Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Kredyty SeTool - LGTool/SGTool - 100 kredytów

Kredyty SeTool - LGTool/SGTool - 100 kredytów

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Aby korzystać z kredytów LGTool/SGTool należy posiadać boxa SeTool z uruchomioną aktywacją LGTool. Kredyty umożliwiają odblokowanie online po numerze IMEI takich telefonów jak HTC, LG, Motorola, Sony Ericsson oraz serwisowanie najnowszych modeli telefonów LG i HTC (Exclusive). Dodatkowo możliwe jest nielimitowane serwisowanie takich telefonów jak: Alcatel, Huawei, ZTE, Blackberry, Doro, Micromax, Pantech, Avi - za wykonanie operacji na tych telefonach nie są pobierane kredyty.   WAŻNE: Aby móc skorzystać z kredytów należy posiadać Aktywacje LGTool/SGTool dla SETool oraz mieć aktywną, zarejestrowaną i zaktualizowana do najnowszej wersji kartę SETool.
 więcej
raty
Aktywacja LGTOOL dla SE TOOL

Aktywacja LGTOOL dla SE TOOL

Cena: 324.39 PLN + 23% Vat
Aktywacja LGTOOL dla SE Tool jest jednym z najlepszych programów do serwisowania, odblokowania i naprawy większości telefonów LG: GSM i CDMA, od najprostszych modeli do najwyższej klasy smartfonów i tabletów. Do Aktywacja potrzebny jest numer seryjny boxa SE Tool - aby dokonać aktywacji karta musi być zaktualizowana poprzez program updater pobrany z supportu (funkcja Update Card). Po aktualizacji karty numer zostanie dodany do serwera i użytkownik może przeprowadzić aktywacje modulu LG.
 więcej
raty
SeTool - 30 kredytów

SeTool - 30 kredytów

Cena: 283.74 PLN + 23% Vat
Pakiet 30 kredytów pozwala między innymi na odblokowanie takich modeli Sony Ericsson jak :  ARC (LT15),  NEO Mini (MT15),  PLAY Mini (R800), ( wymagany test point) oraz X10 Mini (E10), X10 Mini Pro (U20), Xperia X8 (E15), W8 Walkman (E1).   WAŻNE! Należy sprawdzić , czy konto setoola z kredytami jest aktywne- tzn. czy można się zalogować i sprawdzić bez problemu stan konta kredytów. Aby móc dodać kredyty użytkownik musi posiadać minimum 1 kredyt.  Jeżeli na koncie nie ma kredytów - tzn. liczba kredytów wynosi 0 - nie ma możliwości dodania już żadnych kredytów!   
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: