Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

DC-Unlocker LITE

DC-Unlocker LITE

Cena: 291.87 PLN + 23% Vat
DC Unlocker LITE służy do odblokowywania zewnętrznych i wewnętrzych modemów USB, PCMCIA oraz Express Card. Prosty w obsłudze interface oprogramowania pozawala na odblokowanie w czasie od 5 do 60 sekund. Zestaw w wersji LITE zawiera sam klucz sprzętowy. DC Unlocker  to program specjalizujący sie w odblokowywaniem kart danych oraz modemów. Jest to pierwsza uniwersalna karta danych odblokowująca produkty na całym świecie. Nie potrzeba żadnych kabli i adapterów.  Często wychodzą nowe aktualizacje jak i dodawane sa nowe modele telefonów.
 więcej
DC-Unlocker Standard

DC-Unlocker Standard

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
DC Unlocker służy do odblokowywania zewnętrznych i wewnętrzych modemów USB, PCMCIA oraz Express Card. Prosty w obsłudze interface oprogramowania pozawala na odblokowanie w czasie od 5 do 60 sekund. Wersja Standard zawiera 50 kredytów DC Unlocker (umożliwiających odblokowanie wielu modeli modemów/telefonów)
 więcej
raty
3G-key / BB-Box

3G-key / BB-Box

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
BB-Box jest kolejnym produktem od PolarBox Team. Pełna obsługa BlackBerry (każdy MEP), HTC, Huawei i innych stawia go na czele wsród tych marek telefonów. Prosta, szybka i intuicyjna obsługa nikomu nie sprawi żadnych problemów a pełne wsparcie od PolarBox Team gwarantuje długoletni support.   Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: