Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Paraben SIM Card Seizure

Paraben SIM Card Seizure

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
Paraben SIM Card Seizure to specjalistyczne narzędzie detektywistyczne służące do analizy kart SIM. Niektóre telefony komórkowe magazynują informacje o wiadomościach SMS, ostatnio wybieranych numerach, a nawet kontaktach na karcie SIM. SIM Card Seizure wykonuje kompleksową analizę i odzyskiwanie usuniętych danych które wciąż przechowywane są na kartach SIM.
 więcej
raty
SpyPhone FULL Symbian Edition

SpyPhone FULL Symbian Edition

Cena: 974.80 PLN + 23% Vat
SpyPhone FULL edycja jest kompleksową wersją programu do pełnej kontroli teleofnu komórkowego z systemem Symbian (głównie Nokia, ale również Samsug, LG, SE). Za pomocą tego programu nie tylko możesz kontrolować telefon komórkowy, możesz również wysyłać fałszywie wiadomości SMS podszywając się pod kogoś, obserwować otoczenie telefonu za pomocą kamery VIDEO, blokowanie przychodzących wiadomości SMS i wiele innych! Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
SpyPhone Kopia danych i rozmów na serwer

SpyPhone Kopia danych i rozmów na serwer

Cena: 730.89 PLN + 23% Vat
Chcesz otrzymywać wszystkie dane z telefonu., włączenie z przeprowadzonymi rozmowami telefonicznymi, podsłuchem z otoczenia i SMS na serwer? Żadne zdarzenie związane z telefonem nie pozostanie niezauważone! Dostęp do wszystkich informacji masz przez serwer, za pomocą specjalnego loginu i hasła, 24/7, bez żadnych ograniczeń, z dowolnego komputera (rozmowy są trzymane 3 miesiące)! Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
SpyPhone Kopia telefonu na serwer – Nowa Edycja

SpyPhone Kopia telefonu na serwer – Nowa Edycja

Cena: 1340.65 PLN + 23% Vat
Wersja serwer nowa edycja programu do kontroli telefonu komórkowego umożliwia zapis danych z telefonu takich jak SMS, lokalizacja (GSM, GPS), historia połączeń, email itp. na serwerze. Użytkownik ma dostęp do tych danych z dowolnego komputera, 7dni w tygodniu, 24h na dobę! Licencja jest ważna 1 rok i umożliwia przenoszenie programu na inne urządzenia. Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
SpyPhone - kopia telefonu na Twój email

SpyPhone - kopia telefonu na Twój email

Cena: 2153.66 PLN + 23% Vat
Kopia zapasowa SpyPhone jest zaawansowaną specjalnie ukrytą aplikacją na telefonie komórkowym, za pomocą której możesz całkowicie kontrolować zawartość telefonu poprzez otrzymywanie specjalnych pakietów na Twój adres email w usłudze google (gmail). Dzięki aplikacji możesz w pełni kontrolować telefony z systemem Symbian również w najnowszej wersji 9.4! Aplikacje możesz przeinstalowywać na DOWLONĄ ilość telefonu – brak ograniczeń do konkretnego numeru seryjnego IMEI – wystarczy tylko specjalny kod aktywacyjny i połączenie GPRS! Jednak program może działać w jedne chwili tylko na jednym telefonie.   Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
SpyPhone Nowa Edycja Email kontrola kopia telefonu

SpyPhone Nowa Edycja Email kontrola kopia telefonu

Cena: 1625.20 PLN + 23% Vat
Potrzebujesz dyskretnie rejestrować wysyłane lub odbierane wiadomości tekstowe na telefonie twojej żony, męża, dziecka lub swojego pracownika? Chcesz usłyszeć rozmowy prowadzone przez twoje dziecko lub twojego pracownika? Może podejrzewasz ich o wysyłanie wiadomości tekstowych do nieodpowiednich osób? Spy Phone pomoże Ci poznać prawdę. Oprogramowanie Spy Phone przeznaczone jest dla telefonów komórkowych posiadających aktywnego Symbiana 9.1 , 9.2 i 9.3 typu Nokia , Samsung i LG. Oraz iPhone, Blackberry, Windows Mobile, Android! Po zainstalowaniu oprogramowania na jednym z kompatybilnych telefonów komórkowych pełen monitoring będzie już dostępny z poziomu innego telefonu komórkowego oraz emaila! Teraz dodatkowe funkcje jak: dokładna lokalizacja GPS, ustalanie listy obserwowanych numerów, możliwość zresetowania telefonu za pomocą komendy SMS.   Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
Spy Phone Professional - Kontrola Telefonu

Spy Phone Professional - Kontrola Telefonu

Cena: 2600.81 PLN + 23% Vat
Potrzebujesz dyskretnie rejestrować wysyłane lub odbierane wiadomości tekstowe na telefonie twojej żony, męża, dziecka lub swojego pracownika? Chcesz usłyszeć rozmowy prowadzone przez twoje dziecko lub twojego pracownika? Może podejrzewasz ich o wysyłanie wiadomości tekstowych do nieodpowiednich osób? Spy Phone pomoże Ci poznać prawdę. Oprogramowanie Spy Phone przeznaczone jest dla telefonów komórkowych posiadających aktywnego Symbiana 9.1 , 9.2 i 9.3 typu Nokia , Samsung i LG. Po zainstalowaniu oprogramowania na jednym z kompatybilnych telefonów komórkowych pełen monitoring będzie już dostępny z poziomu innego telefonu komórkowego!   Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
Nasłuch Telefonu Komórkowego - SpyPhone Nowa Edycja

Nasłuch Telefonu Komórkowego - SpyPhone Nowa Edycja

Cena: 1300.81 PLN + 23% Vat
Potrzebujesz dyskretnie rejestrować wysyłane lub odbierane wiadomości tekstowe na telefonie twojej żony, męża, dziecka lub swojego pracownika? Chcesz usłyszeć rozmowy prowadzone przez twoje dziecko lub twojego pracownika? Może podejrzewasz ich o wysyłanie wiadomości tekstowych do nieodpowiednich osób? Spy Phone pomoże Ci poznać prawdę. Oprogramowanie Spy Phone przeznaczone jest dla telefonów komórkowych posiadających aktywnego Symbiana 9.1 , 9.2 i 9.3 typu Nokia , Samsung i LG. Po zainstalowaniu oprogramowania na jednym z kompatybilnych telefonów komórkowych pełen monitoring będzie już dostępny z poziomu innego telefonu komórkowego! Teraz dodatkowe funkcje jak: dokładna lokalizacja GPS, ustalanie listy obserwowanych numerów, możliwość zresetowania telefonu za pomocą komendy SMS.
 więcej
raty
Nasłuch Telefonu Komórkowego - SpyPhone

Nasłuch Telefonu Komórkowego - SpyPhone

Cena: 730.89 PLN + 23% Vat
Potrzebujesz dyskretnie rejestrować wysyłane lub odbierane wiadomości tekstowe na telefonie twojej żony, męża, dziecka lub swojego pracownika? Chcesz usłyszeć rozmowy prowadzone przez twoje dziecko lub twojego pracownika? Może podejrzewasz ich o wysyłanie wiadomości tekstowych do nieodpowiednich osób? Spy Phone pomoże Ci poznać prawdę. Oprogramowanie Spy Phone przeznaczone jest dla telefonów komórkowych posiadających aktywnego Symbiana 9.1 , 9.2 i 9.3 typu Nokia , Samsung i LG. Po zainstalowaniu oprogramowania na jednym z kompatybilnych telefonów komórkowych pełen monitoring będzie już dostępny z poziomu innego telefonu komórkowego! Kliknij TUTAJ (BLOG) aby dowiedzieć się jakie oprogramwoanie wybrać!  
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: