Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Paraben SIM Card Seizure

Paraben SIM Card Seizure

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
Paraben SIM Card Seizure to specjalistyczne narzędzie detektywistyczne służące do analizy kart SIM. Niektóre telefony komórkowe magazynują informacje o wiadomościach SMS, ostatnio wybieranych numerach, a nawet kontaktach na karcie SIM. SIM Card Seizure wykonuje kompleksową analizę i odzyskiwanie usuniętych danych które wciąż przechowywane są na kartach SIM.
 więcej
raty
SpyPhone kopia na serwer iPhone 4/4s/5/5s/6

SpyPhone kopia na serwer iPhone 4/4s/5/5s/6

Cena: 1137.40 PLN + 23% Vat
SpyPhone dla iPhone 4/4s/5/5s/6 umożliwia pełna kontrolę telefonu iPhone, w tym podsłuch rozmów oraz otoczenia. Licencja jest ważna przez 1 rok, w tym czasie dostęp do danych z telefonu odbywa się przez internet. Telefon musi miec JailBreak aby mozna było zainstalować oprogramowanie. Proces instalcji trwa kilkadziesiąt sekund.
 więcej
raty
SpyPhone iPhone kopia na SMS/email

SpyPhone iPhone kopia na SMS/email

Cena: 1300.00 PLN + 23% Vat
Wersja ta programu SpyPhone umożliwia pełną kontrolę telefonu iPhone. Po zainstalowaniu programu na telefonie masz możliwość otrzymywania na Twój email kopii wiadomości SMS, listy połączeń, informacji o lokalizacji , możesz również na żywo podłuchiwać rozmowy oraz otoczenie telefonu. Wersja te nie posiada limitu czasowego i ma możliwość przenoszenia na inny telefon. Jako jedyna obsługuje iPhone 4s oraz ios5.
 więcej
raty
SpyPhone iPhone kopia na serwer SMALL

SpyPhone iPhone kopia na serwer SMALL

Cena: 649.59 PLN + 23% Vat
Kopia telefonu na serwer – iPhone SMALL przeznaczona jest dla użytkowników telefonów z systemem iOs (iPhone). Po instalacji oprogramowania na telefonie, masz pełną kontrolę nad telefonem, z możliwością przeglądania historii rozmów oraz sms! Dostęp do danych z telefonu masz przez internet, z dowolnego komputera, przez 1 rok.
 więcej
raty
iPhone SpyPhone kopia na email keylogger

iPhone SpyPhone kopia na email keylogger

Cena: 730.89 PLN + 23% Vat
Wersja ta programu SpyPhone umożliwia pełną kontrolę telefonu iPhone. Po zainstalowaniu programu na telefonie masz możliwość otrzymywania na Twój email kopii wiadomości SMS, listy połączeń, loginów i haseł z aplikacji takich jak facebook, ebay, paypal, app store, skype i inne oraz podsłuch otoczenia telefonu na żywo czy jego lokalizacje! Jedyny program z opcją keylogger! Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
Full serwer SpyPhone iPhone

Full serwer SpyPhone iPhone

Cena: 893.50 PLN + 23% Vat
Full Serwer SpyPhone iPhone jest specjalną aplikacją, przeznaczoną dla telefonów iPhone, umożliwiającą otrzymywania pełnej kopii zawartości telefonu na serwer w tym kopii SMS, nagranego otoczenia, zdjęć, filmów itp. itd. Licencja na program jest ważna 12 miesięcy – można przenosić program dowolną ilość razy. Wszelkich ustawień dokonuje się przez internet! Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
Kopia zapasowa SpyPhone iPhone na email

Kopia zapasowa SpyPhone iPhone na email

Cena: 1625.20 PLN + 23% Vat
Kopia zapasowa SpyPhone iPhone na email jest zaawansowaną specjalnie ukrytą aplikacją na telefonie komórkowym, za pomocą której możesz całkowicie kontrolować zawartość telefonu poprzez otrzymywanie specjalnych pakietów na Twój adres email w usłudze google (gmail). Dzięki aplikacji możesz w pełni kontrolować telefony iPhone również w najnowszej wersji 4.3.! Aplikacje możesz przeinstalowywać na DOWLONĄ ilość telefonów – brak ograniczeń do konkretnego numeru seryjnego IMEI – wystarczy tylko specjalny kod aktywacyjny i połączenie GPRS! Jednak program może działać w jedne chwili tylko na jednym telefonie. Program działa bez żadnych ograniczeń czasowych. Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
Kopia zapasowa SpyPhone iPhone na serwer

Kopia zapasowa SpyPhone iPhone na serwer

Cena: 1341.46 PLN + 23% Vat
Kopia zapasowa SpyPhone iPhone na serwer jest zaawansowaną specjalnie ukrytą aplikacją na telefonie komórkowym, za pomocą której możesz całkowicie kontrolować zawartość telefonu poprzez otrzymywanie specjalnych pakietów na serwer, do którego otrzymujesz prywatny dostęp przez internet 7/24. Dzięki aplikacji możesz w pełni kontrolować telefony iPhone również w najnowszej wersji 4.3.! Aplikacje możesz przeinstalowywać na DOWLONĄ ilość telefonów – brak ograniczeń do konkretnego numeru seryjnego IMEI – wystarczy tylko specjalny kod aktywacyjny i połączenie GPRS! Jednak program może działać w jedne chwili tylko na jednym telefonie. Ważność licencji na program to 1 rok od daty zakupu. Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
SpyPhone Kopia telefonu na serwer – Nowa Edycja

SpyPhone Kopia telefonu na serwer – Nowa Edycja

Cena: 1340.65 PLN + 23% Vat
Wersja serwer nowa edycja programu do kontroli telefonu komórkowego umożliwia zapis danych z telefonu takich jak SMS, lokalizacja (GSM, GPS), historia połączeń, email itp. na serwerze. Użytkownik ma dostęp do tych danych z dowolnego komputera, 7dni w tygodniu, 24h na dobę! Licencja jest ważna 1 rok i umożliwia przenoszenie programu na inne urządzenia. Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
SpyPhone Nowa Edycja Email kontrola kopia telefonu

SpyPhone Nowa Edycja Email kontrola kopia telefonu

Cena: 1625.20 PLN + 23% Vat
Potrzebujesz dyskretnie rejestrować wysyłane lub odbierane wiadomości tekstowe na telefonie twojej żony, męża, dziecka lub swojego pracownika? Chcesz usłyszeć rozmowy prowadzone przez twoje dziecko lub twojego pracownika? Może podejrzewasz ich o wysyłanie wiadomości tekstowych do nieodpowiednich osób? Spy Phone pomoże Ci poznać prawdę. Oprogramowanie Spy Phone przeznaczone jest dla telefonów komórkowych posiadających aktywnego Symbiana 9.1 , 9.2 i 9.3 typu Nokia , Samsung i LG. Oraz iPhone, Blackberry, Windows Mobile, Android! Po zainstalowaniu oprogramowania na jednym z kompatybilnych telefonów komórkowych pełen monitoring będzie już dostępny z poziomu innego telefonu komórkowego oraz emaila! Teraz dodatkowe funkcje jak: dokładna lokalizacja GPS, ustalanie listy obserwowanych numerów, możliwość zresetowania telefonu za pomocą komendy SMS.   Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: