Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

CS-Tool Dongle USB

CS-Tool Dongle USB

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
CS-Tool Dongle (Chinese phone service tool) – rewolucyjne urządzenie do naprawy telefonów , obsługujące modele bazujace na MTK i SPD.  Urzadzenie umożliwia przeprowadzenie takich operacji jak : flash, naprawa, odczyt kodu telefonu i wiele innych.
 więcej
Clip XPIN + zestaw kabli

Clip XPIN + zestaw kabli

Cena: 812.20 PLN + 23% Vat
XPIN Clip jest najnowszym urządzeniem z serii "Standalone" (nie wymaga użycia komputera). Za pomoca clipa XPIN można bez problemu odczytać kod blokady ekranu metodą bruteforce. Cała operacja odbywa się bez rootowania, włączania debugowania USB, odblokowywania bootloadera, naruszenia flagi KNOX a co za tym idzie utraty gwarancji lub utraty danych . Urządzenie potrafi odczytać Passcode (w urządzeniach z systemem iOS) , kod PIN/Backup PIN oraz kod znakowy Pattern Lock w telefonach z systemem Android obsługującym funkcje OTG. Blokada ekranu hasłem jest dobrym środkiem bezpieczeństwa w telefonie. Jeśli jednak zapomnisz ten kod, ostatnim i jedynym rozwiązaniem jest zresetowanie telefonu, które usunie wszystkie dane i przywróci urządzenie do ustawień fabrycznych. Od teraz nie ma takiej potrzeby, ponieważ XPIN Clip z łatwością odzyska utracone hasło bez potrzeby usunięcia jakichkolwiek danych.
 więcej
raty
Sigma Key z Aktywacjami PACK1 PACK2

Sigma Key z Aktywacjami PACK1 PACK2

Cena: 1015.45 PLN + 23% Vat
Sigma Key jest uniwersalnym narzędziem serwisowym obsługującym telefony MTK. Komunikacja z telefonem odbywa się poprzez kabel uart lub przez dowolny COM port (fizyczny lub emulowany) co znacznie ułatwia komunikację z telefonem. W zestawie Aktywacja Sigma Pack 1 która umożliwia bezpośredni unlock oraz naprawę IMEI dla najnowszych smartfonów Motorola TI za pomocą z unikalnej metody odblokowania Yoda / uzyskaniu kodów odblokowujących dla najnowszych smartfonów  Motorola, Alcatel, Huawei, ZTE i Lenovo opartych na MTK oraz Aktywacja Sigma Pack 2 umożliwiająca serwisowanie najnowższych smartfonów Qualcomm Hexagon.
 więcej
raty
Octopus Box Samsung

Octopus Box Samsung

Cena: 641.46 PLN + 23% Vat
Octopus Box Samsung  to nowy Box do obsługi telefonów Samsung znanej już grupy GSMServer (producenta Smart-Clip, Dream Box, Scout). Octopus pozwala na pełna obsługe telefonów Samsung (takze A2, Softbank). Umożliwia usunięcie simlocka, flashowanie, naprawe IMEIa i NVM oraz zasięgu. W pakiecie zawiera też zaawansowany edytor pakietów językowych co wyróżnia go na tle innych urządzeń.
 więcej
raty
IP-BOX iPhone Password Unlock Tool

IP-BOX iPhone Password Unlock Tool

Cena: 608.94 PLN + 23% Vat
Najnbowszy IP-BOX jest narzędziem służącym do odzyskania metodą Brute Force zapomnianego 4 cyfrowego hasła dla modeli iPhone iOS 7.xx . Wystarczy podłączyć do boxa swojego iPhona lub iPada i czekac na kod. Czas wygenerownia kodu wynosi od 6 sekund do 17 godzin.  Po wygenerowaniu kodu użytkownik otrzymuje pełny dostęp do iPhone / iPad a wszystkie dane pozostają nienaruszone.
 więcej
raty
Klucz BST

Klucz BST

Cena: 283.74 PLN + 23% Vat
Klucz BST (Best Smart Tools) to profesjonalne oprogramowanie do serwisowania telefonów Samsung, HTC, Xiaomi. Umożliwia flashowanie, odblokowanie, usunięcie screen locka, naprawę numeru IMEI, NVM/EFS oraz rootowanie smartfonów.
 więcej
raty
Klucz MFC Dongle iPhone/HTC/Android

Klucz MFC Dongle iPhone/HTC/Android

Cena: 608.94 PLN + 23% Vat
MFC Dongle pozwala odblokować hasło użytkownika dla iPhone 4,4s, 5, 5s, 5c (V7.1.1 / V7.1.2) oraz HTC i Samsung Android  (V4.3 +). MFC Dongle nie wymaga resetowania urządzenia, dzięki temu unikniesz usunięcia danych z telefonu oraz przywrócenia urządzenia do ustawień fabrycznych. MFC Dongle przechowuje dane urządzenia i pozwala uzyskać hasło w bardzo łatwy sposób.
 więcej
raty
GC PRO Key - CDMA, MTK

GC PRO Key - CDMA, MTK

Cena: 511.38 PLN + 23% Vat
GC PRO Key to profesjonalny klucz umożliwiający obsługę telefonów opartych na CDMA takich jak ZTE, HUAWEI, LG, UNICARE, ALCATEL, Micromax, Olive, Samsung, Haier oraz modeli z procesorem MTK : MT6516, MT6572, MT6575, MT6577, MT6XXX.
 więcej
raty
Smart-Clip2 Full Pack 1 + Pack 2 + Pack 3

Smart-Clip2 Full Pack 1 + Pack 2 + Pack 3

Cena: 893.50 PLN + 23% Vat
Smart-Clip2 Full Pack 1, Pack 2 and Pack 3 to najnowsza wersja znanego już urządzenia Smart-Clip. Smart-Clip2 full umożliwia naprawe, flashowanie i odblokowanie najnowszych modeli telefonów komórkowych i smartfonów, opartych na platformie MTK Qualcomm, Broadcom i  TI(Texas Instruments) Nie są wymagane żadne kody i kredyty. Obsługuje ponad  4900 modeli telefonów takich marek jak Alcatel, Acer, Motorola, Huawei, ZTE, Vodafone, Lenovo i wiele innych.
 więcej
raty
Smart-Clip2 Basic + Pack 1 + Pack 2

Smart-Clip2 Basic + Pack 1 + Pack 2

Cena: 804.07 PLN + 23% Vat
Smart-Clip2 zestaw Basic + Pack 1 + Pack 2 to najnowsza wersja znanego już urządzenia Smart-Clip. Smart-Clip2 umożliwia naprawe, flashowanie i odblokowanie najnowszych modeli telefonów komórkowych i smartfonów, opartych na platformie MTK. Nie są wymagane żadne kody i kredyty. Aktywacja Pack1 dla Smart-Clip2 yumożliwia pełen serwis telefonów opartych na platformie MTK, min. : naprawa IMEI dla MTK + Kalkulator MTK oraz obsługę takich modeli jak Alcatel, ZTE and Vodafone opartych na platformie Broadcom. Aktywacja Pack 2 dla Smart-Clip2 umożliwia serwisowanie najnowszych modeli telefonów i smartfonów takich Acer, Alcatel, ZTE, Huawei opartych na platformie Qualcomm. Posiadając zestaw Smart-Clip2 wraz z Pack1 oraz Pack2 wystarczy dokupić Pack 3 aby móc korzystać ze wszystkich możliych funkcji tego urządzenia i serwisować dodatkowo najnowsze modele smartfonów Motorola z systemem Android. 
 więcej
raty
Smart-Clip2 Basic + Pack 1

Smart-Clip2 Basic + Pack 1

Cena: 584.55 PLN + 23% Vat
Smart-Clip2 zestaw Basic + Pack 1 to najnowsza wersja znanego już urządzenia Smart-Clip. Smart-Clip2 umożliwia naprawe, flashowanie i odblokowanie najnowszych modeli telefonów komórkowych i smartfonów, opartych na platformie MTK. Nie są wymagane żadne kody i kredyty. Smart-Clip2 - zestaw Basic (z aktywną kartą) + Pack 1 umożliwia pełen serwis telefonów opartych na platformie MTK, min. : naprawa IMEI dla MTK + Kalkulator MTK oraz obsługę takich modeli jak Alcatel, ZTE and Vodafone opartych na platformie Broadcom. W każdej chwili można rozszerzyć jego funkcjonalność o dodatkowe aktywacje według własnego zapotrzebowania.  
 więcej
raty
Smart-Clip2 Basic + Pack 2

Smart-Clip2 Basic + Pack 2

Cena: 584.55 PLN + 23% Vat
Smart-Clip2 zestaw Basic + Pack 2 to najnowsza wersja znanego już urządzenia Smart-Clip. Smart-Clip2 umożliwia naprawe, flashowanie i odblokowanie najnowszych modeli telefonów komórkowych i smartfonów, opartych na platformie MTK. Nie są wymagane żadne kody i kredyty. Smart-Clip2 - zestaw Basic (z aktywną kartą) + Pack 2 umożliwia serwisowanie najnowszych modeli telefonów i smartfonów takich Acer, Alcatel, ZTE, Huawei opartych na platformie Qualcomm. W każdej chwili można rozszerzyć jego funkcjonalność o dodatkowe aktywacje według własnego zapotrzebowania.
 więcej
raty
Smart-Clip2 Basic + Pack 2 + Pack 3

Smart-Clip2 Basic + Pack 2 + Pack 3

Cena: 804.07 PLN + 23% Vat
Smart-Clip2 zestaw Basic + Pack 2 + Pack 3 to najnowsza wersja znanego już urządzenia Smart-Clip. Smart-Clip2 umożliwia naprawe, flashowanie i odblokowanie najnowszych modeli telefonów komórkowych i smartfonów, opartych na platformie MTK. Nie są wymagane żadne kody i kredyty. Aktywacja Pack 2 dla Smart-Clip2 umożliwia serwisowanie najnowszych modeli telefonów i smartfonów takich Acer, Alcatel, ZTE, Huawei opartych na platformie Qualcomm. Aktywacja Pack 3 dla Smart-Clip2 umożliwia serwisowanie najnowszych modeli telefonów i smartfonów opartych na platformie Qualcomm i Texas Instrumens.
 więcej
raty
Smart-Clip2 - zestaw Basic

Smart-Clip2 - zestaw Basic

Cena: 365.04 PLN + 23% Vat
Smart-Clip2 zestaw Basic to najnowsza wersja znanego już urządzenia Smart-Clip. Smart-Clip2 umożliwia naprawe, flashowanie i odblokowanie najnowszych modeli telefonów komórkowych i smartfonów, opartych na platformie MTK. Nie są wymagane żadne kody i kredyty. Zakupując  Smart-Clip2 - zestaw Basic (z aktywną kartą) mozna w późniejszym czasie rozszerzyć jego funkcjonalność o dodatkowe aktywacje według własnego zapotrzebowania.
 więcej
raty
Magma Box + komplet kabli

Magma Box + komplet kabli

Cena: 568.29 PLN + 23% Vat
Magma Box jest nowym rozwiązaniem do serwisowania nowych modeli telefonów HTC, BlackBerry jak i Samsung oraz Alcatel. Pozwala na odblokowanie  telefonów i smatfonów HTC bez utraty danych. Funkcja S ON/OFF oraz  specjalny kabel z taśmami HXC PRO pozwalają na korzystanie z najnowszych aktualizacji od Magma Team.   
 więcej
raty
4SE Box serwis Android bez limitu

4SE Box serwis Android bez limitu

Cena: 324.39 PLN + 23% Vat
4SE Box to nowa wersja dobrze juz znanego klucza 4SE. Box zabezpieczający bardzo proste w obsłudze i szybko rozwijające się oprogramowanie pozwalające na odblokowanie (Simlock, kod aparatu), zmianę oprogramowania, odczyt/zapis GDFS w telefonach marki SonyErisscon. Dzieki boxowi podczas wykonywania czynności serwisowych nie jest wymagane połączenie z internetem ani logi. Kupując 4SE Box odblokowujesz dowolną ilość telefonów beż żadnych limitów - włączając w to najnowsze telefonu Se typu Xperia czyli Androidy Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
NCK Box

NCK Box

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
NCK Box to nowe wielofunkcyjne urządzenie do serwisowania i odblokowywania telefonów marki Alcatel, Samsung, LG, Huawei. W odróżnieniu od klucza nie wymaga logów, kredytów do wykonywania operacji serwisowych takich jak direct unlock czy generacje kodów na podstawie IMEIa.
 więcej
MXBOX THUNDER FULL (Box + karta)

MXBOX THUNDER FULL (Box + karta)

Cena: 113.01 PLN + 23% Vat
MXBOX THUNDER FULL to najnowszy box produkcji MXKEY TEAM. Jest to pełna wersja boxa wraz z kartą umożliwiająca pełen serwis telefonów NOKIA. Dzięki nowej wersji THUNDER prędkość komunikacji boxa jest wieksza od starszych wersji (zielonego hti oraz pomarańczowego) średnio o ponad 500% a dzięki wbudowanemu adapterowi TMA można programować wartość rezystancji na linia BSI (skok +- 1K) czy też monitorować napięcie na linii VCC . Rozszerzona pamięć procesora NXP daje możliwość używania w przyszłości dodatkowych modułów.   Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
UFST SarasSoft Box

UFST SarasSoft Box

Cena: 486.99 PLN + 23% Vat
UFST USB Box to najnowsze urządzenie Saras Team, które obsługuje najpopularniejsze modele telefonów Samsung , Nokia, Sony Ericsson , LG i wiele innych. 
 więcej
raty
Ir-Key Suite HTC

Ir-Key Suite HTC

Cena: 202.44 PLN + 23% Vat
Ir-Key Suite HTC to najnowszy sprzęt do serwisu telefonów HTC umożliwiający miedzy innymi root dla HTC, odblokowanie kodu zabezpieczającego (pattern lock) , odblokowanie dostępu do konta GMail, usuniecie kodu użytkownika, upgrade wszystkich partycji, upgrade wszystkich partycji w Fast boot , upgrade wszystkich partycji w HBoots , upgrade wszystkich partycji w Recovery , S-OFF, tworzenie Gold Card w 3 łatwych krokach i wiele innych operacji.
 więcej
Easy JTAG Z3X Box

Easy JTAG Z3X Box

Cena: 568.29 PLN + 23% Vat
Easy JTAG Z3X Box to najnowsze urządzenie JTAG znanego Z3x Team. Nowy interfejs JTAG służy głównie do naprawy bootloadera ale posiada także wbudowany PinFinder dzięki któremu można odnależć pinoout JTAG w ciagu kilku sekund. Dodatkowo Box posiada w pełni funkcjonalny moduł komunikacyjny Fbus, dzięki czemu mozliwe będzie flashowanie naprawionego telefonu bez dodatkowych urządzeń. UWAGA! EASY JTAG MOŻESZ ROZBUDOWAĆ O WSZYSTKIE DOSTĘPNE AKTYWACJE Z3X W KAZDEJ CHWLI - MOŻESZ TEŻ ZAKUPIĆ BOXA Z FABRYCZNĄ AKTYWACJĄ DODATKOWA NA NP. SAMSUNGA I DODATKOWO DOKUPIĆ KOMPLET KABLI SAMSUNG Z3X.
 więcej
raty
Cyclone Key

Cyclone Key

Cena: 186.18 PLN + 23% Vat
Cyclone Key to najnowszy ultraszybki klucz ze stajni Karwos GSM. Kompaktowa obudowa a w niej znany dobrze poprzedniego Boxa procesor RISC 66 Mhz 32 bit dziala juz bez karty SIM. Najnowsza wersja reloaded nie wymaga juz zadnych kredytow czy tez adaptera TX2 do pracy z nowymi telefonami a dzieki wykorzystaniu USB 2.0 praca z nim to prawdziwa przyjemność. Roznice pomiedzy wersja Special Edition/zwykla a aktualna Reloaded - Realoaded jest bez karty SIM - nie wymaga żadnych kredytow ( obecnie kredyty wykorzystywane są do unlocku Xperii i SL3) - pozostałe operacje są bezpłatne - nie wymaga do pracy adaptera TX2 (nie ma go w zwiazku z tym w zestawie) - nie jest zapakowany w pudelko - nowa wersja klucza USB
 więcej
Miracle Box

Miracle Box

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
Miracle Box jest uniwersalnym urządzeniem , które umożliwia serwisowanie oraz obsługę szerokiej gamy Chińskich modeli telefonów. Miracle Box umożliwia flash czy unlock oraz wiele innych napraw programowych na modelach typu CPU.
 więcej
raty
ASB AsanSam Box

ASB AsanSam Box

Cena: 381.30 PLN + 23% Vat
ASB AsanSam Box jest urządzeniem służącym do odblokowania, naprawy, oraz falshowania telefonów/smartfonów marki Samsungów. Obsługuje różnych platform telefonów Samsung: Android, Qualcomm, Broadcom, Bada, DualSIM, Infineon, Smart Phone, Swift, Trident.
 więcej
raty
Rocker Box

Rocker Box

Cena: 104.88 PLN + 23% Vat
ROCKER BOX - obsługuje 99% obecnych na rynku modeli telefonów MOTOROLA. Jego unikalny algorytm pozwala na obsługę i naprawę niemal każdej usterki w telefonach MOTOROLA. Zapewnie bezpieczny unlock bez potrzeby używania TestPoint'ów, naprawy migających telefonów z najnowszym oprogramowanie, naprawy usterek programowych itp. Wszystkie te funkcje są dostępne jedynie dla użytkowników ROCKER BOX. Wszystkie zakupione w Naszej firmie boxy posiadają następujące aktywacje: - Moto Rocker - ODM Rocker - I-Mode Rocker - dostęp do Turbo Support - dostęp do Rocker Support 
 więcej
FIRE Dongle

FIRE Dongle

Cena: 389.43 PLN + 23% Vat
FIRE DONGLE to nowe urządzenie serwisowe przeznaczone dla telefonów BlackBerry, HTC, Alcatel, Motorola, ZTE, Huawei, Samsung, Pantech, Doro, Micromax, Głowne funkcje to min.:  odczyt kodów, obliczanie kodu przez IMEI, PRD, Flash firmware, odblokowanie telefonu itp.
 więcej
raty
SELG Fusion Box Standard z kartą SE Tool i kablami

SELG Fusion Box Standard z kartą SE Tool i kablami

Cena: 511.38 PLN + 23% Vat
SELG Fusion Box to najnowszy interfejs dla oprogramowania SETool oraz LG Tool stworzony przez producentów SE Tool boxa. Karta SE Tool jest już aktywowana do najnowszej wersji oprogramowania SeTool.
 więcej
raty
Sigma Box z kablami

Sigma Box z kablami

Cena: 690.24 PLN + 23% Vat
Sigma Box jest uniwersalnym narzędziem serwisowym do obsługi najnowszych modeli MTK i Qualcomm
 więcej
raty
NCK Dongle z aktywacja (ACT1)

NCK Dongle z aktywacja (ACT1)

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
NCK Dongle z aktywacja (ACT1)  to urządzenie umożliwiające nieograniczone flashowanie, odblokowywanie, kalkulacje kodów dla telefonów komórkowy opartych na MTK. Wersja standalone! Nie wymaga serwera! NOTA! Nie ma żadnej różnicy w działaniu NCK dongle i NCK box, jedyna różnica to cena i kolejna skrzynka do kolekcji w przypadku zakupu boxa:)
 więcej
PB Tool Smart Phone Key

PB Tool Smart Phone Key

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
PB Tool Smart Phone key jest nowym oprogramowaniem do pracy ze smartfonami. Program ten składa się min. z  narzędzia do obsługi telefonów BlackBerry, zawierającego wyjątkowe funkcje serwisowe i naprawcze. W najbliższym czasie pojawią się także nowe aktualizacje dla modeli z Androidem i Apple.
 więcej
raty
Asansam klucz

Asansam klucz

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
Klucz Asansam jest bardzo dobrym kluczem służacym do odblokowania, naprawy, oraz felshowania Samsungów. Wspiera wiele różnych platform telefonów komórkowych firmy Samsung:      Samsung Android Samsung Qualcomm Samsung Broadcom Samsung Bada Samsung DualSIM Samsung Infineon Samsung Smart Phone Samsung Swift Samsung Trident
 więcej
raty
Volcano Box pełen serwis chińskich telefonów

Volcano Box pełen serwis chińskich telefonów

Cena: 446.34 PLN + 23% Vat
Volcano Box to nowe urządzenie dzięki któremu mamy możliwość serwisowania chińskich telefonów pracujących na procesorach MTK, SPD, MSTAR oraz Infineon. Box z rodziny produktów producentów popularnego urządzenia Furious Gold istniejącego na rynku od wielu lat
 więcej
raty
SL3 Box (+Aktywacja Samsung)

SL3 Box (+Aktywacja Samsung)

Cena: 259.35 PLN + 23% Vat
Istniejące na rynku od kwietnia 2011 roku z regularnie pojawiającymi sie aktualizacjami urządzenie serwisowe służące do odblokowywania oraz zmiany oprogramowania w telefonach marki LG i Samsung.
 więcej
raty
SETool 3 Box

SETool 3 Box

Cena: 389.43 PLN + 23% Vat
SETool 3 Box to kompleksowe rozwiązanie przy serwisowaniu telefonów marki SonyEricsson. Od wielu lat na rynku, regularnie wydawane aktualizacje oprogramowania, dostęp do olbrzymiej bazy plików sprawiają że SeTool jest niezbednym urządzeniem serwisowym przy zaawansowanych naprawach telefonów.
 więcej
raty
zZKEY

zZKEY

Cena: 283.74 PLN + 23% Vat
zZkey jest nowym, profesjonalnym urządzeniem ze wsparciem dla plaform SL1/SL2 oraz SL3/Infineon. Dołączony modół Blackberry pozwala na odblokowanie najnowszych modeli tej marki. Dodatkowo oprogramowanie obsługuje wiele modeli telefonów Alcatel, Coral , Motorola WX, Orange, TCL, TMN , Vodafone oraz ZTE.
 więcej
raty
Micro Box  Full Activated ( MEP0 + HTC + Sagem + BB + Alcatel + LG)

Micro Box Full Activated ( MEP0 + HTC + Sagem + BB + Alcatel + LG)

Cena: 1015.45 PLN + 23% Vat
Gotowa do pracy pełna wersja popularnego urządzenia MicroBox wraz z najnowszym kompletem 42 kabli jak też wszystkimi dostępnymi aktywacjami tj. HTC/BB, MEP0, LG3G, Sagem. Obsługa takich telefonów jak Alcatel, Blackberry, Huawei, Samsung, HTC czy LG sprawia że MicroBox staje się uniwersalnym urządzeniem serwisowym. Dodatkowo kable załączone sprawiają że jest  niezależnym i od razu gotowym do pracy boxem.
 więcej
raty
SL BOX + 48 kabli

SL BOX + 48 kabli

Cena: 478.86 PLN + 23% Vat
Istniejące na rynku od kwietnia 2011 roku z regularnie pojawiającymi sie aktualizacjami urządzenie serwisowe służące do odblokowywania telefonów marki LG i Samsung.
 więcej
raty
4SE Sony Ericsson service Android bez limitu

4SE Sony Ericsson service Android bez limitu

Cena: 283.74 PLN + 23% Vat
Klucz sprzętowy zabezpieczający bardzo proste w obsłudze i szybko rowijające się oprogramowanie pozwalające na odblokowanie (Simlock, kod aparatu), zmianę oprogramowania, odczyt/zapis GDFS w telefonach marki SonyErisscon. Dzieki kluczowi podczas wykonywania czynności serwisowych nie jest wymagane połączenie z internetem ani logi. Kupując klucz odblokowujesz dowolną ilość telefonów (w tym Android OS) . Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
DC-Unlocker Standard

DC-Unlocker Standard

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
DC Unlocker służy do odblokowywania zewnętrznych i wewnętrzych modemów USB, PCMCIA oraz Express Card. Prosty w obsłudze interface oprogramowania pozawala na odblokowanie w czasie od 5 do 60 sekund. Wersja Standard zawiera 50 kredytów DC Unlocker (umożliwiających odblokowanie wielu modeli modemów/telefonów)
 więcej
raty
DC-Unlocker LITE

DC-Unlocker LITE

Cena: 291.87 PLN + 23% Vat
DC Unlocker LITE służy do odblokowywania zewnętrznych i wewnętrzych modemów USB, PCMCIA oraz Express Card. Prosty w obsłudze interface oprogramowania pozawala na odblokowanie w czasie od 5 do 60 sekund. Zestaw w wersji LITE zawiera sam klucz sprzętowy. DC Unlocker  to program specjalizujący sie w odblokowywaniem kart danych oraz modemów. Jest to pierwsza uniwersalna karta danych odblokowująca produkty na całym świecie. Nie potrzeba żadnych kabli i adapterów.  Często wychodzą nowe aktualizacje jak i dodawane sa nowe modele telefonów.
 więcej
Avator Box

Avator Box

Cena: 324.39 PLN + 23% Vat
Avator box to kompleksowe rozwiązanie dla osób serwisujących chińskie telefony. Avator box oferuje bardzo szybkie wykrywanie pinout-u serwisowanego telefonu, obsługuje praktycznie wszystkie modele telefonów oparte na platformach: MTK, SPD, Infineon , SkyWorks, NXP, Qualcom, ADI  
 więcej
raty
Sigma Key

Sigma Key

Cena: 486.99 PLN + 23% Vat
Sigma Key jest uniwersalnym narzędziem serwisowym obsługującym telefony MTK. Komunikacja z telefonem odbywa się poprzez kabel uart lub przez dowolny COM port (fizyczny lub emulowany) co znacznie ułatwia komunikację z telefonem.  
 więcej
raty
GB-Key z aktywacją Pack1

GB-Key z aktywacją Pack1

Cena: 365.04 PLN + 23% Vat
Klucz sprzętowy umożliwiający odblokowanie ponad 500 modeli telefonów. Między innymi Huawei, Huawei Modem, BlackBerry, Alcatel MTK, Alcatel U7, Alcatel Modem, LG, Samsung Swift, Samsung 3G, ZTE Qcom-Android, ZTE MTK. Odblokowanie odbywa się przez bezpośrednie odblokowanie, odczyt kodów odblokowujących lub przez kalkulację na podstawie IMEI
 więcej
raty
MxBox HTI PLUS Orange

MxBox HTI PLUS Orange

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
MxBOX HTI PLUS Orange - jest najnowszym interfejsem służącym do komunikacji telefonów przy użyciu kabli F-BUS. W stosunku do poprzedniej (zielonej) wersji boxa niemal dwukrotnie zwiększono prędkość komunikacji z telefonem co umożliwia jeszcze szybsze i wygodniejsze wykonywanie czynności serwisowych. Z tym boxem nie martwisz sie już o kredyty, aktywacje itp. Wszystkie operacje serwisowe (DCT4, BB5, SL3) odbywają się bez konieczności podłaczenia do internetu.
 więcej
PolarBox 3

PolarBox 3

Cena: 763.41 PLN + 23% Vat
PolarBox3 to profesjonalne multi-narzędzie zapewniające odblokowanie, naprawę, zmianę oprogramowania w ponad 1200 modelach telefonów. Zapewnione regularne aktualizacje oprogramowania dające możliwość serwisowania nowych modeli telefonów. Uproszczone oprogramowanie pozwala na odblokowanie większości modeli telefonów przy pomocy 2-3 kliknięć myszką. Przy złożonych operacjach oprogramowanie wykonuje Auto-Backup co zapobiega uszkodzeniu telefonu. Z Polarbox3 otrzymują Państwo dostęp do serwera producenta sprzętu z tysiącami plików flash, pakietami językowymi itp. Bezpłatny dostęp do licencji "GOLD" na 12 miesięcy zawierającej w sobie wszystkie trzy licencje oferowane przez producenta urządzenia.
 więcej
raty
Klucz Lock Sync dla Iphone

Klucz Lock Sync dla Iphone

Cena: 16.25 PLN + 23% Vat
Klucz Lock Sync dla Iphone jest małym, sprytnym urządzenie m, które pomoże każdemu użytkownikowi Iphona w jego obsłudze. Często po podłączeniu iPhone do komputera tylko do ładowania , telefon rozpoczyna próby synchronizacji z iTunes. Korzystając z Klucza Lock Sync masz możliwość, za pomocą małego przycisku, ustawienia jednego z trzech trybów pracy: synchronizacja , tylko ładowanie lub off. Ustawianie klucza Sync Lock w trybie "tylko ładowanie", pozwoli zatrzymać utratę danych z telefonu na którym pracujemy, gdyż nie będzie on próbował zsynchronizować się z iTunes . Klucz jest kompatybilny z iPhone 4, 2G, 3G , 3GS i wszystkimi modelami iPod a.
 więcej
raty
P3-CARD Polarbox

P3-CARD Polarbox

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
P3-CARD jest nowym produktem od PolarTeam. Przeznaczony jest dla użytkowników Metal Boxa w celu dalszego korzystania z nowych aktualizacji
 więcej
raty
ATF Nitro + Aktywacja ATF Network Account

ATF Nitro + Aktywacja ATF Network Account

Cena: 446.34 PLN + 23% Vat
ATF Nitro (Advance Turbo Flasher) to nowy produkt znanej już grupy Advance Team pozwalający na ultra szybkie flashowanie przy użyciu nowych protokołów w takich telefonach jak X3 ,X6 ,E52 ,E55 ,6700.W nowej edycji NITRO aktywacja ATF Network jest juz fabrycznie preaktywowana na Boxie !
 więcej
raty
Shark Furious LG Pro Box

Shark Furious LG Pro Box

Cena: 324.39 PLN + 23% Vat
Nowe urządzenie obsługujące telefony marki LG, produkowane przez Furious Team, wraz z boxem otrzymujemy dostęp do PACK1, PACK2, PACK3, PACK5 ai PACK9 . Jeżeli box nie ma możliwości odblokowania jakiegoś modelu telefonu producent daje nam możliwość możliwość wygenerowania NIEOGRANICZONEJ ilości kodów do odblokowania ( wszystkie znane modele LG ) Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Pegasus Samsung Box

Pegasus Samsung Box

Cena: 283.74 PLN + 23% Vat
Pegasus jest profesjonalnym urządzeniem do telefonów Samsung. Za jego pomocą możesz odblokować telefon, odczytać i wgrać oprogramowanie, odczytać/zresetować kody. Z boxem Pegasus możesz łatwo przywrócić IMEI, naprawić numer seryjny, naprawić ustarki programowe (mruganie, brak zasięgu, telefon z ograniczeniami itp.). Pegasus może pracować z 256 telefonami JEDNOCZEŚNIE! Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Medusa JTAG Box

Medusa JTAG Box

Cena: 527.64 PLN + 23% Vat
Medusa JTAG Box jest profesjonalnym programatorem JTAG umożliwiający programowanie telefonów za pomocą JTAG. Głównym założeniem boxa jest naprawa telefonów, PDA, modemów z uszkodzonym bootem. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Micro Universal box

Micro Universal box

Cena: 104.88 PLN + 23% Vat
Micro universal Box jest specjalnym micro boxem, zawierającym slot na kartę egate, hub dual USB, konwerter z usb na gniazdu RJ45. Waga boxa to 25g, wymiary: 4,5x4,5cm.
 więcej
raty
GPG Dragon

GPG Dragon

Cena: 446.34 PLN + 23% Vat
GPG Dragon to nowy produkt grupy GPG zawierający moduł PinFindera oraz pozwalającym na serwis tzw chińskich telefonów (odczyt/zapis eeprom, oprogramowania, pełnego flasha. Ponadto dokonasz formatu telefonu, kalibracji Touchscreen, naprawisz security zone, naprawisz "martwe" telefony, zaprogramujesz czyste płyty, odczytasz/naprawisz numer seryjny IMEI itp). Obsluguje platformy MTK, Spreadtrum, NXP, Infineon, Qualcomm, Silabs, Anyka, ADI oraz SKY CPUs.
 więcej
raty
Nano Box

Nano Box

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
Nowe urządzenie od Polar Team obsługujące telefony LG i Samsung . Multiplatform USB Hardware Built for w ork in different brands (Alcatel, Motorola, LG, Samsung, etc ...) Highly secured using 2 different microcontrollers (Smartcard based technology) Stable and high speed communication based on FTDI Technology (till 921.600 bds in flash process) Standard Unibox Pinout (8pin RJ45) and extra USB connector Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
3G-key / BB-Box

3G-key / BB-Box

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
BB-Box jest kolejnym produktem od PolarBox Team. Pełna obsługa BlackBerry (każdy MEP), HTC, Huawei i innych stawia go na czele wsród tych marek telefonów. Prosta, szybka i intuicyjna obsługa nikomu nie sprawi żadnych problemów a pełne wsparcie od PolarBox Team gwarantuje długoletni support.   Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
RIFF Box JTAG

RIFF Box JTAG

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
RIFF Box JTAG to nowe urządzenie JTAG od znanej wszystkim grupy Rocker Team. Box słuzy do naprawy boota w telefonach/urządzeniach opartych o ARM takich jak XScale PXA312, XScale PXA270, Qualcomm MSM62xx, S3C2440 jak także Broadcomm BCM21xxx. Urządzenie opróćż jedno przyciskowego systemu naprawczego dla urzadzeń posiada także zaawansowane funkcej jak mozliwosc uruchomienia wirtualnego serwera GDB i śledzenie wykonywanego kodu na podstawie dumpa z urządzenia czy też pełne wsparcie dla skryptów CMM Trace32.
 więcej
raty
Nokia Fenix Key

Nokia Fenix Key

Cena: 121.14 PLN + 23% Vat
Klucz Fenix współpracuje z oprogramowanie, które umożliwi flash telefonów Nokia BB5. Za jego pomocą możesz zmienić oprogramowanie, naprawić „martwe” telefony, zmienić język itp. Wszystko co potrzebujesz do używania programu to komputer i standardowy kabel USB, znajdujący się w zestawie z telefonem. Dostęp do działu z plikami zawiera ponad 100 000 plików (4TB dostępnych danych). Jeżeli mimo to, nie znajdziesz potrzebnego pliku, wystarczy napisać na forum dostawcy i plik znajdzie się w bazie. Flash po USB nie działa – jak twierdzi producent – perfekcyjnie w innych dostępnych urządzeniach i programach. Flash po USB jest tym samym najszybszą metodą zmiany oprogramowania telefonu. Klucz umożliwia więc znaczne zaoszczędzenie czasu, potrzebnego na flash telefonu Nokia BB5. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
McnPro Pełen Serwis Chińskich telefonów

McnPro Pełen Serwis Chińskich telefonów

Cena: 649.59 PLN + 23% Vat
Mcnpro box jest najlepszym tak kompleksowym urządzeniem do tzw chińskich telefonów. Za jego pomocą zmienisz język (słownikiem lub ręcznie) zrobisz edycję galerii (zdjęcia, dzwięki), zmienisz czcionkę oraz zrobisz pełen serwis wszystkich chińskich telefonów w tym odczyt/zapis eeprom, oprogramowania, pełnego flasha, dokonasz formatu telefonu, kalibracji Touchscreen, naprawisz security zone, naprawisz "martwe" telefony, zaprogramujesz czyste płyty, odczytasz/naprawisz numer seryjny IMEI, odblokowanie kodu użytkownika itp. Posiadając jedno urzadzenie masz możliwość pełnego serwisowania wszystkich chińskich teleofnów, czego nie daje żadne inne oprogramowanie do telefonów komórkowych. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Z3x Samsung PRO Box (Raptor edition)

Z3x Samsung PRO Box (Raptor edition)

Cena: 527.64 PLN + 23% Vat
Z3x Samsung Box (Raptor edition) to specjalnie dedykowany Box do Samsungów umozliwiający wgranie Polskich, Rosyjskich pakietów do serii Zxxx czy tez ich bezproblemowy unlock. Aktualnie to jedyne urządzenie posiadające tak szeroką game regionalnych pakietów językowych dla serii Zxxx. Urządzenie to posiada mozliwośc rozbudowy o obsluge takich marek jak NEC, Benq, LG UMTS czy tez Edytora do Chinskim modeli telfonów za pomocą dodatkowo płatnych aktywacji. Od dnia 30.04.2015 każdy zakupiony BOX posiada aktywację PRO.
 więcej
raty
Klucz Content Extractor - odzysk danych telefonu

Klucz Content Extractor - odzysk danych telefonu

Cena: 283.74 PLN + 23% Vat
Klucz Content Extractor jest specjalnym kluczem do programu umożliwiającego rozpakowanie zawartości użytkownika z telefonu w przypadku, gdy nie jest to możliwe za pomocą standardowych metod kopiowania danych z telefonu. Program umożliwia odczyt danych nawet z telefonów, które są częściowo lub całkowicie uszkodzone (nie włączają się). W chwili obecnej działa z telefonami marki Nokia, Sony Ericsson, Samsung, LG, motorola, Alcatel, Voxtel i inne. Klucz umożliwia używanie programu niezależnie, tj bez konieczności posiadania boxa infinity czy jakichkolwiek innych boxów.  
 więcej
Octopus Box LG serwis

Octopus Box LG serwis

Cena: 608.94 PLN + 23% Vat
Octopus LG Box to nowy Box do obsługi telefonów LG znanej już grupy GSMServer (producenta Smart-Clip, Dream Box, Scout). Octopus pozwala na pełna obsługe telefonów LG (takze A2, Softbank). Umożliwia usunięcie simlocka, flashowanie, naprawe IMEIa i NVM oraz zasięgu. W pakiecie zawiera też zaawansowany edytor pakietów językowych co wyróżnia go na tle innych urządzeń.
 więcej
raty
Z3x LG+Samsung Box

Z3x LG+Samsung Box

Cena: 804.07 PLN + 23% Vat
Z3x LG+Samsung Box to pełny sprzet serwisowy do telefonów markii LG oraz Saamsung z kompletem 44 kabali znanej już grupy Z3X Team. Obsługuje bardzo szeroki zakres telefonów począwszy od starych modeli a koncząc na najnowszych modelach. Ponadto edytor pakietów językocyh dla serii Qualcomm dopełnia funkcje tego urządzenia.
 więcej
raty
Best BB5 Easy Service Tool

Best BB5 Easy Service Tool

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
Czasem klient prosi o odczyt i zapis danych z jego telefonu przez zmianą oprogramowania, jak książka telefoniczna, galeria itp. Za pomocą tego klucza odczytasz wszystkie informacje z telefonu zarówno działającego, jak i niewłączającego się (posiadającego komunikacje z komputerem). Obsługa niewłączających się telefonów, flash za pomocą USB, kopia RPL, niesamowicie szybki czas flashowania oraz bardzo niska cena sprawia, że każdy powinien mieć ten klucz w swoim serwisie!   Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Klucz Lang Pack Editor Infinity

Klucz Lang Pack Editor Infinity

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
Language Pack editor jest niezależnym kluczem przeznaczonym dla telefonów typu CPU : MT6205, MT6217, MT6218, MT6219, MT6223, MT6225, MT6226, MT6227, MT6228 w/NAND . Za pomocą klucza zmienisz język we wszystkich chińskich telefonach na każdy dowolny, w tym oczywiście Polski. Bez potrzeby szukania i pobierania plików flash, bez konieczności czekania, aż pojawi się plik z polskim językiem dla danego modelu telefonu. Zmienisz samodzielnie język w każdym chińskim telefonie! Masz również możliwość tworzenia własnych słowników, edytować zawartość oprogramowania, w tym galerie. Do używania programu nie potrzebujesz żadnego dodatkowego boxa, klucza czy aktywacji! Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Mt-box FULL Aktywacje

Mt-box FULL Aktywacje

Cena: 348.78 PLN + 23% Vat
MT-BOX Full to kompletny zestaw do serwisu z fabryczna aktywacja Nokia, SonyEricsson, Siemens oraz aktywacja BB5 bez Tp, BB5+ oraz SL20 . Jest to produkt GriffinTeam umożliwiający flashowanie i serwisowania aż do 10 telefonów jednocześnie przy zastosowaniu dodatkowych zestawów MT. Nie jednak możliwość serwisowania aż tylu telefonów stawia ten sprzęt przed innymi ale szybkość z jaką pozwala serwisować telefony. Aktualnie jest to najszybszy na świecie flasher do Nokii - flashowanie 6630 to zaledwie 2 minuty i 27 sekund !
 więcej
raty
MX-KEY (mobileEx) UNLIMITED

MX-KEY (mobileEx) UNLIMITED

Cena: 154.47 PLN + 23% Vat
MX-KEY (mobileEx) UNLIMITED to nowa wersja klucza z fabrycznie dodanymi kredytami DCT4/BB5 do wykonywania wszystkich operacji bez żadnych limitów w odróżnieniu od wersji podstawowej (na kluczu znajduje się 200 kredytów tj. 100 BB5 i 100 DCT4). Klucz dedykowany jest do obsługi telefonów Nokia - zarówno DCt3, DCt4, DCt4Plus jak tez BB5 (w tym najnowsze PA SL20 RAP/RAPIDO np. 5220, nowe 5800 itp). W przypadku DCT4+ nie wymaga logów (np. 2330c,2630). Jest to więc jedyne w swojej cenie urzadzenie o takich możliwościach , które wzbogaca dodatkowo działący SX4 oraz własny serwer do pobierania flashy czy też własny mirror na RapidShare.   Obsługa telefonów BlackBerry: 5xxx Series, 6210, 6220, 6230, 6510, 6710, 6720, 7100, 7100g, 7100r, 7100t, 7100v, 7100x, 7130c, 7130g, 7130v, 7210, 7230, 7250, 7280, 7290, 7730, 7780, 8100 Pearl, 8110 Pearl, 8120 Pearl, 8220 Pearl Flip, 8300 Curve, 8310 Curve, 8320 Curve, 8700c, 8707v, 8800, 8820, 8830 World Edition, 8900 Curve, 9000 Bold, 9500 Storm, 9530 Storm, Bold 9700, Storm2 9520, Storm2 9550, Curve 8520, Tour 9630, Curve 8900, Storm 9500   Posiadając na koncie 100 kredytów DCT4/BB5 użytkownik ma możliwośc darmowego unlocka dla BlackBerry . Operacje wtedy wyglądając następująco: - naprawa SP-Lock w DCT4 Plus - bez limitów/kredytów - generacja SD w DCT4+ - bez limitów/kredytów - naprawa obszaru Super DOngle (SD) - bez limitów/kredytów - generacja SD auth w BB5+ - bez limitów/kredytów - generacje NCK dla BB5+ - bez limitów/kredytów - naprawa obszaru simlock (RPL w BB5) - bez limitów/kredytów - generacja kodu dla BlackBerry - bez limitów/kredytów Możliwości dla telefonów Nokia: - odczyt kodów do simlocka, bezpośredni unlock z większości platform - mozliwośc flashowania MCU, PPM, CP (Content Pack), ADSP, APE variant, APE - aktualizacja oprogramowania - testy LCD, RF, buzzer, netMonitor, edycja PR - backup i odzyskanie obszaru IMEI - przywrócenie uszkodzonego ENS i IMEIa - tuning telefonów CDMA - współpraca z interfejsami: * UFS2 (by Sarasoft) * JAF by Odeon (tylko stare wersje FW tj. przed aktualizacja Boxa w wersji 1.98.65) * MTBOX (by griffinteam (DCT4 only)) * USB (DCT4/BB5 FBUS/CCS function) * Serial/COM Port (DCT4/BB5 FBUS/CCS function)
 więcej
AXE BOX - box do obslugi HTC

AXE BOX - box do obslugi HTC

Cena: 486.99 PLN + 23% Vat
Axe Box to nowe urządzenie do obsługi modeli HTC - możliwy bezpośredni unlock, Life Timer Reset oraz flashowanie. Obsługuje wszystkie istniejące platformy: Andriods, Qualcom i Omap. Operacje standalone. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
Cyclone Box + 100 logów

Cyclone Box + 100 logów

Cena: 226.83 PLN + 23% Vat
Cyclone Box + 100 kredytów jest najnowszym Boxem serwisowym do tel. Nokia. Unikalna budowa pozwala na pełna diagnostyke telefonu poprzez dodatkowe gniazdo oraz w pełni konfigurowalny pinout lini Tx2/VPP. Box umożliwia flashowanie, odblokowywanie i naprawy telefonów Nokia BB5, DCT-L, DCT4, DCT4+ - aktualnie jako jedyny obslugują unlock dla nowych DCT4+ (New secuirty) jak np. RH-116 7070p v6.82 itp. BOX WYMAGA DO PEŁNEJ AKTYWACJI 160 KREDYTOW - WRAZ Z BOXEM OTRZYMUJESZ ICH 100. 50 KREDYTOW WYKORZYSTASZ NA AKTYWACJE DCT4++ I MUSISZ ZAKUPIĆ DODATKOWE NA KORZYSTANIA Z NAJNOWSZEJ AKTUALIZACJI DO BB5 PA SL20 (HASH 9D)
 więcej
Martech Key + 1 kredyt

Martech Key + 1 kredyt

Cena: 208.94 PLN + 23% Vat
Martech Key to mały klucz usb, który umożliwia aktywację różnych programów , dostępnych dotąd tylko dla Martech Box 2 + / Lite / users Clip! Przy zakupie Martech klucza + 1 kredytu można używać nastepującego programu martecha : - Aktywacja SBS  Ten zestaw umożliwia odczyt haseł biosów i dysków twardych, zresetowanie pamięci w bateriach. Wiele różnych aktywacji może pracować na jednym kluczu - na przykład: można zakupić jeden martech key z aktywacją MDM i po pewnym czasie można dokupić tylko samą aktywacja do innego programu np VSZ , bez potrzeby zakupu nowego klucza Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu w Polsce
 więcej
raty
MicroBox do Alcatel, LG, Samsung, Sagem, ZTE

MicroBox do Alcatel, LG, Samsung, Sagem, ZTE

Cena: 543.90 PLN + 23% Vat
Micro-Box jest platofrma do obsługi do Alcatel, LG, Samsung, Sagem, ZTE i jest bardzo przydatnym i funkcjonalnym boxem do odblokowania Alcateli, LG i Samsungów, ZTE i Sagemów. Odczytuje kody dla nowych zabezpieczeń Alcatelii E101, E201, E207, E221, E227, E230 , E805. Ponadto obsługa szerokiej gamy modeli LG i Samsung sprawia, że jest to niezastapione narzedzie w każdym serwisie. Dodatkowo kable załączone do zestawu czynią go niezależnym i od razu gotowym do pracy
 więcej
raty
Furious Gold Box All In One

Furious Gold Box All In One

Cena: 1706.50 PLN + 23% Vat
Furious Gold Box All In One jest znanym dobrze do tej pory Boxem Furious Gold New Edition ale posiada wszystkie dostępne Packi tj. PACK1, 2, 3, 4, 5 oraz najnowszy zestaw 59 kabli. Służy do odblokowania najnowszych modeli telefonów - w tym LG3G oraz Blackberry. Mając jeden box możesz serwisować telefony marki: BlackBerry, Onda, Dragon Arima, Alcatel, Nec, LG, Konka, Benq, O2, Philips, Maxon, VK, SonyEricsson, Panasonic, Siemens, Sharp, Vitel, Sanyo, Toshiba. Box posiada wszystkie aktywacje !
 więcej
raty
JAF Box interfejs

JAF Box interfejs

Cena: 104.88 PLN + 23% Vat
JAF Odeon Box jest Boxem transmisyjnym który aktywuje funkcje APE, DCT3 przy wykorzystaniu aktywnego Pkeya. produkt polecany głównie dla posiadaczy aktywnego Pkeya i interfejsów Tornado/NBox, klucz BEST, MxKey, Fenix itp. Ponadto możliwość pracy jako Virtual port umożliwia korzystanie z trybów F/Mbus
 więcej
raty
MT-BOX AllinOne

MT-BOX AllinOne

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
MT-BOX AllinOne to kompletny zestaw do serwisu z fabryczna aktywacja Nokia, SonyEricsson, Siemens oraz aktywacja BB5 bez Tp. Jest to produkt GriffinTeam umożliwiający flashowanie i serwisowania aż do 10 telefonów jednocześnie przy zastosowaniu dodatkowych zestawów MT. Nie jednak możliwość serwisowania aż tylu telefonów stawia ten sprzęt przed innymi ale szybkość z jaką pozwala serwisować telefony. Aktualnie jest to najszybszy na świecie flasher do Nokii - flashowanie 6630 to zaledwie 2 minuty i 27 sekund ! Dodatkową zaletę jest obsługa nowych wersji UPP w najnowszych telefonach a więc po po flashowaniu działa bezproblemowo galeria a telefon ma zasieg.
 więcej
raty
Infinity Box PinFinder Adapter

Infinity Box PinFinder Adapter

Cena: 381.30 PLN + 23% Vat
Infinity Box PinFinder Adapter jest specjalnym urządzeniem do wyszukiwania pinów Rx i Tx w różnych modelach (z różnymi procesorami i platformami sprzętowymi). Można wykonać wyszukiwanie automatyczne i manualne. Infinity Box PinFinder Adapter potrafi wykryć pinout w sprawnych jak i uszkodzonych programowo telefonach (telefony uszkodzone fizycznie muszą przejść wstępną naprawę). Smart-Card, która jest integralną częścią urządzenia powinna być aktywowana w celu użycia adaptera. Aktywacja jest darmowa i zabiera jedynie kilka minut.
 więcej
raty
ESU Box

ESU Box

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
ESU Box jest pierwszym na świecie rozwiązaniem nie wymagającym podłączenia Internetu pozwalającym na odczyt kodów simlocka i kodów naprawczych dla telefonów Samsunga UTMS oraz 2G (Agere / Trident / Syso l /Swift). Teraz bez problemu odczytasz kody do simlocka czy tez kodu naprawcze Unfreeze. Urządzenie działa tak samo jak EU box, różnica polega na tym, że ESU jest tylko do telefonów marki Samsung! Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
TEST BOX 2 KLUCZ

TEST BOX 2 KLUCZ

Cena: 365.04 PLN + 23% Vat
Najnowsze na rynku rozwiązanie do odblokwoania telefonów marki SAMSUNG . Pozwala jednoczesnie naprawic usterki programowe w większości modeli tej marki . ,br> Dodatkowo TESTBOX2 umożliwia odblokowanie innych modeli telefonow GSM . Listę modeli oraz funcji można poznac czytając opis poniżej .
 więcej
raty
TEST BOX 2 + 66 kabli

TEST BOX 2 + 66 kabli

Cena: 96.75 PLN + 23% Vat
Pozwala jednoczesnie odblokować, naprawic usterki programowe w większości modeli telefonów. Listę modeli oraz funcji można poznac czytając opis poniżej. Boxa można używac również jako boxa uniwersalnego! 
 więcej
raty
Nokia Fault Finder Box - unlock BB5 bez TP!

Nokia Fault Finder Box - unlock BB5 bez TP!

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
Nokia Fault Finder jest unikalnym oprogramowaniem, które wykrywa uszkodzenia mechaniczne w telefonach marki Nokia Dodatkowo pokazuje obraz płyty głównej telefonu z oszacowaną procentowo usterką wykrytą przez oprogramowanie. Kiedy serwisant otrzymuje do naprawy telefon marki Nokia jego pierwszą czynnością powinno byc sprawdzenie czy telefon posiada jakąś usterke mechaniczną właśnie za pomoca NFF Boxa Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu Kiedy program wykryje już usterkę, z łatościa można naprawić telefon. Można dzięki temu zaoszczędzić sporo czasu i wysiłku Najnowszy update NFF! UNLOCK BB5 BEZ TESTPOINTA!!!! Funkcje: 1) Direct Unlock wszystkich modeli Rap3Gv2 i Rap3Gv3 BB5 2) Automatyczny backup podczas unlocka 3) Automatyczne wykrywanie Rap Version Modele BB5 bez TP Rap3Gv2 6630 ( RM-1 ) 6680 ( RM-36 ) 6681 ( RM-57 ) 6682 ( RM-58 ) N70 ( RM-84 ) N79 ( RM-99 ) N71 ( RM-67 ) N90 ( RM-42 ) N91 ( RM-43 ) N91 ( RM-158 ) N93 ( RM-55 ) Rap3Gv3 3109c ( RM-274 ) 3110c ( RM-237 ) 3250 ( RM-38 ) 3500c ( RM-272 ) 3500b ( RM-273 ) 5200 ( RM-174 ) 5200b ( RM-181 ) 5300 ( RM-146 ) 5300b ( RM-147 ) 5500 ( RM-86 ) 6085 ( RM-198 ) 6086 ( RM-188 ) 6086b ( RM-260 ) 6125 ( RM-178 ) 6126 ( RM-126 ) 6133 ( RM-126 ) 6131 ( RM-115 ) 6131 ( RM-216 ) 6136 ( RM-199 ) 6151 ( RM-200 ) 6233 ( RM-145 ) 6234 ( RM-123 ) 6280 ( RM-78 ) 6300 ( RM-217 ) 6300b ( RM-222 ) 7370 ( RM-70 ) 7373 ( RM-209 ) 7390 ( RM-140 ) 8600 ( RM-164 ) E50 ( RM-170 ) E50 ( RM-171 ) E50 ( RM-172 ) E61 ( RM-89 ) E61i ( RM-227 ) E62 ( RM-88 ) E65 ( RM-208 ) N73-1 ( RM-133 ) N73-5 ( RM-132 ) N75 ( RM-128 ) N77 ( RM-194 ) N80-1 ( RM-92 ) N80-3 ( RM-91 ) N92 ( RM-100 )
 więcej
raty
Advance BB5 Box- unlock BB5+ SL2

Advance BB5 Box- unlock BB5+ SL2

Cena: 649.59 PLN + 23% Vat
Jest to nowy box do obsługi modeli Nokii BB5, BB5+, SL2 który posiada również funkcje uczenia się nowych wersji. Ma tez auto detekcje TP i nie musisz, tak jak w Raskalu, wciskać przycisku (czyli działa tak jak MT Pro). Ponadto box nie zdejmuje simlocka przy użyciu kodów po FBus, tylko po kodach klawiatury, co sprawia, ze jest w stanie odblokować telefon z zablokowanym licznikiem i nie będziesz musiał przeliczać ASK -> RPL w celu zdjęcia simlocka. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu Nowy Update - simlock bez użycia TestPointa!!!! Direct Unlock dla modeli: Rap3Gv3 : 3109c (RM-274) 3110c (RM-237) 3250 (RM-38) 3500c (RM-272) 3500cb (RM-273) 5200 (RM-174) 5200b (RM-181) 5300 (RM-146) 5300b (RM-147) 5500 (RM-86) 6085 (RM-198) 6086 (RM-188) 6086b (RM-260) 6125 (RM-178) 6126/6133 (RM-126) 6131 (RM-115) 6131 NFC (RM-216) 6136 (RM-199) 6151 (RM-200) 6233 (RM-145) 6234 (RM-123) 6280 (RM-78) 6300 (RM-217) 6300b (RM-222) 7370 (RM-70) 7373 (RM-209) 7390 (RM-140) 8600 (RM-164) E50 (RM-170) E50 (RM-171) E50 (RM-172) E61 (RM-89) E61i (RM-227) E62 (RM-88) E65 (RM-208) N73-1 (RM-133) N73-5 (RM-132) N75 (RM-128) N77 (RM-194) N80-1 (RM-92) N80-3 (RM-91) N92 (RM-100) RAP3GV2 : 6630 (RM-1) 6680 (RM-36) 6681 (RM-57) 6682 (RM-58) N70 (RM-84) N70-5 (RM-99) N71 (RM-67) N90 (RM-42) N91-1 (RM-43) N91-8GB (RM-43) N91-5 (RM-158) N93 (RM-55)
 więcej
raty
Easy Unlocker dongle oryginał + support

Easy Unlocker dongle oryginał + support

Cena: 771.54 PLN + 23% Vat
Easy Unlocker to klucz o dużych możliwościach, szeroka grupa obsługiwanych marek telefonów, jako pierwszy na świecie dodał obsługę unlock telefonów Samsung L760 U700 U600 etc. bez potrzeby zmiany softu. Box pozwala na szybki i prosty unlock telefonów takich jak: Airam, Alcatel, Blackberry, Grundig, LG, Nec, Panasonic, Philips, Samsung, Sharp, Siemens, Sony Ericsson, Toshiba and Vitel TSM. Kable do klucza sa kompatybilne z kablami od UST PRO ( samsung ) oraz każdy kabel w standardzie chińskim ( vygis , multi-box , infinity , furious itd ... Najnowszy darmowy update do najnowszych samsungów : Samsung U700 (All network codes and Unfreeze code). World 1st Samsung U700V (All network codes and Unfreeze code). World 1st Samsung Z720 Mclaren edition (All network codes and unfreeze codes). World 1st Samsung A707 new version (All network codes and Unfreeze code). World 1st Samsung L760 (All network codes and Unfreeze code). World 1st
 więcej
raty
BB5 Raskal Box

BB5 Raskal Box

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
BB5 Box jest najnowszym Boxem do odblokowywania telefonów serii BB5 bez potrzeby podłączenia Internetu, bez logów w bardzo szybki i bezpieczny sposób. Lista obsługiwanych wersji wciąż jest coraz dłuższa więc jest to dobra inwestyacja. Odblokowanie polega na rozebraniu telefonu i przyłożeniu odpowiednich Test Pointów.
 więcej
raty
UID Box - unlock BB5

UID Box - unlock BB5

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Box służy do ściągania blokad simlock z telefonów Nokia serii BB5. Absolutnie BEZ KREDYTÓW! , do odblokowania potrzebuje połączenia z internetem oraz podlutowanych testpointów.Od jakiegos czasu UID box staje sie coraz większą konkurencją dla MT-pro. Zdecydowaliśmy się wprowadzić go do sprzedaży ze względu na coraz większą liczbę obsługiwanych modeli, a przede wszystkim ze względu na stałe aktualizacje. Obsługiwane wersje: -6630 RM1 v3.45.113 04-01-05 -6630 RM1 v6.03.08 -6680 RM36 v3.0437 01-06-05 -6680 RM36 v5.0407 15-02-06 -N70 RM84 v5.06.01.201 01-03-06 -N70 RM84 v5.06.38.301 18-09-06 -N71 RM67 v2.0613.1.121 06-04-2006 -N95 RM-159 v10.0.018, 15-03-07 (43.02) -E60 RM49 v1.0610.0215 12-04-06 -E60 RM49 v2.0618.06.05 14-06-07 -N91 RM43 v1.10.030 05-05-06 (1.01) -6280/6288 RM78 v03.81 09-05-06 -6131/6133 RM115 v3.0 MCU SW 5.50 -6125 RM178, v3.72, 10-08-06 -5200 RM174 v03.92 13-10-06 -NEW ! -5300 RM146 v03.92 13-10-06 -NEW ! -7373 RM-209 v03.90 06-10-06 -NEW! -6300 RM127 v04.70 24-01-07 -NEW!! -6233 RM145 v05.10 21-12-06 -NEW! -6234 RM123 v04.91 25-09-06 -NEW!
 więcej
raty
PS tool-box

PS tool-box

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
PS TOOLBOX - nowy box obsługujący takie modele telefonów jak: LG, PANTECH, ALCATEL, QUALCOMM, BENQ, BLACKBERRY, SANYO, PANASONIC, SHARP . Flashowanie, zmiana języka czy usunięcie blokady nie jest już problemem. PS Toolbox posiada unikalny system pełnej naprawy Th3/Th4. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
SMTi box + 10 kredytów

SMTi box + 10 kredytów

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
SMTi Box daje możliwość pełnej obsługi serwisowej, oraz usunięcie blokady SimLock w telefonach: All Modems Huawei, Alcatel, Coral, Huawei MSM, J-Max, LG, Playset, Plusfon, Sagem, Samsung MSL2, SFR, Vodafone, ZTE Nowy moduł: JTAG REPAIR TOOL Umożliwja naprawę Boot Loadera w urządzeniach z uszkodzoną komunikacją USB SMTinterface umożliwia pobieranie plików (wymagany stan konta 25 kredytów) z: www.files4gsm.com i www.download.sagmaster.com
 więcej
raty
MSS Victor Box II oryginał + support

MSS Victor Box II oryginał + support

Cena: 812.20 PLN + 23% Vat
MSS Box II to działająca niezależnie platforma bazująca na sprawdzonych rozwiązaniach pochodzących z wcześniejszych urządzeń MSS3 i MSS4. To sprawia ze to oprogramowanie zapewni użytkownikom najlepsza z możliwych opcje serwisowania telefonów motorola w najprostszy sposób jaki można sobie wyobrazić, w pełni profesjonalny z niezrównanymi możliwościami. Specyfikacja urządzenia: - Wymiary: (LxHxW) 70x33x70mm - Waga: 120 gramm - Zasilanie: 7.5V (nie jest wymagane do normalnej pracy w wiekszosci przypadkow) - USB hub: wbudowane 2 porty - Czytnik Smartcard: 1 wbudowany (do aktualizacji urzadzenia w przyszlosci), 1 zewnetrzny (do uzytku z programami osob/firm 3-cich wykorzystujacych technologie smartcards) - Czytnik kart MMC: 1 szt wbudowany - Port serwisowy USB: 1 szt wbudowany - Port RJ45: 1szt wbudowany - JTAG : Tak
 więcej
raty
Polar Box 2 oryginał + support

Polar Box 2 oryginał + support

Cena: 1137.40 PLN + 23% Vat
Polar Box 2 jest nowym urządzeniem do telefonów LG, Panasonic, Nec, Alcatel, Philips, Sharp. Za jego pomocą możesz zmienić oprogramowanie, język, odblokować telefon, zablokować, naprawić.Ma unikatowy system naprawy Alcateli Th3/Th4. Szybkie oraz częste aktualizacje sprawią, że za stosunkowo niewielką ceneę będziesz zawsze na czasie z nowościami! Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
NS PRO oryginał + support

NS PRO oryginał + support

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
NS PRO jest profesjonalnym oprogramowaniem dla telefonów marki Samsung znanej grupy NS-Team (producent NS-Dongle). Dzięki wprowadzeniu najnowszej technologii zabezpieczenia wykorzystującej SmartCard możesz mieć pewność, że aktualizacje produktu będą zawsze na czas. NS PRO wprowadzi także system weryfikacji przez specjalny serwer on-line który podniesie poziom obsługi klienta. Informacja o nowych uaktualnieniach będzie wysyłana automatycznie. Największym atutem NS PRO będzie wprowadzenie szybkiego flashowania nowych modeli z serii Zxxx. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Furious GOLD klucz USB z aktywnym Pack 1,2,3,6

Furious GOLD klucz USB z aktywnym Pack 1,2,3,6

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Jako jedyni w Polsce oferujemy znane wszystkim i uznane urządzenie FURIOUS w wersji klucz! Teraz nie musisz kupować kolejnego boxa z kablami, których większość osób ma aż nadto! Możesz z powodzeniem użyć jakiegokolwiek innego boxa z emulacją coma, w praktyce każedego! Przykładowe boxy spełniające kryteria: Vygis, Infinity, Ns pro, Easy Unlocker, UST, ULT, Multi-Box, N-Box, Tornado, Twister, Polar Box, Ps tool box, Thunderstorm, Martech, Cruiser, Setool, J.A.F, Ns dongle itd. Dużo telefonów można również zrobić kablem USB znajdującym się w zestawie z telefonem! Kupujesz ORYGINALNY produkt Furiuous Team, jesteśmy OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM tego urządzenia. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
UST 2 PRO original + support

UST 2 PRO original + support

Cena: 438.21 PLN + 23% Vat
UST-Pro II to uniwersalny sprzęt do obsługi telefonów Samsung. Box oparty jest o karte Cyberflex SmartCard co stanowi dobre zabezpieczenie przed firmami które sprzedają klony (jak narazie nie udało się skopiować urządzenia wykorzystujące to zabezpieczenie). Jest to pierwsz urządzenie, które potrafi flashować 2 telefony jednocześnie - skraca to czas operacji przy większej ilości telefonów np. do wgrania języka Polskiego. Sprzęt aktualnie obsługuje wszystkie znane modele telefonów a sam autor znany VSH-GSM znany już z wcześniejszych produktów do tel. Samsung zapowiada darmowe aktualizacje. Dzięki temu sprzętowi możesz być spokojny gdy otrzymasz jakiś telefon Samsung. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu  
 więcej
Multi-box DELOK oryginał + support

Multi-box DELOK oryginał + support

Cena: 730.89 PLN + 23% Vat
Multi-box jest innowacyjnym urządzeniem do serwisowania telefonów oraz do transmisji PC-GSM. Jego złożoność oraz zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych umożliwia transmisje teleofnu z komputerem na najwyższych prędkościach za pomocą tylko portu USB jak i zastosowanie boxa jako samodzielnego narzędzia do odblokowania telefonów na zasadzie klipa bez użycia komputera! Zdecydowaną nowością jest opcja zastosowania urządzenia jako interfejsu do transmisji JTAG , co umożliwia naprawę telefonów z wykasowanym bootem jak Panasonic, VK, Sendo itp. Możliwość darmowych aktualizacji urządzenia przez internet stawia Multi-box'a w czołówce urządzeń serwisowych znajdujących się obecnie na rynku! Posiadając jedno urządzenie masz możliwość pełnego serwisowania telefonów marki Alcatel, Philips, Sendo, Maxon, Motorola, Samsung, LG 2g i 3g, Panasonic, Vietel, kalkulator kodów, oraz wykorzystania go jako boxa uniwersalnego działającego na najwyższych prędkościach, klipa oraz narzędzia naprawczego JTAG! Każdy Nasz klient otrzyma w prezencie program umożliwiający usuniecie simlock'a z telefonów Siemens cfx65 Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Furious Gold Box NEW EDITION  (PACK 1+2+3+6)

Furious Gold Box NEW EDITION (PACK 1+2+3+6)

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
Furious Gold Box NEW EDITION jest nowym rozwiązaniem do odblokowania najnowszych modeli telefonów. Mając jeden box możesz serwisować telefony marki: BlackBerry, Onda, Dragon Arima, Alcatel, Nec, LG, Konka, Benq, O2, Philips, Maxon, VK, SonyEricsson, Panasonic, Siemens, Sharp, Vitel, Sanyo, Toshiba . .Przy zakupie każdy klient otrzymuje komplet kabli oraz indywidualny dostęp do supportu, przyszłych darmowych aktualizacji oraz wszystkie dostepne Packi podstawowe tj. PACK 1, 2, 3, 6. Jeśli zakupisz to urządzenie możesz być pewien, że nie zostaniesz zaskoczony przez klienta najnowszym modelem teleofnu, których przy obecnym rozwoju rynku telekomunikacyjnego jest coraz więcej. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu  
 więcej
raty
Infinity-Box oryginal + support

Infinity-Box oryginal + support

Cena: 324.39 PLN + 23% Vat
Infinity-Box jest obecnie najlepszym narzędziem do obsługi bardzo dużej ilości telefonów. Już teraz za pomocą jednego przycisku możesz bez problemu odblokować czy też naprawić najnowsze modele telefonów! Już teraz możesz odbudować uszkodzony numer seryjny, zmienić język, oprogramowanie, przywrócić ustawienia fabryczne czy tez odblokować telefon. Dzieki wykorzystaniu łącza USB nie musisz używać dodatkowego zasilania, również cała transmisja odbywa się po porcie Usb, co gwarantuje maksymalna prędkość transmisji. Przy zakupie otrzymujesz kompatybilny zestaw kabli oraz unikalny dostęp do supportu producenta oraz przyszłych aktualizacji. Najnowsza aktualizacja umożliwia odblokowanie każdej wersji Panasonica X70, NEC e101, N342i, Philips 568, Siemens CFX65, Motorola Acer, VK, Alcatel E15x/16x/25x , Benq, FLY, Newgen, Toshiba, Hyundai i wiele więcej! ! . Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Smart-Clip Motorola original + flasher + S-card

Smart-Clip Motorola original + flasher + S-card

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Smart-Clip Motorola jest najnowszym urządzeniem na rynku do odblokowania najnowszych modeli telefonów Motorola Cxxx, Vxxx, E3xx, Axxx bez względu na wersje oprogramowania. Darmowa aktualizacja odbywa się bezpośrednio przez internet poprzez stronę producenta www.smart-clip.com przy użyciu kontrolki ActiveX. Prosta obsługa klipa, obsługa każdej wersji telefonu oraz bezpłatne aktualizacje czynią to urządzenie "kombajnem" do Motoroli. UWAGA: Najnowsza aktualizacja pozwala również na obsługę starszych modeli:Seria T(jak T720/722), stare modele seri V(jak V66, V70), V220, A835, A920,A925 oraz C385, C115, C236, C355V, A845, E365, C116, C268, T280i and V505, E550, V3, V525M, V535, V545, V550, V551, V620, C975, A100 itp Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: