Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Medusa JTAG Box

Medusa JTAG Box

Cena: 527.64 PLN + 23% Vat
Medusa JTAG Box jest profesjonalnym programatorem JTAG umożliwiający programowanie telefonów za pomocą JTAG. Głównym założeniem boxa jest naprawa telefonów, PDA, modemów z uszkodzonym bootem. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
RIFF Box JTAG

RIFF Box JTAG

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
RIFF Box JTAG to nowe urządzenie JTAG od znanej wszystkim grupy Rocker Team. Box słuzy do naprawy boota w telefonach/urządzeniach opartych o ARM takich jak XScale PXA312, XScale PXA270, Qualcomm MSM62xx, S3C2440 jak także Broadcomm BCM21xxx. Urządzenie opróćż jedno przyciskowego systemu naprawczego dla urzadzeń posiada także zaawansowane funkcej jak mozliwosc uruchomienia wirtualnego serwera GDB i śledzenie wykonywanego kodu na podstawie dumpa z urządzenia czy też pełne wsparcie dla skryptów CMM Trace32.
 więcej
raty
Omnia Repair Tool dla PXA312

Omnia Repair Tool dla PXA312

Cena: 568.29 PLN + 23% Vat
Omnia Repair Tool dla PXA312 to urządzenie (emulator JTAG) do naprawy boota i flashowania telefonów opartych o procesor PXA312 takich jak np. Omnia i900. Urządzenie potrafi naprawić całkowicie martwe telefony i900, błyskające, wykrywane przez PC jako MONOHANS device, zawieszające się na logo Omnia czy też Windows Mobile a także uszkodzenie polegające na braku możliwości aktywacji trybu Wireless Menager czy też ciągle sie restartujące.
 więcej
Obsługujemy płatności: