Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

XTC 2 Clip HTC Android unlock

XTC 2 Clip HTC Android unlock

Cena: 438.21 PLN + 23% Vat
XTC 2 Clip jest najnowszym urządzeniem do obsługi telefonów HTC. Za pomocą XTC 2 Clipa można min. odblokować, zablokować oraz naprawić IMEI w prawie wszystkich modelach HTC (bez logów, aktywacji, w czasie rzeczywistym) . Składa się on z głównego urządzenia z elastycznym kablem, mającym emulator microSD na końcu. Clip działa w trybie Direct (korzystając z komputera w czasie pracy) ale również Standalone (nie wymagającym komputera)
 więcej
raty
Klucz BST

Klucz BST

Cena: 283.74 PLN + 23% Vat
Klucz BST (Best Smart Tools) to profesjonalne oprogramowanie do serwisowania telefonów Samsung, HTC, Xiaomi. Umożliwia flashowanie, odblokowanie, usunięcie screen locka, naprawę numeru IMEI, NVM/EFS oraz rootowanie smartfonów.
 więcej
raty
Klucz MFC Dongle iPhone/HTC/Android

Klucz MFC Dongle iPhone/HTC/Android

Cena: 608.94 PLN + 23% Vat
MFC Dongle pozwala odblokować hasło użytkownika dla iPhone 4,4s, 5, 5s, 5c (V7.1.1 / V7.1.2) oraz HTC i Samsung Android  (V4.3 +). MFC Dongle nie wymaga resetowania urządzenia, dzięki temu unikniesz usunięcia danych z telefonu oraz przywrócenia urządzenia do ustawień fabrycznych. MFC Dongle przechowuje dane urządzenia i pozwala uzyskać hasło w bardzo łatwy sposób.
 więcej
raty
Aktywacja Magma dla HXC Dongle

Aktywacja Magma dla HXC Dongle

Cena: 251.22 PLN + 23% Vat
Aktywacja Magma dla HXC Dongle przeznaczona jest dla wszystkich posiadaczy kluczy HXC Dongle. Aktywacja umożliwia upgrade urządzenia do działania z najnowszym projektem HXC Dongle. Po aktualizacji otrzymuje się możliwośc korzystania z najnowszych aktualizacji HXC Magma, supportu oraz wsparcia technicznego dotyczącego produktu Magma.
 więcej
raty
Magma Box + komplet kabli

Magma Box + komplet kabli

Cena: 568.29 PLN + 23% Vat
Magma Box jest nowym rozwiązaniem do serwisowania nowych modeli telefonów HTC, BlackBerry jak i Samsung oraz Alcatel. Pozwala na odblokowanie  telefonów i smatfonów HTC bez utraty danych. Funkcja S ON/OFF oraz  specjalny kabel z taśmami HXC PRO pozwalają na korzystanie z najnowszych aktualizacji od Magma Team.   
 więcej
raty
Micro dongle klucz USB

Micro dongle klucz USB

Cena: 291.87 PLN + 23% Vat
Gotowa do pracy nowa wersja popularnego urządzenia MicroBox - Micro dongle klucz na USB - wersja podstawowa z aktywacją SAMSUNG.  Obsługa takich telefonów jak Alcatel, Blackberry, Huawei, Samsung, HTC czy LG sprawia że MicroBox staje się uniwersalnym urządzeniem serwisowym.
 więcej
raty
Ir-Key Suite HTC

Ir-Key Suite HTC

Cena: 202.44 PLN + 23% Vat
Ir-Key Suite HTC to najnowszy sprzęt do serwisu telefonów HTC umożliwiający miedzy innymi root dla HTC, odblokowanie kodu zabezpieczającego (pattern lock) , odblokowanie dostępu do konta GMail, usuniecie kodu użytkownika, upgrade wszystkich partycji, upgrade wszystkich partycji w Fast boot , upgrade wszystkich partycji w HBoots , upgrade wszystkich partycji w Recovery , S-OFF, tworzenie Gold Card w 3 łatwych krokach i wiele innych operacji.
 więcej
FIRE Dongle

FIRE Dongle

Cena: 389.43 PLN + 23% Vat
FIRE DONGLE to nowe urządzenie serwisowe przeznaczone dla telefonów BlackBerry, HTC, Alcatel, Motorola, ZTE, Huawei, Samsung, Pantech, Doro, Micromax, Głowne funkcje to min.:  odczyt kodów, obliczanie kodu przez IMEI, PRD, Flash firmware, odblokowanie telefonu itp.
 więcej
raty
Micro Box  Full Activated ( MEP0 + HTC + Sagem + BB + Alcatel + LG)

Micro Box Full Activated ( MEP0 + HTC + Sagem + BB + Alcatel + LG)

Cena: 1015.45 PLN + 23% Vat
Gotowa do pracy pełna wersja popularnego urządzenia MicroBox wraz z najnowszym kompletem 42 kabli jak też wszystkimi dostępnymi aktywacjami tj. HTC/BB, MEP0, LG3G, Sagem. Obsługa takich telefonów jak Alcatel, Blackberry, Huawei, Samsung, HTC czy LG sprawia że MicroBox staje się uniwersalnym urządzeniem serwisowym. Dodatkowo kable załączone sprawiają że jest  niezależnym i od razu gotowym do pracy boxem.
 więcej
raty
Aktywacja MicroBOX - HTC

Aktywacja MicroBOX - HTC

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Aktywacja dla popularnego sprzętu serwisowego MicroBox umożliwijąca obługę telefonów marki HTC. Do poprawnego działania aktywacji wymagana jest przystawka HTC MB CABLE.
 więcej
raty
PolarBox 3

PolarBox 3

Cena: 763.41 PLN + 23% Vat
PolarBox3 to profesjonalne multi-narzędzie zapewniające odblokowanie, naprawę, zmianę oprogramowania w ponad 1200 modelach telefonów. Zapewnione regularne aktualizacje oprogramowania dające możliwość serwisowania nowych modeli telefonów. Uproszczone oprogramowanie pozwala na odblokowanie większości modeli telefonów przy pomocy 2-3 kliknięć myszką. Przy złożonych operacjach oprogramowanie wykonuje Auto-Backup co zapobiega uszkodzeniu telefonu. Z Polarbox3 otrzymują Państwo dostęp do serwera producenta sprzętu z tysiącami plików flash, pakietami językowymi itp. Bezpłatny dostęp do licencji "GOLD" na 12 miesięcy zawierającej w sobie wszystkie trzy licencje oferowane przez producenta urządzenia.
 więcej
raty
Medusa JTAG Box

Medusa JTAG Box

Cena: 527.64 PLN + 23% Vat
Medusa JTAG Box jest profesjonalnym programatorem JTAG umożliwiający programowanie telefonów za pomocą JTAG. Głównym założeniem boxa jest naprawa telefonów, PDA, modemów z uszkodzonym bootem. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
XTC Clip HTC Android unlock

XTC Clip HTC Android unlock

Cena: 121.14 PLN + 23% Vat
XTC Clip jest urządzeniem pozwalającym na szybkie usunięcie blokady simlock (bez logów, aktywacji, w czasie rzeczywistym) z większości telefonów HTC pracujących na systemie Android.  
 więcej
3G-key / BB-Box

3G-key / BB-Box

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
BB-Box jest kolejnym produktem od PolarBox Team. Pełna obsługa BlackBerry (każdy MEP), HTC, Huawei i innych stawia go na czele wsród tych marek telefonów. Prosta, szybka i intuicyjna obsługa nikomu nie sprawi żadnych problemów a pełne wsparcie od PolarBox Team gwarantuje długoletni support.   Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
raty
RIFF Box JTAG

RIFF Box JTAG

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
RIFF Box JTAG to nowe urządzenie JTAG od znanej wszystkim grupy Rocker Team. Box słuzy do naprawy boota w telefonach/urządzeniach opartych o ARM takich jak XScale PXA312, XScale PXA270, Qualcomm MSM62xx, S3C2440 jak także Broadcomm BCM21xxx. Urządzenie opróćż jedno przyciskowego systemu naprawczego dla urzadzeń posiada także zaawansowane funkcej jak mozliwosc uruchomienia wirtualnego serwera GDB i śledzenie wykonywanego kodu na podstawie dumpa z urządzenia czy też pełne wsparcie dla skryptów CMM Trace32.
 więcej
raty
AXE BOX - box do obslugi HTC

AXE BOX - box do obslugi HTC

Cena: 486.99 PLN + 23% Vat
Axe Box to nowe urządzenie do obsługi modeli HTC - możliwy bezpośredni unlock, Life Timer Reset oraz flashowanie. Obsługuje wszystkie istniejące platformy: Andriods, Qualcom i Omap. Operacje standalone. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu
 więcej
Aktywacja HTC dla JAF

Aktywacja HTC dla JAF

Cena: 36.59 PLN + 23% Vat
Dzięki tej aktywacji masz możliwość odczyt kodu do odblokowania telefonów HTC bez żadnych logów czy limitów. Musisz tylko mieć połączenie z internetem i oprogramowanie Customer Care w wersji 0.80 lub wyższej. Po zakupie tej aktywacji prosimy o podanie USERNAME z rejestracji w programie Customer Care.
 więcej
raty
MX-KEY (mobileEx) + 2010 kredytów

MX-KEY (mobileEx) + 2010 kredytów

Cena: 145.53 PLN + 23% Vat
Klucz dedykowany jest do obsługi telefonów Nokia - zarówno DCt3, DCt4, DCt4+, jak tez BB5 (w tym najnowsze PA SL20 RAP/RAPIDO np. 5220, nowe 5800 itp). W przypadku DCT4+ nie wymaga logów (np. 2330c,2630). Obsługuje też telefony BlackBerry i HTC. MX-KEY NIE WYMAGA ŻADNYCH LOGÓW KREDYTÓW DO USUNIĘCIA SIMLOCKA Z ŻADNEJ PLATFORMY (DCT4+, GENERACJA RPL DO DCT4PLUS, UNLOCK ITP) - DLA BB5 BEZPIECZNY ODCZYT KODÓW DO SIMLOCKA (TAKZE NAJNOWSZE 9DDB). JEST TO NAJNOWSZA WERSJA KLUCZY DEDYKOWANYCH DO MX-KEY I SPECJALNIE POD NIE PRODUKOWANA.
 więcej
MicroBox do Alcatel, LG, Samsung, Sagem, ZTE

MicroBox do Alcatel, LG, Samsung, Sagem, ZTE

Cena: 543.90 PLN + 23% Vat
Micro-Box jest platofrma do obsługi do Alcatel, LG, Samsung, Sagem, ZTE i jest bardzo przydatnym i funkcjonalnym boxem do odblokowania Alcateli, LG i Samsungów, ZTE i Sagemów. Odczytuje kody dla nowych zabezpieczeń Alcatelii E101, E201, E207, E221, E227, E230 , E805. Ponadto obsługa szerokiej gamy modeli LG i Samsung sprawia, że jest to niezastapione narzedzie w każdym serwisie. Dodatkowo kable załączone do zestawu czynią go niezależnym i od razu gotowym do pracy
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: