) Roznice pomiedzy wersja Special Edition/zwykla a aktualna Reloaded - Realoaded jest bez karty SIM - nie posiada zadnych kredytow - nie wymaga do pracy adaptera TX2 (nie ma go w zwiazku z tym w zestawie) - nie jest zapakowany w pudelko
 więcej
zZKEY

zZKEY

Cena: 283.74 PLN + 23% Vat
zZkey jest nowym, profesjonalnym urządzeniem ze wsparciem dla plaform SL1/SL2 oraz SL3/Infineon. Dołączony modół Blackberry pozwala na odblokowanie najnowszych modeli tej marki. Dodatkowo oprogramowanie obsługuje wiele modeli telefonów Alcatel, Coral , Motorola WX, Orange, TCL, TMN , Vodafone oraz ZTE.
 więcej
raty
MxBox HTI PLUS Orange

MxBox HTI PLUS Orange

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
MxBOX HTI PLUS Orange - jest najnowszym interfejsem służącym do komunikacji telefonów przy użyciu kabli F-BUS. W stosunku do poprzedniej (zielonej) wersji boxa niemal dwukrotnie zwiększono prędkość komunikacji z telefonem co umożliwia jeszcze szybsze i wygodniejsze wykonywanie czynności serwisowych. Z tym boxem nie martwisz sie już o kredyty, aktywacje itp. Wszystkie operacje serwisowe (DCT4, BB5, SL3) odbywają się bez konieczności podłaczenia do internetu.
 więcej
Nokia SL3 BruteForce Cloud System

Nokia SL3 BruteForce Cloud System

Cena: 88.62 PLN + 23% Vat
SL3 BruteForce Cloud System to nowy dodatek do Martech Service Managera. Aplikacja zdecydowanie ułatwia obsługę kilku komputerów które liczą kody do telefonów SL3 metodą Brute Force. Aplikacja oparta jest o oclHashcat-lite. Główną częścią aplikacji jest serwer rozdzielający zadania pomiędzy komputerami, na których uruchomiona jest aplikacja SL3Client. Jak to działa ? Na Super PC który służy do liczenia i dysponuje odpowiednią kartą graficzną instalujemy program Clienta który komunikuje się z serwerem co kilka sekund. Całą pracę podziału i sprawdzania czy kod jest policzony wykonuje serwer. Całym procesem zarządzamy przez stronę http://servmg.com/ :     * dodawanie logów     * import z plików .sha/.log/.fnx/.bcl)     * ustawianie kolejki     * pobieranie wyników     * dodawanie nowych PC     * monitorowanie statnu PC     * powiadomienia mailem     * wynik kalkulacji wysyłany mailem  
 więcej
raty
PolarBox 3

PolarBox 3

Cena: 763.41 PLN + 23% Vat
PolarBox3 to profesjonalne multi-narzędzie zapewniające odblokowanie, naprawę, zmianę oprogramowania w ponad 1200 modelach telefonów. Zapewnione regularne aktualizacje oprogramowania dające możliwość serwisowania nowych modeli telefonów. Uproszczone oprogramowanie pozwala na odblokowanie większości modeli telefonów przy pomocy 2-3 kliknięć myszką. Przy złożonych operacjach oprogramowanie wykonuje Auto-Backup co zapobiega uszkodzeniu telefonu. Z Polarbox3 otrzymują Państwo dostęp do serwera producenta sprzętu z tysiącami plików flash, pakietami językowymi itp. Bezpłatny dostęp do licencji "GOLD" na 12 miesięcy zawierającej w sobie wszystkie trzy licencje oferowane przez producenta urządzenia.
 więcej
raty
ATF Nitro + Aktywacja ATF Network Account

ATF Nitro + Aktywacja ATF Network Account

Cena: 446.34 PLN + 23% Vat
ATF Nitro (Advance Turbo Flasher) to nowy produkt znanej już grupy Advance Team pozwalający na ultra szybkie flashowanie przy użyciu nowych protokołów w takich telefonach jak X3 ,X6 ,E52 ,E55 ,6700.W nowej edycji NITRO aktywacja ATF Network jest juz fabrycznie preaktywowana na Boxie !
 więcej
raty
Aktywacja MXKEY SL3 UNLIMITED

Aktywacja MXKEY SL3 UNLIMITED

Cena: 121.14 PLN + 23% Vat
Aktywacja MXKEY SL3 UNLIMITED to aktywacja umożliwiająca nielimitowany unlock dla telefonów Nokia SL3 bazujący na metodzie Bruteforce. Z racji wykorzystania swojego komputera i jego mocy obliczeniowej do generowania kodu nie jesteś już uzależniony od firm zewnętrznych. Aby mieć możliwość nielimitowanych operacji bez kredytów potrzbujesz wykupić odpowiednia aktywacje - usługa aktywacji polega na doładowaniu o 100 specjalnych kredytów SL3 do klucza MxKey na podstawie numeru SN. AKTYWACJA NIE JEST ZWIĄZANA Z ZADNYMI KOSZTAMI ZA WYSYLKE. AKTYWACJA JEST JEDNORAZOWA - PO JEJ WYKUPIENIU MOZESZ GENEROWAC KODY BEZ LIMITÓW. METODA UNLOCKA SL3 OPIERA SIE NA TAKIEJ SAMEJ ZASADZIE JAK W INNYCH URZADZENIACH TJ. NA ODNALEZIENIU KODÓW ZA POMOCĄ METODY BRUTEFORCE - Z TYM WYJATKIEM ZE OPERACJE KTÓRE WYKONYWAŁ TERAZ SERWER ZEWNĘTRZNY WYKONUJE TWÓJ KOMPUTER LUB TEZ SPECJALNIE DO TEGO WYDZIELONA MASZYNA W TWOJEJ FIRMIE. Z TEGO POWODU CZAS GENERACJI KODY WYNOSI OD 12 GODZIN DO NAWET 80 GODZIN W ZALEZNOSCI OD POSIADANEGO SPRZETU.
 więcej
raty
Nokia Fenix Key

Nokia Fenix Key

Cena: 121.14 PLN + 23% Vat
Klucz Fenix współpracuje z oprogramowanie, które umożliwi flash telefonów Nokia BB5. Za jego pomocą możesz zmienić oprogramowanie, naprawić „martwe” telefony, zmienić język itp. Wszystko co potrzebujesz do używania programu to komputer i standardowy kabel USB, znajdujący się w zestawie z telefonem. Dostęp do działu z plikami zawiera ponad 100 000 plików (4TB dostępnych danych). Jeżeli mimo to, nie znajdziesz potrzebnego pliku, wystarczy napisać na forum dostawcy i plik znajdzie się w bazie. Flash po USB nie działa – jak twierdzi producent – perfekcyjnie w innych dostępnych urządzeniach i programach. Flash po USB jest tym samym najszybszą metodą zmiany oprogramowania telefonu. Klucz umożliwia więc znaczne zaoszczędzenie czasu, potrzebnego na flash telefonu Nokia BB5. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
Klucz Content Extractor - odzysk danych telefonu

Klucz Content Extractor - odzysk danych telefonu

Cena: 283.74 PLN + 23% Vat
Klucz Content Extractor jest specjalnym kluczem do programu umożliwiającego rozpakowanie zawartości użytkownika z telefonu w przypadku, gdy nie jest to możliwe za pomocą standardowych metod kopiowania danych z telefonu. Program umożliwia odczyt danych nawet z telefonów, które są częściowo lub całkowicie uszkodzone (nie włączają się). W chwili obecnej działa z telefonami marki Nokia, Sony Ericsson, Samsung, LG, motorola, Alcatel, Voxtel i inne. Klucz umożliwia używanie programu niezależnie, tj bez konieczności posiadania boxa infinity czy jakichkolwiek innych boxów.  
 więcej
Best BB5 Easy Service Tool

Best BB5 Easy Service Tool

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
Czasem klient prosi o odczyt i zapis danych z jego telefonu przez zmianą oprogramowania, jak książka telefoniczna, galeria itp. Za pomocą tego klucza odczytasz wszystkie informacje z telefonu zarówno działającego, jak i niewłączającego się (posiadającego komunikacje z komputerem). Obsługa niewłączających się telefonów, flash za pomocą USB, kopia RPL, niesamowicie szybki czas flashowania oraz bardzo niska cena sprawia, że każdy powinien mieć ten klucz w swoim serwisie!   Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Mt-box FULL Aktywacje

Mt-box FULL Aktywacje

Cena: 348.78 PLN + 23% Vat
MT-BOX Full to kompletny zestaw do serwisu z fabryczna aktywacja Nokia, SonyEricsson, Siemens oraz aktywacja BB5 bez Tp, BB5+ oraz SL20 . Jest to produkt GriffinTeam umożliwiający flashowanie i serwisowania aż do 10 telefonów jednocześnie przy zastosowaniu dodatkowych zestawów MT. Nie jednak możliwość serwisowania aż tylu telefonów stawia ten sprzęt przed innymi ale szybkość z jaką pozwala serwisować telefony. Aktualnie jest to najszybszy na świecie flasher do Nokii - flashowanie 6630 to zaledwie 2 minuty i 27 sekund !
 więcej
raty
MX-KEY (mobileEx) UNLIMITED

MX-KEY (mobileEx) UNLIMITED

Cena: 154.47 PLN + 23% Vat
MX-KEY (mobileEx) UNLIMITED to nowa wersja klucza z fabrycznie dodanymi kredytami DCT4/BB5 do wykonywania wszystkich operacji bez żadnych limitów w odróżnieniu od wersji podstawowej (na kluczu znajduje się 200 kredytów tj. 100 BB5 i 100 DCT4). Klucz dedykowany jest do obsługi telefonów Nokia - zarówno DCt3, DCt4, DCt4Plus jak tez BB5 (w tym najnowsze PA SL20 RAP/RAPIDO np. 5220, nowe 5800 itp). W przypadku DCT4+ nie wymaga logów (np. 2330c,2630). Jest to więc jedyne w swojej cenie urzadzenie o takich możliwościach , które wzbogaca dodatkowo działący SX4 oraz własny serwer do pobierania flashy czy też własny mirror na RapidShare.   Obsługa telefonów BlackBerry: 5xxx Series, 6210, 6220, 6230, 6510, 6710, 6720, 7100, 7100g, 7100r, 7100t, 7100v, 7100x, 7130c, 7130g, 7130v, 7210, 7230, 7250, 7280, 7290, 7730, 7780, 8100 Pearl, 8110 Pearl, 8120 Pearl, 8220 Pearl Flip, 8300 Curve, 8310 Curve, 8320 Curve, 8700c, 8707v, 8800, 8820, 8830 World Edition, 8900 Curve, 9000 Bold, 9500 Storm, 9530 Storm, Bold 9700, Storm2 9520, Storm2 9550, Curve 8520, Tour 9630, Curve 8900, Storm 9500   Posiadając na koncie 100 kredytów DCT4/BB5 użytkownik ma możliwośc darmowego unlocka dla BlackBerry . Operacje wtedy wyglądając następująco: - naprawa SP-Lock w DCT4 Plus - bez limitów/kredytów - generacja SD w DCT4+ - bez limitów/kredytów - naprawa obszaru Super DOngle (SD) - bez limitów/kredytów - generacja SD auth w BB5+ - bez limitów/kredytów - generacje NCK dla BB5+ - bez limitów/kredytów - naprawa obszaru simlock (RPL w BB5) - bez limitów/kredytów - generacja kodu dla BlackBerry - bez limitów/kredytów Możliwości dla telefonów Nokia: - odczyt kodów do simlocka, bezpośredni unlock z większości platform - mozliwośc flashowania MCU, PPM, CP (Content Pack), ADSP, APE variant, APE - aktualizacja oprogramowania - testy LCD, RF, buzzer, netMonitor, edycja PR - backup i odzyskanie obszaru IMEI - przywrócenie uszkodzonego ENS i IMEIa - tuning telefonów CDMA - współpraca z interfejsami: * UFS2 (by Sarasoft) * JAF by Odeon (tylko stare wersje FW tj. przed aktualizacja Boxa w wersji 1.98.65) * MTBOX (by griffinteam (DCT4 only)) * USB (DCT4/BB5 FBUS/CCS function) * Serial/COM Port (DCT4/BB5 FBUS/CCS function)
 więcej
Kredyty DCT4 MX-KEY (50 kredytów)

Kredyty DCT4 MX-KEY (50 kredytów)

Cena: 17.89 PLN + 23% Vat
Kredyty MxKey umożliwiają doładowanie swojego konta klucza MxKey do wykonywania takich operacji jak generacja SD w DCT4+, generacje NCK dla BB5+, naprawa obszaru Super DOngle (SD), generacja kodu dla BlackBerry. Jeżeli posiadasz aktywacje DCT4+ lub inaczej min. 100 kredytów DCT4 na koncie operacje simlocka/naprawy dla DCT4+ są NIELIMITOWANE. Jeżeli nie posiadasz aktywacji DCT4+ (tj. min. 100 kredytów DCT4 na koncie) system będzie pobierał 1 kredyt za każda operacje z puli 50 darmowych kredytów które otrzymał każdy użytkownik tj: - simlock z nowych UPP ID dla DCT4+ - 1 kredyt (bez kredytów przy min. 100 kredytach DCT4) - naprawa SP-Lock w DCT4 Plus - 1 kredyt (bez kredytów przy min. 100 kredytach DCT4) - generacja SD w DCT4+ - 1 kredyt (bez kredytów przy min. 100 kredytach DCT4) - generacja kodu dla BlackBerry - 1 kredyt (bez limitu przy min. 100 kredytach DCT4 i min. 100 BB5) Podobna sytacja jest dla BB5+ - jeżeli posiadasz min. 100 kredytów BB5 na koncie operacje simlocka/naprawy dla BB5 są NIELIMITOWANE (100 kredytów otrzymali wszyscy użytkownicy którzy wykupili poprzednią aktywację DCT4+). Jeżeli nie posiadasz min. 100 kredytów BB5 (czyli nie zakupiłeś wcześniej aktywacji DCT4+) na koncie system będzie pobierał 1 kredyt za każda operacje z puli 50 darmowych kredytów które otrzymał każdy użytkownik tj: - naprawa obszaru Super DOngle (SD) - 1 kredyt (bez kredytów przy min. 100 kredytach BB5) - generacja SD auth w BB5+ - 1 kredyt (bez kredytów przy min. 100 kredytach BB5) - generacje NCK dla BB5+ - 1 kredyt (bez kredytów przy min. 100 kredytach BB5) - naprawa obszaru simlock (RPL w BB5) - 1 kredyt (bez kredytów przy min. 100 kredytach BB5) - generacja kodu dla BlackBerry - 1 kredyt (bez limitu przy min. 100 kredytach DCT4 i min. 100 BB5) Posiadając na koncie 100 kredytów DCT4/BB5 użytkownik ma możliwośc darmowego unlocka dla BlackBerry. Operacje wtedy wyglądając następująco: - naprawa SP-Lock w DCT4 Plus - bez limitów/kredytów - generacja SD w DCT4+ - bez limitów/kredytów - naprawa obszaru Super DOngle (SD) - bez limitów/kredytów - generacja SD auth w BB5+ - bez limitów/kredytów - generacje NCK dla BB5+ - bez limitów/kredytów - naprawa obszaru simlock (RPL w BB5) - bez limitów/kredytów - generacja kodu dla BlackBerry - bez limitów/kredytów
 więcej
raty
Kredyty DCT4 MX-KEY (100 kredytów)

Kredyty DCT4 MX-KEY (100 kredytów)

Cena: 31.71 PLN + 23% Vat
Kredyty MxKey umożliwiają doładowanie swojego konta klucza MxKey do wykonywania takich operacji jak generacja SD w DCT4+, generacje NCK dla BB5+, naprawa obszaru Super DOngle (SD), generacja kodu dla BlackBerry. Jeżeli posiadasz aktywacje DCT4+ lub inaczej min. 100 kredytów DCT4 na koncie operacje simlocka/naprawy dla DCT4+ są NIELIMITOWANE. Jeżeli nie posiadasz aktywacji DCT4+ (tj. min. 100 kredytów DCT4 na koncie) system będzie pobierał 1 kredyt za każda operacje z puli 50 darmowych kredytów które otrzymał każdy użytkownik tj: - simlock z nowych UPP ID dla DCT4+ - 1 kredyt (bez kredytów przy min. 100 kredytach DCT4) - naprawa SP-Lock w DCT4 Plus - 1 kredyt (bez kredytów przy min. 100 kredytach DCT4) - generacja SD w DCT4+ - 1 kredyt (bez kredytów przy min. 100 kredytach DCT4) - generacja kodu dla BlackBerry - 1 kredyt (bez limitu przy min. 100 kredytach DCT4 i min. 100 BB5) Podobna sytacja jest dla BB5+ - jeżeli posiadasz min. 100 kredytów BB5 na koncie operacje simlocka/naprawy dla BB5 są NIELIMITOWANE (100 kredytów otrzymali wszyscy użytkownicy którzy wykupili poprzednią aktywację DCT4+). Jeżeli nie posiadasz min. 100 kredytów BB5 (czyli nie zakupiłeś wcześniej aktywacji DCT4+) na koncie system będzie pobierał 1 kredyt za każda operacje z puli 50 darmowych kredytów które otrzymał każdy użytkownik tj: - naprawa obszaru Super DOngle (SD) - 1 kredyt (bez kredytów przy min. 100 kredytach BB5) - generacja SD auth w BB5+ - 1 kredyt (bez kredytów przy min. 100 kredytach BB5) - generacje NCK dla BB5+ - 1 kredyt (bez kredytów przy min. 100 kredytach BB5) - naprawa obszaru simlock (RPL w BB5) - 1 kredyt (bez kredytów przy min. 100 kredytach BB5) - generacja kodu dla BlackBerry - 1 kredyt (bez limitu przy min. 100 kredytach DCT4 i min. 100 BB5) Posiadając na koncie 100 kredytów DCT4/BB5 użytkownik ma możliwośc darmowego unlocka dla BlackBerry. Operacje wtedy wyglądając następująco: - naprawa SP-Lock w DCT4 Plus - bez limitów/kredytów - generacja SD w DCT4+ - bez limitów/kredytów - naprawa obszaru Super DOngle (SD) - bez limitów/kredytów - generacja SD auth w BB5+ - bez limitów/kredytów - generacje NCK dla BB5+ - bez limitów/kredytów - naprawa obszaru simlock (RPL w BB5) - bez limitów/kredytów - generacja kodu dla BlackBerry - bez limitów/kredytów
 więcej
raty
Cyclone Box + 100 logów

Cyclone Box + 100 logów

Cena: 226.83 PLN + 23% Vat
Cyclone Box + 100 kredytów jest najnowszym Boxem serwisowym do tel. Nokia. Unikalna budowa pozwala na pełna diagnostyke telefonu poprzez dodatkowe gniazdo oraz w pełni konfigurowalny pinout lini Tx2/VPP. Box umożliwia flashowanie, odblokowywanie i naprawy telefonów Nokia BB5, DCT-L, DCT4, DCT4+ - aktualnie jako jedyny obslugują unlock dla nowych DCT4+ (New secuirty) jak np. RH-116 7070p v6.82 itp. BOX WYMAGA DO PEŁNEJ AKTYWACJI 160 KREDYTOW - WRAZ Z BOXEM OTRZYMUJESZ ICH 100. 50 KREDYTOW WYKORZYSTASZ NA AKTYWACJE DCT4++ I MUSISZ ZAKUPIĆ DODATKOWE NA KORZYSTANIA Z NAJNOWSZEJ AKTUALIZACJI DO BB5 PA SL20 (HASH 9D)
 więcej
Kulankendi KK Dongle Lite SL3 Brutforcer

Kulankendi KK Dongle Lite SL3 Brutforcer

Cena: 267.48 PLN + 23% Vat
Najnowszy klucz Kulan Kendi! Ten klucz umożliwi Ci odblokowanie telefonów i modemów. Wersja Lite nie posiada konta premium z darmowymi kredytami.
 więcej
MX-KEY (mobileEx) + 2010 kredytów

MX-KEY (mobileEx) + 2010 kredytów

Cena: 145.53 PLN + 23% Vat
Klucz dedykowany jest do obsługi telefonów Nokia - zarówno DCt3, DCt4, DCt4+, jak tez BB5 (w tym najnowsze PA SL20 RAP/RAPIDO np. 5220, nowe 5800 itp). W przypadku DCT4+ nie wymaga logów (np. 2330c,2630). Obsługuje też telefony BlackBerry i HTC. MX-KEY NIE WYMAGA ŻADNYCH LOGÓW KREDYTÓW DO USUNIĘCIA SIMLOCKA Z ŻADNEJ PLATFORMY (DCT4+, GENERACJA RPL DO DCT4PLUS, UNLOCK ITP) - DLA BB5 BEZPIECZNY ODCZYT KODÓW DO SIMLOCKA (TAKZE NAJNOWSZE 9DDB). JEST TO NAJNOWSZA WERSJA KLUCZY DEDYKOWANYCH DO MX-KEY I SPECJALNIE POD NIE PRODUKOWANA.
 więcej
Genie Universal Clip

Genie Universal Clip

Cena: 1137.40 PLN + 23% Vat
Genie jest małym, lecz bardzo potężnym urządzeniem serwisowym przeznaczonym na rynek napraw/odblokowania telefonów komórkowych. Idea utworzenia tego urządzenia wywodzi się z linii tzw urządzeń “Clip”, które pracują bez komputera, komunikując się z telefonem przez port serwisowy oraz kabel i są w stanie wysłać komendę o odblokowaniu. Genie posiada kolorowy wyświetlacz LCD, klawiaturę, wewnętrzny akumulator Litowo-Jonowy, slot na kartę pamięci SD, slot na kartę SmartCard (pełnego rozmiaru), port zewnętrzny, 2 porty USB (Host i Device). Ciagle rosnący system operacyjny Genie, mocne zaplecze sterowników, i różnorodność protokołów serwisowych, takich jak szybkie flashowanie UART, modyfikowane i ulepszane protokoły Nokia Fbus, zmodyfikowane protokoły SPI, te wszystkie cechy stawiają Genie w szeregu najlepszych urządzeń serwisowych, jako bardzo potężne i uniwersalne.
 więcej
raty
MicroBox do Alcatel, LG, Samsung, Sagem, ZTE

MicroBox do Alcatel, LG, Samsung, Sagem, ZTE

Cena: 543.90 PLN + 23% Vat
Micro-Box jest platofrma do obsługi do Alcatel, LG, Samsung, Sagem, ZTE i jest bardzo przydatnym i funkcjonalnym boxem do odblokowania Alcateli, LG i Samsungów, ZTE i Sagemów. Odczytuje kody dla nowych zabezpieczeń Alcatelii E101, E201, E207, E221, E227, E230 , E805. Ponadto obsługa szerokiej gamy modeli LG i Samsung sprawia, że jest to niezastapione narzedzie w każdym serwisie. Dodatkowo kable załączone do zestawu czynią go niezależnym i od razu gotowym do pracy
 więcej
raty
MT-BOX AllinOne

MT-BOX AllinOne

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
MT-BOX AllinOne to kompletny zestaw do serwisu z fabryczna aktywacja Nokia, SonyEricsson, Siemens oraz aktywacja BB5 bez Tp. Jest to produkt GriffinTeam umożliwiający flashowanie i serwisowania aż do 10 telefonów jednocześnie przy zastosowaniu dodatkowych zestawów MT. Nie jednak możliwość serwisowania aż tylu telefonów stawia ten sprzęt przed innymi ale szybkość z jaką pozwala serwisować telefony. Aktualnie jest to najszybszy na świecie flasher do Nokii - flashowanie 6630 to zaledwie 2 minuty i 27 sekund ! Dodatkową zaletę jest obsługa nowych wersji UPP w najnowszych telefonach a więc po po flashowaniu działa bezproblemowo galeria a telefon ma zasieg.
 więcej
raty
Aktywacja BB5 King (P-key Raskal/BB5 Box)

Aktywacja BB5 King (P-key Raskal/BB5 Box)

Cena: 186.18 PLN + 23% Vat
Typ aktywacji Pkey Raskal/BB5 Box: Wybierz Pkey Raskal/Bb5 Box jeżeli aktywujesz B5 King dla BB5 Boxa lub w przypadku JAFA możesz się dostać z zakładki Support jedynie na serwery Raskala lub wszystkie Typ aktywacji Pkey Thomas: Wybierz Pkey Thomas jeżeli możesz się dostać z zakładki Support jedynie na serwery Thomasa UWAGA! Podana cena jest aktualna do 15 listopada. Zamówienia złożone lub opłacone po 3 listopada 2008 mogą nie być zrealizowane w związku z zapowiadaną przez producenta podwyżką cen na aktywacje! Aktywacja BB5 King to aktywację pozwalająca na unlock dla telefonów BB5 (nie BB5+ Symbian) bez rozbierania telefonu a co za tym idzie bez TestPointów na takich urządzeniach jak JAF oraz BB5 Box. Aktywacją wiąże się z jednorazową opłata po wykupieniu aktywacji można odblokować nielimitowaną ilość telefonów. Po aktywacji możliwe jest także naprawa uszkodzonego obszaru SP lock FFFFFFFFFF czy też odblokowanie telefonów z zablokowanym licznikiem. Możliwości: - unlock wszystkich poziomów simlocka bez rozbierania telefonu w 98% BB5 (bez N95, E90 oraz BB5+) - reset liczników (3/3 10/10) - założenie simlocka na każdą sieć (MCC+MNC) - naprawa uszkodzonego obszaru SP Lock FFFFFFFFFF (bez możliwości naprawy IMEIa) - działa poprzez kabel Fbus używając interfejsu JAF lub UFSx (UFS3, Twister, N-Box, ...) używając Pkeya jako klucza do programu, w przypadku BB5 Boxa działa za pomocą dostarczanych z Boxem przewodów UWAGA: Aktywacje można zakupić już teraz - jako że jest to usługa aktywacji na podstawie numeru klucza nie wiążą się z nią żadne koszta wysyłki przy wybraniu opcji Płatności Online typu przelew, PayPal, Karta kredytowa itp czy też przedpłaty na nasz rachunek. Po wysłaniu płatności przesłać numer Pkeya w przypadku JAF'a lub też numer BB5 Boxa w przypadku aktywacji pod BB5 Box. Po tej operacji numer zostaje dodany na serwer producenta. Wszystkie aktywacje są aktywowane w tej samej chwili (w godzinach pracy naszej firmy) !!! Nokia BB5KING v1.02 link do ściągnięcia nowej wersji programu BB5KING v1.02 : http://www.bb5king.com/files/Nokia_BB5KING_v102.zip Co nowego: - Dodano obsługe unlock/naprawa dla Rap3Gv2 . - Program sprawdza czy jest nowa wersja bb5king. Dodano nowe modele RAP3GV2 : 6630 (RM-1) 6680 (RM-36) 6681 (RM-57) 6682 (RM-58) N70 (RM-84) N70-5 (RM-99) N71 (RM-67) N90 (RM-42) N91-1 (RM-43) N91-8GB (RM-43) N91-5 (RM-158) N93 (RM-55) Maybe more rap3gv2 models exist and I miss something - if you can't boot with phone via Rap3gv3 then try with rap3gv2.
 więcej
Nokia Fault Finder Box - unlock BB5 bez TP!

Nokia Fault Finder Box - unlock BB5 bez TP!

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
Nokia Fault Finder jest unikalnym oprogramowaniem, które wykrywa uszkodzenia mechaniczne w telefonach marki Nokia Dodatkowo pokazuje obraz płyty głównej telefonu z oszacowaną procentowo usterką wykrytą przez oprogramowanie. Kiedy serwisant otrzymuje do naprawy telefon marki Nokia jego pierwszą czynnością powinno byc sprawdzenie czy telefon posiada jakąś usterke mechaniczną właśnie za pomoca NFF Boxa Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu Kiedy program wykryje już usterkę, z łatościa można naprawić telefon. Można dzięki temu zaoszczędzić sporo czasu i wysiłku Najnowszy update NFF! UNLOCK BB5 BEZ TESTPOINTA!!!! Funkcje: 1) Direct Unlock wszystkich modeli Rap3Gv2 i Rap3Gv3 BB5 2) Automatyczny backup podczas unlocka 3) Automatyczne wykrywanie Rap Version Modele BB5 bez TP Rap3Gv2 6630 ( RM-1 ) 6680 ( RM-36 ) 6681 ( RM-57 ) 6682 ( RM-58 ) N70 ( RM-84 ) N79 ( RM-99 ) N71 ( RM-67 ) N90 ( RM-42 ) N91 ( RM-43 ) N91 ( RM-158 ) N93 ( RM-55 ) Rap3Gv3 3109c ( RM-274 ) 3110c ( RM-237 ) 3250 ( RM-38 ) 3500c ( RM-272 ) 3500b ( RM-273 ) 5200 ( RM-174 ) 5200b ( RM-181 ) 5300 ( RM-146 ) 5300b ( RM-147 ) 5500 ( RM-86 ) 6085 ( RM-198 ) 6086 ( RM-188 ) 6086b ( RM-260 ) 6125 ( RM-178 ) 6126 ( RM-126 ) 6133 ( RM-126 ) 6131 ( RM-115 ) 6131 ( RM-216 ) 6136 ( RM-199 ) 6151 ( RM-200 ) 6233 ( RM-145 ) 6234 ( RM-123 ) 6280 ( RM-78 ) 6300 ( RM-217 ) 6300b ( RM-222 ) 7370 ( RM-70 ) 7373 ( RM-209 ) 7390 ( RM-140 ) 8600 ( RM-164 ) E50 ( RM-170 ) E50 ( RM-171 ) E50 ( RM-172 ) E61 ( RM-89 ) E61i ( RM-227 ) E62 ( RM-88 ) E65 ( RM-208 ) N73-1 ( RM-133 ) N73-5 ( RM-132 ) N75 ( RM-128 ) N77 ( RM-194 ) N80-1 ( RM-92 ) N80-3 ( RM-91 ) N92 ( RM-100 )
 więcej
raty
Kredyty - UNLOCK BY IMEI - 5 szt

Kredyty - UNLOCK BY IMEI - 5 szt

Cena: 28.46 PLN + 23% Vat
Wykupując te kredyty otrzymuje sie możliwość odblokowania wszystkich modeli telefonów Motorola, Samsung, Blackberry, Alcatel, Vodafone, HTC, Sony Ericsson poprzez podanie w specjalnym programie numeru IMEI danego telefonu. Nic wiecej nie potrzeba aby ściągnąć simlocka! Kredyty te mozna zastosowac także do odblokowania telefonów Sony Ericsson modeli DB2020. Wymagane jest jedynie połączenie z internetem Potrzebna ilość kredytów na poszczególne modele: 1x Motorola Unlock = 5 Kredytów - czas realizacji od poniedziałku do piątku , od 10 minut do max 24 h 4x SE DB2012, DB2020, PDA, PNX5230 Unlock lub 2x SE DB3150(A2) Unlock = 60 MRT Kredytów = zamiana na 20x kredytów SE King Client- czas realizacji przeważnie w przeciągu kilku minut 10 x SE DB2012, DB2020, PDA, PNX5230 Unlock lub 5 x SE DB3150(A2) Unlock = 110 MRT Kredytów = zamiana na 50 x kredytów SE King Client - czas realizacji przeważnie w przeciągu kilku minut 1x Samsung Unlock = 15 kredytów - czas realizacji - około 1 dzień roboczy 1x Alcatel Unlock = 5 kredytów - czas realizacji- od kliku minut do max kilku godzin 1x BlackBerry Wordlwide Unlock = 30 kredytów - czas realizacji od około 2 do 4 tygodni 1x Vodafone 125 / 225 Unlock = 5 kredytów - czas realizacji przeważnie w przeciągu kilku minut Nokia unlock BB5 = 30 kredytów - czas realizacji - około 1 dzień roboczy 1x Nokia BB5 przeliczenie ASK na RPL = 15 kredytów - czas realizacji około 1-3 dni robocze(Prosze zczytac tylko za pomocą MT-Box'a lub JAF'a) 1x Nokia BB5 Moviestar Unlock (z sieci hiszpańskiej) = 25 kredytów - czas realizacji około 1-2 dni 1x Kulankendi Credit = 5 kredytów - zamiana przewaznie w przeciągu kilku minut 1x HTC Unlock = 20 kredytów - czas realizacji około 1-2 dni robocze Do modeli SonyEricsson potrzbne są kredyty SE King (patrz wyżej). W programie będziesz miał możliwość zamiany kredytów MRT na SE King. Można wykorzystać 2 opcje zamiany: - 60 kredytów MRT > na 20 kredytów SE King - 100 kredytów MRT > na 50 kredytów SE King Kupując np. 100 kredytów MRT możesz np. 40 użyć do odblokwania róznych modeli do których używane sa kredyty MRT (np. 4 szt. Motoroli (4x5 MRT), 1szt. samsung (15 MRT) i 1szt. Alcatel (5 MRT) a pozostałe 60 zamienić na kredyty SE King. W drugą stronę nie można zamieniać ! Podczas pierwszego zakupu kredytów otrzymuje sie "osobisty dostep" do programu MRT-Client. Jeżeli ponownie wykupuje się kredyty zostaną one automatycznie dodane do utworzonego za pierwszym razem konta. Kredyty przesyłane są droga elektroniczną po otrzymaniu wpłaty Modele SE, posiadające różne procesory : DB3150(A2) = K630, K660, K850, V640, W890, W910, Z750, Z770 DB2020 = K530, K550, K610, K618, K770, K790, K800, K810, K818, S500, T650, V630, W580, W610, W660, W710, W830, W850, W880, W888, Z610, Z710 PDA = G700, G900, M600, W950, W960, P990, P1 PNX5230 = W380, Z310, Z555
 więcej
UFS-3 Tornado (bez kabli)

UFS-3 Tornado (bez kabli)

Cena: 121.14 PLN + 23% Vat
UFS-3 TORNADO jest kolejnym urządzeniem All in One. Takie zalety jak różnorodość obsługiwanych modeli telefonów, bardzo szybka transmisja poprzez złącze USB oraz dostęp do bezpłatnych aktualizacji oraz plików językowych i flash stawia go w czołówce tego typu urządzeń. Jest niezastąpiony przy codziennej pracy serwisu. Za jego pomocą obsłużysz modele najczęściej występujące na runku, takie jak Nokia, Siemens, Sony Ericsson, Samsung, Motorola Acer . Nie musisz juz teraz kupować wielu drogich urządzeń aby zadowolić swoich klientów. Kupujac UFS-3 masz do dyspozycji urządzenie, którego nie powstydziłby sie niejeden profesjonalny serwis, a jego wielkość i estetyczny wygląd sprawi, iz odzyskasz upragniony porządek na swoim biurku. Jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem tego produktu w Polsce
 więcej
UFS-3 Tornado + zestaw 100 kabli

UFS-3 Tornado + zestaw 100 kabli

Cena: 284.55 PLN + 23% Vat
UFS-3 TORNADO jest kolejnym urządzeniem All in One. Takie zalety jak różnorodość obsługiwanych modeli telefonów, bardzo szybka transmisja poprzez złącze USB oraz dostęp do bezpłatnych aktualizacji oraz plików językowych i flash stawia go w czołówce tego typu urządzeń. Jest niezastąpiony przy codziennej pracy serwisu. Za jego pomocą obsłużysz modele najczęściej występujące na runku, takie jak Nokia, Siemens, Sony Ericsson, Samsung, Motorola Acer . Nie musisz juz teraz kupować wielu drogich urządzeń aby zadowolić swoich klientów. Kupujac UFS-3 masz do dyspozycji urządzenie, którego nie powstydziłby sie niejeden profesjonalny serwis, a jego wielkość i estetyczny wygląd sprawi, iz odzyskasz upragniony porządek na swoim biurku. Jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem tego produktu w Polsce
 więcej
Advance BB5 Box- unlock BB5+ SL2

Advance BB5 Box- unlock BB5+ SL2

Cena: 649.59 PLN + 23% Vat
Jest to nowy box do obsługi modeli Nokii BB5, BB5+, SL2 który posiada również funkcje uczenia się nowych wersji. Ma tez auto detekcje TP i nie musisz, tak jak w Raskalu, wciskać przycisku (czyli działa tak jak MT Pro). Ponadto box nie zdejmuje simlocka przy użyciu kodów po FBus, tylko po kodach klawiatury, co sprawia, ze jest w stanie odblokować telefon z zablokowanym licznikiem i nie będziesz musiał przeliczać ASK -> RPL w celu zdjęcia simlocka. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu Nowy Update - simlock bez użycia TestPointa!!!! Direct Unlock dla modeli: Rap3Gv3 : 3109c (RM-274) 3110c (RM-237) 3250 (RM-38) 3500c (RM-272) 3500cb (RM-273) 5200 (RM-174) 5200b (RM-181) 5300 (RM-146) 5300b (RM-147) 5500 (RM-86) 6085 (RM-198) 6086 (RM-188) 6086b (RM-260) 6125 (RM-178) 6126/6133 (RM-126) 6131 (RM-115) 6131 NFC (RM-216) 6136 (RM-199) 6151 (RM-200) 6233 (RM-145) 6234 (RM-123) 6280 (RM-78) 6300 (RM-217) 6300b (RM-222) 7370 (RM-70) 7373 (RM-209) 7390 (RM-140) 8600 (RM-164) E50 (RM-170) E50 (RM-171) E50 (RM-172) E61 (RM-89) E61i (RM-227) E62 (RM-88) E65 (RM-208) N73-1 (RM-133) N73-5 (RM-132) N75 (RM-128) N77 (RM-194) N80-1 (RM-92) N80-3 (RM-91) N92 (RM-100) RAP3GV2 : 6630 (RM-1) 6680 (RM-36) 6681 (RM-57) 6682 (RM-58) N70 (RM-84) N70-5 (RM-99) N71 (RM-67) N90 (RM-42) N91-1 (RM-43) N91-8GB (RM-43) N91-5 (RM-158) N93 (RM-55)
 więcej
raty
JAF BB5 Plus box

JAF BB5 Plus box

Cena: 812.20 PLN + 23% Vat
JAF BB5 Plus jest najnowszym Boxem grupy Odeon do odblokowywania telefonów serii BB5 bez potrzeby podłączenia Internetu, bez logów w bardzo szybki i bezpieczny sposób. Do korzystania z boxa potrzebny jest JAF Box oraz Pkey. Odblokowanie polega na rozebraniu telefonu i przyłożeniu odpowiednich Test Pointów. DO PRACY Z BOXEM WYMAGANY JEST JAF BOX ORAZ PKEY. DO AKTYWACJI BOXA POTRZBUJESZ PODAC NUMER SN SWOJEGO PKEYA - W PRZESYŁCE ZNAJDZIESZ ADRES DO SPECJLANEGO FORMULARZA - PO JEGO WYPELNIENIU JAF PLUS ZOSTANIE NA STALE POLACZONY Z PKEYEM
 więcej
BB5 Raskal Box

BB5 Raskal Box

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
BB5 Box jest najnowszym Boxem do odblokowywania telefonów serii BB5 bez potrzeby podłączenia Internetu, bez logów w bardzo szybki i bezpieczny sposób. Lista obsługiwanych wersji wciąż jest coraz dłuższa więc jest to dobra inwestyacja. Odblokowanie polega na rozebraniu telefonu i przyłożeniu odpowiednich Test Pointów.
 więcej
raty
Crazzy Universal BB5 Unlock Clip

Crazzy Universal BB5 Unlock Clip

Cena: 56.90 PLN + 23% Vat
Crazzy Universal Unlock Clip jest pierwszym na świecie klipem do telefonów N95, 6131, 5300 oraz N91 umożliwiającym odblokowanie telefonu bez lutowania. Bez problemowa aktulizacja klipa za pomocą dołączonego programatora nowe modele to dodatkowy atut tego klipa. Klip w odrozenieniu od podobnych Chinskich produktów nie wymaga jakiegokolwiek lutowania w telefonie co oczywisce mija sie z celeme w tak drogich telefonach. Pozwala na bezpieczne i całkowite usunięcie simlocka z wszytskich poziomow (bez wzgledu na GID telefonu). Użycie klipa sprowadza się do otworzenia telefonu i podłączenia TP adaptera - cała procedura nie trwa dłużej niż 3-4 minuty licząc czas potrzebny na otworzenie telefonu. Za pomocą tego klipa usuniesz simlocka z każdego poziomu (GID) czy też odblokujesz telefonu z zablokowanym licznikiem. Nie zwlekaj....
 więcej
raty
Multi-Box LITE + 65 kabli

Multi-Box LITE + 65 kabli

Cena: 568.29 PLN + 23% Vat
Multi-Box LITE + 65 kabli jest uproszczoną wersją pełnego MuliBoxa bez niektórych aktywacji. Jego złożoność oraz zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych umożliwia transmisje telefonu z komputerem na najwyższych prędkościach za pomocą tylko portu USB. Tym samym box pełni funkcję samodzielnego urządzenia do odblokowania telefonów na zasadzie klipa czyli bez użycia komputera! Zdecydowaną nowością jest opcja zastosowania urządzenia jako interfejsu do transmisji JTAG, co umożliwia naprawę telefonów z wykasowanym bootem jak Panasonic, VK, Sendo itp. Możliwość darmowych aktualizacji urządzenia przez internet stawia Multi-box'a w czołówce urządzeń serwisowych znajdujących się obecnie na rynku! Posiadając jedno urządzenie masz możliwość pełnego serwisowania telefonów marki Alcatel, Philips, Sendo, Maxon oraz wykorzystania go jako boxa uniwersalnego działającego na najwyższych prędkościach, klipa oraz narzędzia naprawczego JTAG! -działanie z komputerem za pomocą portu USB jako box uniwersalne. Brak potrzeby używania dodatkowego zasilacza, całe zasilanie pobierane z tego samego portu USB. - Transmisja z telefonu oraz prędkość flashowania do 921600! - funkcja KLIPA oznacza działanie boxa bez użycia komputera jako całkowicie samodzielne urządzenie. Wystarczy podłączyć telefon, wybrać tryb klipa i telefon będzie odblokowany w kilka sekund - funkcja JTAG (Joint Test Action Group) umożliwia komunikacje z telefonem za pomocą specjalnych punktów testowych. Znając budowę telefonu, opis procesora oraz rejestracji możemy zmienić dane w obszarze BOOT'a, Eeprom'a, oprogramowania... Może to posłużyć to przywrócenia uszkodzonego Boota, części flasha lub eeproma. - działa pod systemem operacyjnym Windows XP/NT
 więcej
raty
UID Box - unlock BB5

UID Box - unlock BB5

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Box służy do ściągania blokad simlock z telefonów Nokia serii BB5. Absolutnie BEZ KREDYTÓW! , do odblokowania potrzebuje połączenia z internetem oraz podlutowanych testpointów.Od jakiegos czasu UID box staje sie coraz większą konkurencją dla MT-pro. Zdecydowaliśmy się wprowadzić go do sprzedaży ze względu na coraz większą liczbę obsługiwanych modeli, a przede wszystkim ze względu na stałe aktualizacje. Obsługiwane wersje: -6630 RM1 v3.45.113 04-01-05 -6630 RM1 v6.03.08 -6680 RM36 v3.0437 01-06-05 -6680 RM36 v5.0407 15-02-06 -N70 RM84 v5.06.01.201 01-03-06 -N70 RM84 v5.06.38.301 18-09-06 -N71 RM67 v2.0613.1.121 06-04-2006 -N95 RM-159 v10.0.018, 15-03-07 (43.02) -E60 RM49 v1.0610.0215 12-04-06 -E60 RM49 v2.0618.06.05 14-06-07 -N91 RM43 v1.10.030 05-05-06 (1.01) -6280/6288 RM78 v03.81 09-05-06 -6131/6133 RM115 v3.0 MCU SW 5.50 -6125 RM178, v3.72, 10-08-06 -5200 RM174 v03.92 13-10-06 -NEW ! -5300 RM146 v03.92 13-10-06 -NEW ! -7373 RM-209 v03.90 06-10-06 -NEW! -6300 RM127 v04.70 24-01-07 -NEW!! -6233 RM145 v05.10 21-12-06 -NEW! -6234 RM123 v04.91 25-09-06 -NEW!
 więcej
raty
Nokia N95 Crazzy Unlock Klip

Nokia N95 Crazzy Unlock Klip

Cena: 202.44 PLN + 23% Vat
N95 Crazzy Unlock Klip jest pierwszym na świecie klipem do telefonów N95 umożliwiającym odblkowanie telefonu bez lutowania czy też zewnętrznego zasilania. Użycie klipa sprowadza się do otworzenia telefonu i podłączenia TP adaptera - cała procedura nie trwa dłużej niż 3-4 minuty licząc czas potrzebny na otworzenie telefonu. Za pomocą tego klipa usuniesz simlocka z każdego poziomu (GI) czy też odblokujesz telefonu z zablokowanym licznikiem. Nie zwlekaj....
 więcej
raty
Kabel NKI DKU-5 USB

Kabel NKI DKU-5 USB

Cena: 23.58 PLN + 23% Vat
Kabel NKI DKU-2 USB działa z modelami Nokia 3100, Nokia 3108, Nokia 3200, Nokia 3220, Nokia 5100, Nokia 5140, Nokia 6100, Nokia 6220, Nokia 6610, Nokia 6800, Nokia 6820, Nokia 7200, Nokia 7210, Noka 7250, itp, pozwala na pelna synchornizacje danych pomiedzy komputerem (internet, GPRS, synchronizacja danych, logo, dzwonki, przesylanie danych) + służy do grywania ustawień ADSP w Grifin Box'ie/Twister Flasher.
 więcej
Kabel NKI DKU-2 USB

Kabel NKI DKU-2 USB

Cena: 4.87 PLN + 23% Vat
Kabel NKI DKU-2 USB działa z modelami Nokia 3230, Nokia 6170, Nokia 6230, Nokia 6260, Nokia 6630, Nokia 6650, Nokia 6670, Nokia 7270, Nokia 7600, Nokia 7610, Nokia 7710, Nokia 9300, Nokia 9500 Communicator i pozwala na pelna synchornizacje danych pomiedzy komputerem (internet, GPRS, synchronizacja danych, logo, dzwonki, przesylanie danych) + służy do grywania ustawień ADSP w Grifin Box'ie/Twister Flasher. Zastosowanie: działa z modelami Nokia 3230, Nokia 6170, Nokia 6230, Nokia 6260, Nokia 6630, Nokia 6650, Nokia 6670, Nokia 7270, Nokia 7600, Nokia 7610, Nokia 7710, Nokia 9300, Nokia 9500 Communicator pozwala pobierać utwory z telefonu do komputera pozwala wykorzystywac tryb DATA praca z Nokia Audio Manager służy do grywania ustawień ADSP w Grifin Box'ie Wymagania: Do korzystania z w/w funkcji potrzebne jest oprogramowanie, które nie jest załączone z kablem. Oprogramowanie zazwyczaj można pobrać bezpośrednio ze strony producenta telefonu. Kabel do poprawnego działania wymaga systemów Win98SE / 2000 / ME / XP (nie będzie funkcjonowal na Win95/NT lub tez Win98 Edycji Pierwszej z powodu braku poprawnej obsługi USB)
 więcej
raty
Griffin Mt-box server 100 kredytów

Griffin Mt-box server 100 kredytów

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
Griffin Server - 100 kredytówjest aplikacją działąjącą na zasadzie logger'a pozwaljącą na odblokowanie modeli LG G7100, LG C1100, LG C1200, Sharp GX30, Sharp TM100, Panasonic x60 , Panasonic x66, Siemens ST 60, Panasonic x70, Panasonic G50 new version, Panasonic G51, Panasonic GD55 new versions, Maxon 79xx, Maxon 797x, Maxon O2 X1, LG 7050, Nokia DCT4 phones (ASIC 2/5/6/11) , Siemens ST 55 new. Do wykorzystania funkcji servera potrzebny bedzie MTBox. Najnowsza kalkulacja kredytów na odblokowanie modeli nokia: - z serwera pobierane są 2 kredyty na unlock model: 1680c RM-394 - v7.60 2323c RM-543 - v6.75, v8.20 2330c RM-512 - v6.46, v6.75, v8.20 2600c RM-340 - v6.82, v7.60 2610b RH-86/RH-87 - v7.04a 2630 RM-298 - v57.20, v6.82, v7.60 2680s RM-392 - v4.91, v5.28,v6.17, v56.17 2720f RM-519 - v8.20 2760 RM-258 - v6.82, v7.60 7100s RM-438 - v5.22, v5.41, v6.31
 więcej
raty
N-BOX oryginał +support (bez kabli)

N-BOX oryginał +support (bez kabli)

Cena: 145.53 PLN + 23% Vat
N-Box jest kolejnym urządzeniem All in One. Takie zalety jak różnorodość obsługiwanych modeli telefonów, bardzo szybka transmisja poprzez złącze USB oraz dostęp do bezpłatnych aktualizacji oraz plików językowych i flash stawia go w czołówce tego typu urządzeń. Jest niezastąpiony przy codziennej pracy serwisu. Za jego pomocą obsłużysz modele najczęściej występujące na runku, takie jak Nokia, Siemens, Sony Ericsson, Samsung, Motorola Acer . Nie musisz juz teraz kupować wielu drogich urządzeń aby zadowolić swoich klientów. Kupujac N-Box masz do dyspozycji urządzenie, którego nie powstydziłby sie niejeden profesjonalny serwis, a jego wielkość i estetyczny wygląd sprawi, iz odzyskasz upragniony porządek na swoim biurku.. Jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem tego produktu w Polsce
 więcej
Dostęp serwer UFS/N-box/Tornado

Dostęp serwer UFS/N-box/Tornado

Cena: 72.36 PLN + 23% Vat
Oferujmey dostęp do serwera gdzie znajdują się pliki współpracujące miedzy innymi z N-Box, Twister, Tornado . Pełna baza plików aktualizowana co 2 dni. Na życzenie istnieje również możliwość uploadu dodatkowych plików. Dostęp jest udzielany indywidualnie na okres 1 rok, bez limitów prędkości czy limitów transferu. Jak dokonać zakupu? 1. wpłata na rachunek bankowy Po złożeniu zamówienia proszę dokonać wpłaty na rachunek bankowy (dane w dziale kontakt) w tytule podając numer zamówienia ID. Dostęp będzie udzielony po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku. 2. Karta Kredytowa.Dostęp będzie udzielony po autoryzacji płatności. Dostępne obecnie pliki:
 więcej
raty
MT-Box Nokia/Siemens 2w1

MT-Box Nokia/Siemens 2w1

Cena: 543.90 PLN + 23% Vat
MT-BOX for NOKIA/SIEMENS 2w1 posiada fabrycznie aktywną obsluge Nokia i Siemens w odroznieniu od zwyklego MTBOX'a Nokia. Jest to produkt GriffinTeam umożliwiający flashowanie i serwisowania aż do 10 telefonów jednocześnie przy zastosowaniu dodatkowych zestawów MT. Nie jednak możliwość serwisowania aż tylu telefonów stawia ten sprzęt przed innymi ale szybkość z jaką pozwala serwisować telefony. Aktualnie jest to najszybszy na świecie flasher do Nokii - flashowanie 6630 to zaledwie 2 minuty i 27 sekund ! Dodatkową zalete jest obsługa nowych wersji UPP w najnowszych telefonach a więc po po flashowaniu działa bezproblemowo galeria a telefon ma zasieg. Kazdy box MT-Nokia moze dzialać jako wersja demo boxa MT-Se. Mozliwe jest uruchomienie 10 sesji demo po 15 minut każda, dostępne sa wszystkie funkcje - ograniczeniem jest jedynie czas. Prosimy uwazać gdyż program zatrzyma sie po uplywie 15 minut bez wzgledu na stan w jakim znajduje sie podłączony telefon (np. fleszowanie). Posiadajac boxa MT-Nokia można przez 150 minut uzywać go jako boxa MT-SE i w pełni przetestować jego możliwości przed ewentualnym zakupem MT-SE. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
J.A.F by odeon +  BB5 no TP + Pkey VISTA

J.A.F by odeon + BB5 no TP + Pkey VISTA

Cena: 389.43 PLN + 23% Vat
W takiej cenie kupisz tylko u Nas! Oferta przenaczona dla wszystkich klientów, ilość sztuk ograniczona! J.A.F. teraz z aktywacja Jaf no TP Bb5 by Cinek pozwalającym na unlock BB5 bez TP oraz aktywacji Huawei/Vodafone. Jest jedynym flasherem na rynku pozwalającym na flashowanie telefonów serii APE czy też BB5 (Nokia 7710, 9500, 9300, 6620 lub 6630). Oczywiście obsługuje też starsze serie typu DCT3 lub DCT4 bez żadnych problemów. Jest to obecnie najszybszy flasher do Nokii na rynku o czym moga swiadczyc przykladowe czasy pracy jak np. flashowanie Communicator 9210 w 5m 01s (pomiar dokonany na P3 800mHz). Za pomoca tego urządzenia możesz oczywiście dokonać naprawy telefonów, usunąc simlock'a czy też zrobić Auto-Test. Teraz za pomocą JAFA usuniesz także simlocka z Nokia BB5 bez żadnych problemów Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
N-Box oryginał + support + 90 kabli

N-Box oryginał + support + 90 kabli

Cena: 365.04 PLN + 23% Vat
N-Box jest kolejnym urządzeniem All in One. Takie zalety jak różnorodość obsługiwanych modeli telefonów, bardzo szybka transmisja poprzez złącze USB oraz dostęp do bezpłatnych aktualizacji oraz plików językowych i flash stawia go w czołówce tego typu urządzeń. Jest niezastąpiony przy codziennej pracy serwisu. Za jego pomocą obsłużysz modele najczęściej występujące na runku, takie jak Nokia, Siemens, Sony Ericsson, Samsung, Motorola Acer . Nie musisz juz teraz kupować wielu drogich urządzeń aby zadowolić swoich klientów. Kupujac N-Box masz do dyspozycji urządzenie, którego nie powstydziłby sie niejeden profesjonalny serwis, a jego wielkość i estetyczny wygląd sprawi, iz odzyskasz upragniony porządek na swoim biurku. Jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem tego produktu w Polsce
 więcej
Flasher Dejana 1.0

Flasher Dejana 1.0

Cena: 44.72 PLN + 23% Vat
Flasher Dejana potrafi odblokować Nokie z najnowszym oprogramowaniem w przeciągu 7 sekund (za pomocą wgrywania partiali) . Urządzenie współpracuję z telefonami Nokia 3210 (oryginalna wtyczka), 33xx, 51xx, 61xx, 6210, 7110, 82xx. Drugą ważną zaletą tego interfejsu jest możliwość zmiany oprogramowania .Dzieki czemu w twojej nokii pojawi sie nowy jezeyk , czy też nowe wyedytowne oprogramowanie.
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: