Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Sortuj wg: domyslnie, ceny, daty dodania

Urządzenia szpiegowskie

Mini Sportowa Kamera AEE z czujnikiem dźwięku

Mini Sportowa Kamera AEE z czujnikiem dźwięku

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Sportowa mini kamera  nagrywa filmy High Definition o rozdzielczości 720x480 z prędkością 30 klatek na sekundę! Dzięki niej możesz dyskretnie nagrywać filmy i używać ją w niemal każdym miejscu - kamerka jest mniejsza nawet od zapalniczki, a dzięki temu niemal zupełnie niezauważalna! Kamery można używać też jako dyktafonu lub Pendrive'a - czytnika kart pamięci! Posiada własny czytnik kart micro SD i micro SDHC, umożliwiający rozszerzenie pamięci kartą o pojemności do 16 GB! Zamontuj ją gdzie chcesz - do kasku, roweru, samochodu, czapki, zawieś na szyi, postaw, połóż, przymocuj do paska, ukryj w paczce papierosów - jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia! Wszystkie niezbędne mocowania otrzymasz w zestawie z kamerą!
 więcej
raty
Kamera ukryta w czapce z daszkiem Bluetooth + pilot

Kamera ukryta w czapce z daszkiem Bluetooth + pilot

Cena: 202.44 PLN + 23% Vat
Z wyglądu jest zwykłą czapką z daszkiem, ale nie u nas . Nasza czapka jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Dzięki niej w każdej chwili będziesz mógł zarejestrować swoje otoczenie w sposób dyskretny i niewzbudzający żadnych podejrzeń. Znajdujący się w zestawie pilot umożliwi łatwe i szybkie uruchomienie kamery.  Czapka nagrywa filmy z dźwiękiem w rozdzielczości aż  1280x720P  w jakości HD co zapewnia płynny i wyraźny obraz. Aparat fotograficzny umożliwi wykonanie zdjęcia w rozdzielczości  1280x720P   co gwarantuje uchwycenie każdego ważnego szczegółu.   Wbudowana bateria gwarantuje ok. 2-3 godzin ciągłej pracy (przy pełnym naładowaniu). Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć czapkę do komputera za pomocą USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki.  Kolor czarny. Rozmiar uniwersalny -regulowany.
 więcej
Kamera ukryta w okularach 1280x720 Full HD V10

Kamera ukryta w okularach 1280x720 Full HD V10

Cena: 194.31 PLN + 23% Vat
Mini kamera ukryta w okularach korekcyjnych (V10) jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Dzięki niej możemy zarejestrować wszystko co nas otacza w sposób dyskretny i niewzbudzający żadnych podejrzeń.  Urządzenie stosowane jest do prowadzenia dyskretnej obserwacji m.in. przez służby bezpieczeństwa czy dziennikarzy. Dzięki nim możemy zebrać wiarygodny materiał dowodowy lub wykorzystać je w celu uwiecznienia np. naszej przejażdżki rowerowej czy zjazdu na nartach. Cechą wyróżniającą ten produkt jest miejsce montażu kamery, która została umieszczona na wysokości oczu użytkownika, dzięki czemu rejestruje jedynie interesujące go sceny. Niebanalny i nowoczesny desing sprawia, że przypadną do gustu każdemu posiadaczowi. Okulary nagrywają filmy z dźwiękiem w rozdzielczości aż 1280x720P w jakości HD co zapewnia płynny i wyraźny obraz. Aparat fotograficzny umożliwi wykonanie zdjęcia w rozdzielczości  4032 x 3024 co gwarantuje uchwycenie każdego ważnego szczegółu.   Wbudowana bateria gwarantuje ok. 80 minut ciągłej pracy. Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć okulary do komputera za pomocą USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki. 
 więcej
Kamera z czujnikiem ruchu ukryta w cyfrowym zegarze Full HD, Micro SD

Kamera z czujnikiem ruchu ukryta w cyfrowym zegarze Full HD, Micro SD

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Za pomocą naszych urządzeń w dyskretny i niezauważalny sposób możesz dokonywać monitoringu firmy, biura, domu lub np. pokoju dziecka stawiając tam ciekawy wizualnie przedmiot. Kamera z czujnikiem ruchu ukryta w cyfrowym zegarze jest jednym z nich! Kamera mieści się w otworze o średnicy 3 mm więc nie zwróci niczyjej uwagi! Umożliwia nagrywanie filmu w rozdzielczości Full HD. Kamera jest sterowana zdalnie - za pomocą dołączonego do zestawu pilota. Dzięki temu nagrywanie jest jeszcze prostsze niż w dotychczas W łatwy sposób można nagrać bądź zrobić zdjęcie nie wstając nawet z kanapy! Wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk na pilocie. Kamera posiada także wbudowany czujnik ruchu - umożliwia uruchomienie zapisu i dyskretne nagrywanie gdy ktoś znajdzie się w polu widzenia kamery ! Posiada dyskretną sygnalizację LED - sygnalizującą stan urządzenia - Podczas nagrywania audio/video dioda jest wyłączona co daje pewność pełnej dyskrecji. Wbudowany mikrofon- umożliwia nagrywanie filmów z dźwiękiem więc urządzenie może być wykorzystywanie nie tylko jako kamera ale również jako nasłuch czy dyktafon . Zegar ma także funkcję aparatu fotograficznego- oprócz filmów można zrobić zdjęcia. Wbudowana kamera w niewidocznym miejscu jest niezauważalna i nie zwróci niczyjej uwagi. Umożliwia dołączanie czasu do zdjęcia lub nagrania. Odtwarzanie nagranych filmów jest bardzo proste - wystarczy wyjąć kartę pamięci i skorzystać z innego zewnętrznego czytnika kart . Kamera posiada wbudowany akumulator więc nie ma potrzeby używania jakichkolwiek kabli , co czyni ją jeszcze bardziej dyskretną. Ładowanie akumulatora odbywa się przez podłączenie łączem USB do komputera.
 więcej
Kamera ukryta w okularach 1080P Full HD V13

Kamera ukryta w okularach 1080P Full HD V13

Cena: 210.57 PLN + 23% Vat
Mini kamera ukryta w okularach korekcyjnych (V13) jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Ten niepozorny gadżet jest przydatny nie tylko zawodowym detektywom. Urządzenie stosowane jest do prowadzenia dyskretnej obserwacji m.in. przez służby bezpieczeństwa czy dziennikarzy. Dzięki nim możemy zebrać wiarygodny materiał dowodowy lub wykorzystać je w celu uwiecznienia np. naszej przejażdżki rowerowej czy zjazdu na nartach. Cechą wyróżniającą ten produkt jest miejsce montażu kamery, która została umieszczona na wysokości oczu użytkownika, dzięki czemu rejestruje jedynie interesujące go sceny. Niebanalny i nowoczesny desing sprawia, że przypadną do gustu każdemu posiadaczowi. Okulary nagrywają filmy z dźwiękiem w rozdzielczości aż 1920x1080P w jakości HD co zapewnia płynny i wyraźny obraz. Wbudowana bateria gwarantuje ok. 100 minut ciągłej pracy. Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć okulary do komputera za pomocą USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki. Tą kamerą można zarejestrować wszystko co nas otacza w sposób dyskretny i niewzbudzający żadnych podejrzeń.
 więcej
Kamera samochodowa - rejestrator jazdy 1080P Full HD

Kamera samochodowa - rejestrator jazdy 1080P Full HD

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Nasz produkt pomoże Ci w wielu kryzysowych sytuacjach na drodze. Pomoże uniknąć odpowiedzialności za błędy innych kierowców. Wygodne zamocowanie za pomocą przyssawki umożliwi Ci zainstalowanie kamery dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Może służyć jako zwykła kamera HD, ale także jako profesjonalny rejestrator jazdy, bowiem rozdzielczość kamery to aż 1920x1080P HD. Istnieje również możliwość robienia zdjęć. Urządzenie jest niewielkich rozmiarów, energooszczędne i przenośne. Pliki mogą być przesyłane przez HDMI do TV.
 więcej
raty
Zegar ukryta kamera Full HD z czujnikem ruchu HDMI

Zegar ukryta kamera Full HD z czujnikem ruchu HDMI

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Za pomocą naszych urządzeń w dyskretny i niezauważalny sposób możesz dokonywać monitoringu firmy, biura, domu lub np. pokoju dziecka stawiając tam ciekawy wizualnie przedmiot. Kamera z czujnikiem ruchu ukryta w cyfrowym zegarze jest jednym z nich!  Kamera mieści się w otworze o średnicy 3 mm więc nie zwróci niczyjej uwagi! Umożliwia nagrywanie filmu w rozdzielczości  Full HD 1920 x 1080!! Kamera jest sterowana zdalnie - za pomocą dołączonego do zestawu pilota. Dzięki temu nagrywanie jest jeszcze prostsze niz w  dotyczas  W łatwy sposób mozna nagrać bądź zrobić zdjęcie nie wstając nawet z kanapy! Wystarczy wciśniesnąć odpowiedni przycisk na pilocie.  Kamera posiada także wbudowany czujnik ruchu - umożliwia uruchomienie zapisu i dyskretne nagrywanie gdy ktoś znajdzie się w polu widzenia kamery !  Posiada dyskretną sygnalizację LED - sygnalizującą stan urządzenia - Podczas nagrywania audio/video dioda jest wyłączona co daje pewność pełnej dyskrecji. Wbudowany mikrofon- umożliwia nagrywanie filmów z dźwiękiem więc urządzenie może być wykorzystywanie nie tylko jako kamera ale również jako nasłuch czy dyktafon .  Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć zegarek do komputera za pomocą USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki! Wbudowana kamera w niewidocznym miejscu jest niezauważalna i nie zwróci niczyjej uwagi. Umożliwia dołączanie czasu do zdjęcia lub nagrania. Odtwarzanie nagranych filmów jest bardzo proste - wystarczy podłączyć zegar do komputera łączem USB - nie wymaga żadnych dodatkowych sterowników czy oprogramowania . Dodatkowo można wyjąć kartę pamięci i skorzystać i innego zewnętrznego czytnika kart . Kamera posiada wbudowany akumulator więc nie ma potrzeby używania jakichkolwiek kabli , co czyni ją jeszcze bardziej dyskretną. Ładowanie akumulatora odbywa się przez podłączenie łączem USB do komputera lub  za pomocą sieciowej ładowarki.  
 więcej
Kamera HD ukryta w żarowej zapalniczce

Kamera HD ukryta w żarowej zapalniczce

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
Mini kamera ukryta w eleganckiej zapalniczce jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Oprócz wyglądu zwykłej zapalniczki posiada funkcje dyktafonu oraz kamery. Wbudowana bateria gwarantuje 2 godziny ciągłej pracy umożliwia nagrywanie filmu w rozdzielczości Full HD 1080P! Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć zapalniczkę do komputera za pomocą USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki! Wbudowana kamera o średnicy 3 milimetry w niewidocznym miejscu jest niezauważalna i nie zwróci niczyjej uwagi. Teraz robiąc notatki możesz jednocześnie prowadzić dyskretny zapis konferencji, wykładu czy zwykłej rozmowy!
 więcej
Kamera ukryta w żarówce LED

Kamera ukryta w żarówce LED

Cena: 324.39 PLN + 23% Vat
Kamera ukryta z żarówce LED jest najnowszym urządzeniem na rynku detektywistycznym. Dzięki naszemu urządzeniu bez problemu  w dyskretny i niezauważalny sposób możesz dokonywać monitoringu firmy, biura, domu lub np. pokoju dziecka.  Wygląd prawdziwej żarówki bez generowanego światła, nie wzbudzi niczyich podejrzeń! Wystarczy do kamery włożyć kartę Micro-SD do wejścia TF, wkręcić żarówkę , a następnie włączyć zasilanie. Automatycznie włączy się nagrywanie wideo. Następnie za pomocą dodanego do zestawu czytnika kart micro SD otwieramy zawartość karty i przeglądamy pliki. Wszystkie ustawienia, zmiany i aktualizacje mogą być szybko i łatwo wprowadzone na kartę microSD. Matryca LED, zapewnia lepszy obraz w nocy i dłuższą żywotność. W zestawie obracany przedłużacz do kamery o długości 20 cm.   UWAGA!  Jest to cyfrowa kamera-rejestrator, a nie właściwie działająca (świecąca) żarówka.
 więcej
raty
Kamera ukryta w czujce ruchu NOC + pilot

Kamera ukryta w czujce ruchu NOC + pilot

Cena: 210.57 PLN + 23% Vat
Kamera ukryta w czujce ruchu jest małym urządzeniem, za pomocą którego w dyskretny sposób można rejestrować dźwięk i obraz. Posiada kilka dodatkowych funkcji, w porównaniu z poprzednikami. Należą do nich: nagrywanie podczas detekcji ruchu, pre-nagrywanie. Kamerę można uruchomić za pomocą pilota. Ponadto pamięć urządzenia stanowi karta mini SD (max 32GB) co umożliwia łatwy dostęp i odczyt zarejestrowanych danych.  
 więcej
Najmniejsza kamera na świecie

Najmniejsza kamera na świecie

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
Najmniejsza kamera na świecie! Za jej pomocą nagrasz film oraz zrobisz zdjęcie. Nowoczesny design, bardzo lekki, zmieści się w kieszeni. Matryca 2 Mega pixele. Zapis danych na karcie pamięci (max 32GB)    
 więcej
raty
Kamera ukryta w słuchawce BlueTooth 4GB

Kamera ukryta w słuchawce BlueTooth 4GB

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
 Szpiegowska kamera ukryta w słuchawce BLUETOOTH ( słuchawka nie posiada funkcji Bluetooth- jest to tylko imitacja).   Dzięki naszemu urządzeniu w niepozorny sposób będziesz mógł swobodnie nagrywać filmy, dźwięki oraz wykonać zdjęcia , nie wzbudzając najmniejszych podejrzeń otoczenia. Słuchawka posiada wbudowaną kamerę, która umożliwi zapis obrazu i dźwięku. Nagrane pliki można odtwarzać po podłączeniu słuchawki do komputera - nie wymagane są żadne sterowniki! Urządzenie posiada wbudowany akumulator który pozwala na ciągłą pracę około 180 min. Po rozładowaniu podłącz słuchawkę do komputera  za pomocą kabla USB ( w zestawie ) - rozpocznie się proces ładowania.
 więcej
raty
Kamera ukryta w Pendrive

Kamera ukryta w Pendrive

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
Kamera zamaskowana w pamięci podręcznej typu pendrive umożliwi dyskretne nagrywanie filmnów bez zwrócenia uwagi osób postronnych. Wysoka jakość obrazu i dzwięku, system plug and play oraz banalnie prosta obsługa umożliwia używania urządzenia przez każdego amatora :)
 więcej
raty
Zegarek kamera podczerwień zdjęcia 4032*3024

Zegarek kamera podczerwień zdjęcia 4032*3024

Cena: 186.18 PLN + 23% Vat
Pierwsza ukryta w zegarku kamera z podczerwienią (nagrywanie w nocy), wodoszczelna z bardzo wysoką rozdzielnością nagrywania filmów 1920*1080 ! Zegarek posiada również możliwość robienia zdjęć w niesamowicie wysokiej rozdzielczości 4032*3024!Zegarek możesz również używać jako kamera internetowa HD!
 więcej
raty
Kamera ukryta w pluszowym misiu dla dzieci

Kamera ukryta w pluszowym misiu dla dzieci

Cena: 771.54 PLN + 23% Vat
Jeśli zastanawiasz się co robią twoje dzieci, gdy Ciebie nie ma w domu lub chcesz sprawdzić czy opiekunka dobrze zajmuję się Twoim dzieckiem to urządzenie jest właśnie dla Ciebie. Dzięki kamerze ukrytej w DUŻYM, ponad pół metrowym pluszowym misiu można w łatwy i dyskretny sposób monitorować dom, biuro czy nawet firmę. Obiektyw kamery o średnicy 3mm mieści się w guziku, więc nie zwróci niczyjej uwagi. Urządzenie jest proste w obsłudze, sterowane za pomocą pilota, wszystkie pliki nagrywane są na kartę pamięci SD. Odtwarzać pliki można zarówno na komputerze jak też po podłączeniu misia do telewizora. Zaletą urządzenia jest to, że obsługuje karty do 32 GB oraz w odróżnieniu od innych dostępnych na rynku bezprzewodowych kamer działa bezpośrednio na baterii aż 24h w trybie nagrywania ! Wbudowany czujnik ruchu umożliwia oszczędzanie baterii miejsca w pamięci.
 więcej
raty
Kamera 1280x960 ukryta w wieszaku na ubrania

Kamera 1280x960 ukryta w wieszaku na ubrania

Cena: 72.36 PLN + 23% Vat
Kamera z czujnikiem ruchu ukryta w wieszaku na ubrania umożliwi nagranie wszystkich osób, które wchodzą do pomieszczenia, w którym został zamontowany. Spełnia również funkcje typowego wieszaka na ubrania, nie wzbudzi więc żadnych podejrzeń, a każda osoba wchodząca lub wieszająca ubrania zostanie nagrana we wbudowanej pamięci urządzenia, z rozdzielczością HD 1280x960 !
 więcej
Kamera ukryta w czujce dymu

Kamera ukryta w czujce dymu

Cena: 153.66 PLN + 23% Vat
Mini kamera ukryta w czujce dymu jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Urządzenie stosowane jest do prowadzenia dyskretnej obserwacji małego pomieszczenia.  Wbudowana kamera w niewidocznym miejscu jest niezauważalna i nie zwróci niczyjej uwagi.
 więcej
raty
wodoszczelna kamera/latarka LED do 30 metrów!

wodoszczelna kamera/latarka LED do 30 metrów!

Cena: 300.00 PLN + 23% Vat
Dzięki naszemu urządzeniu nagrasz przebytą trasę, lub stworzysz niepowtarzalny film ilustrujący Twoją pasję sportową. Kamera jest idealna dla nurków, grotołazów, rowerzystów, biwakowiczów, więc wszystkich bardzo aktywnych ludzi, którzy chcą uwiecznić swą niezwykłą pasję. Obraz zapisywany jest w formacie AVI, dostępna wbudowana pamięć to 4GB. Kamera jest odporna na wstrząsy oraz na wodę aż do 30 m. Pliki nagrywane są w rozdzielczości 640x480 (VGA). Kamera zapewnia bardzo dobry obraz zarówno w jasnym, jak i ciemnym otoczeniu, gdyż posiada 1 Watt LED, więc doskonale oświetli to, co chcemy nagrać. Za pomocą kabla miniUSB masz możliwość podłączenia tego urządzenia do komputera i zgrania wszystkich danych zapisanych na karcie, jak również ładowania baterii.
 więcej
raty
Wodoodporna kamera kask/rower/sport

Wodoodporna kamera kask/rower/sport

Cena: 145.53 PLN + 23% Vat
Dzięki naszemu urządzeniu nagrasz przebytą trasę, lub stworzysz niepowtarzalny film ilustrujący Twoją pasję sportową. Obraz zostanie zapisany w formacie AVI na zwykłej karcie micro SD, obsługiwane są do 16 GB pojemności. Kamera jest odporna na wstrząsy, więc nawet podczas najbardziej ekstremalnej jazdy, nic jej się nie stanie. Pliki nagrywane są w rozdzielczości 640x480, 30 klatek na sekundę. Kamera zapewnia bardzo dobry obraz zarówno w jasnym, jak i ciemnym otoczeniu. Za pomocą tej kamery można również wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 1600x1200 dpi, zapisywane w formacie JPG. Za pomocą kabla miniUSB masz możliwość podłączenia tego urządzenia do komputera i zgrania wszystkich danych zapisanych na karcie, jak również ładowania baterii. Po instalacji naszą kamerę możesz wykorzystać również jako kamerę internetową.
 więcej
raty
Kamera w guziku+ odbiornik DVR LCD

Kamera w guziku+ odbiornik DVR LCD

Cena: 243.09 PLN + 23% Vat
Nasz unikalny zestaw składa się z kamery i odbiornika DVR LCD, oznacza to, że w czasie rzeczywistym możesz oglądać co dzieje się w zasięgu kamery. Za pomocą tego zestawu możesz w dyskretny sposób nagrywać filmy - z dźwiękiem lub nie, w zależności od potrzeb. Kamerę, ze względu na niewielkie rozmiary można ukryć np. w guziku marynarki. Filmy nagrywane są w formacie AVI na karcie SD, dlatego możesz je z łatwością przenieść na komputer i tam je magazynować i przeglądać. Odbiornik można także połączyć z telewizorem, co ułatwi obserwowanie zdarzeń w zasięgu kamery w czasie rzeczywistym. Wszelkie ustawienia wprowadzane są z poziomu odbiornika w bardzo łatwy i intuicyjny sposób. Dotyczy to trybu nagrania (video lub video+dźwięk), rozdzielczości nagrań 800x600 / 640x480 / 320x240, trybu wyświetlania nagrań, ustawienia daty i godziny, usuwania nagrań, ustawienia czasu aktywności ekranu LCD. Do zestawu dołączony jest także pilot, którym możemy zdalnie uruchomić nagrywanie, lub je zakończyć. Urządzenie posiada wbudowaną pamięć flash 45 MB. Kompatybilne karty pamięci to karty SD, obsługiwane do pojemności 32 GB. W zestawie znajduje się bateria litowo-jonowa o pojemności 1400 mAh, co pozwala na nagrywanie przez około 3 godz.
 więcej
Wodoodporna kamera na kask

Wodoodporna kamera na kask

Cena: 202.44 PLN + 23% Vat
Dzięki naszemu urządzeniu nagrasz przebytą trasę, lub stworzysz niepowtarzalny film ilustrujący Twoją pasję sportową. Obraz zostanie zapisany w formacie AVI na zwykłej karcie SD. Masz do wyboru dwie rozdzielczości 640x480 lub 320x240, urządzenie nagrywa 30 klatek/sekundę. Kamera jest odporna na wstrząsy, więc nawet podczas najbardziej ekstremalnej jazdy, nic jej się nie stanie. Urządzenie jest wodoodporne do głębokości trzech metrów. Dzięki wyświetlaczowi LCD ustawisz wszystkie potrzebne Ci funkcje i wybierzesz odpowiadające Tobie opcje urządzenia. Wszystkie dane zapisane na karcie możesz odtworzyć na telewizorze za pomocą kabla AV lub zgrać na komputer za pomocą kabla USB. Dzięki dołączonym do zestawu uchwytom i paskom, możesz zamontować kamerę tam, gdzie tylko zechcesz, np. na kasku czy na kierownicy swojego roweru. Instrukcja obsługi: Włączanie kamery: Przyciśnij przycisk "on/off" przez około 2 sekundy (usłyszysz dwa krótkie sygnały dźwiękowe). Na wyświetlaczu pojawi się czas, w jakim może się odbywać nagrywanie. Wyłączanie kamery: Przyciśnij przycisk "on/off" przez około 2 sekundy (usłyszysz dwa krótkie sygnały dźwiękowe). Wyświetlacz LCD wyłączy się. Nagrywanie: Naciśnij przycisk "kamera"przez około 2 sekundy, aby rozpocząć nagrywanie (jeden sygnał dźwiękowy). Czas nagrania pojawi się na wyświetlaczu. Aby zatrzymać nagrywanie należy ponownie nacisnąć przycisk "kamera" prze około 2 sekundy (dwa sygnały dźwiękowe). Ustawianie żądanej rozdzielczości: Po rozpocząciu nagrywania należy nacisnąć przycisk "menu". Należy jeszcze raz nacisnąć przycisk "menu" aby przeskakiwać między ikonami dostępnych rozdzielczości. Aby zatwierdzić wybraną rozdzielczość, należy nacisnąć przycisk "kamera". Domyślną rozdzielczością jest 640x480 (VGA). Aby przejść do kolejnych ustawień(ikon) należy naciskać przycisk "menu". Odczytywanie nagrań z kamery: 1. Podłącz kamerę do komputera za pomocą kabla USB. 2. Naciśnij przycisk "on/off" przez 2 sekundy aby uruchomić kamerę (dwa sygnały dźwiękowe). 3. Kiedy na wyświetlaczu będzie widoczne "F", naciśnij przycisk "kamera", wtedy komputer przeczyta pliki wideo zarejestrowane w pamięci kamery. Instalowanie urządzenia jako kamery internetowej 1. Podłącz kamerę do komputera za pomocą kabla USB. 2. Naciśnij przycisk "on/off" przez 2 sekundy aby uruchomić kamerę (dwa sygnały dźwiękowe). 3. Kiedy na wyświetlaczu będzie widoczne "F", naciśnij przycisk "menu", na wyświetlaczu pojawi się "C". 4. Naciśnik przycisk "kamera", komputer poprosi o zainstalowanie oprogramowania (znajduje się na płycie CD dołączonej do zestawu).
 więcej
raty
Latarka LED z wbudowana kamera dyktafon FC4

Latarka LED z wbudowana kamera dyktafon FC4

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
Mini kamera ukryta w latarce jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Oprócz wyglądu zwykłej latarki posiada funkcje dyktafonu, aparatu oraz kamery. Karta pamięci 4GB dołączona do urządzenia umożliwia nagrywanie filmu w rozdzielczości 640 * 480 w formacie MJPEG. Wbudowana bateria gwarantuje 2 godziny ciągłej pracy w trybie nagrywania. Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć latarkę do komputera za pomocą USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki! Wbudowana kamera o średnicy 2.8 mm jest niezauważalna i nie zwróci niczyjej uwagi.
 więcej
Mini kamera dyktafon nasłuch ukryty w budziku

Mini kamera dyktafon nasłuch ukryty w budziku

Cena: 56.10 PLN + 23% Vat
Mini kamera ukryta zwykłym zegarze-budziku jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Oprócz wyglądu zwykłego zegara posiada funkcje dyktafonu oraz kamery. Wbudowana pamięć urządzenia 4GB umożliwia nagrywanie filmu w rozdzielczości 640 * 480 w formacie AVI. Wbudowana bateria gwarantuje 2 godziny ciągłej pracy w trybie nagrywania. Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć zegar do komputera za pomocą kabla USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki! Wbudowana kamera o średnicy 3 milimetry w niewidocznym miejscu jest niezauważalna i nie zwróci niczyjej uwagi. Teraz robiąc notatki możesz jednocześnie prowadzić dyskretny zapis konferencji, wykładu czy zwykłej rozmowy!
 więcej
raty
Mini kamera dyktafon nasłuch ukryty w zestawie słuchawkowym

Mini kamera dyktafon nasłuch ukryty w zestawie słuchawkowym

Cena: 56.10 PLN + 23% Vat
Mini kamera ukryta w zestawie słuchawkowym jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Oprócz wyglądu zwykłej słuchawki połączonej z klipsem posiada funkcje dyktafonu oraz kamery. Wbudowana pamięć urządzenia 4GB umożliwia nagrywanie filmu w rozdzielczości 640 * 480 w formacie AVI. Wbudowana bateria gwarantuje 40-50 minut ciągłej pracy w trybie nagrywania. Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć klips do komputera za pomocą kabla USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki! Wbudowana kamera o średnicy 3 milimetry w niewidocznym miejscu jest niezauważalna i nie zwróci niczyjej uwagi. Teraz robiąc notatki możesz jednocześnie prowadzić dyskretny zapis konferencji, wykładu czy zwykłej rozmowy! Nagrywanie : W celu rozpoczęcia nagrywania naciśnij przez 3 sekundy przycisk(przezroczysty) znajdujący się w dolnej części urządzenia. Zapali się dioda żółtym światłem po czym zmieni kolor na niebieski. Urządzenie weszło w tryb gotowości. W celu nagrania filmu naciśnij ponownie ten sam przycisk przez 1 sekundę, dioda zacznie mrugać na niebiesko-nagrywanie zostało rozpoczęte. W celu wyłączenia wciśnij ten sam przycisk przez ok 3 sekundy. Dioda niebieska przestanie mrugać. Nagrywanie zostało zakończone i zapisane w pamięci urządzenia.
 więcej
raty
Mini kamera dyktafon nasłuch ukryty w paczce papierosów

Mini kamera dyktafon nasłuch ukryty w paczce papierosów

Cena: 56.10 PLN + 23% Vat
Mini kamera ukryta w paczce papierosów jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Oprócz wyglądu zwykłej paczki papierosów posiada funkcje dyktafonu oraz kamery. Urządzenie nie posiada wbudowanej pamięci , posiada gniazdo na kartę pamięci ( max. 8GB). Nagrywane filmy w rozdzielczości 1280 * 960 w formacie AVI zapisywane są na karcie pamięci. Wbudowana bateria gwarantuje 2 godziny ciągłej pracy w trybie nagrywania. Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć paczkę do komputera za pomocą kabla USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki! Wbudowana kamera o średnicy 3 milimetry w niewidocznym miejscu jest niezauważalna i nie zwróci niczyjej uwagi. Teraz robiąc notatki możesz jednocześnie prowadzić dyskretny zapis konferencji, wykładu czy zwykłej rozmowy! Ukryta bezprzewodowa kamera umieszczona jest w specjalnej plastikowej obudowie, którą można włożyć do każdej standardowej paczki po papierosach. Wystarczy zrobić dziurkę w paczce papierosów jakie ty akurat palisz( w zestawie specjalny przyrząd do robienia dziurek) włożyć tam ukryta, nakleić specjalna przylepkę na pudełko ( w zestawie znajduje się 12 szt naklejek) aby nie było widać kamery i już możesz nagrywać filmy nie wzbudzając niczyjej uwagi!!!!     Nagrywanie: W celu nagrania filmu przesuń przełącznik do pozycji ON. Jeżeli dioda świeci się niebieskim światłem ciągłym urządzenie jest w trybie gotowości. Naciśnij przycisk nagrywania, dioda mrugnie trzy razy na niebiesko, po czym zgaśnie- nagrywanie zostało rozpoczęte. Następnie naciśnij ponownie przycisk nagrywania- niebieska dioda będzie świecić światłem ciągłym, po czym zgaśnie- film został nagrany i zapisany na karcie pamięci. Nagrywanie po detekcji głosu:  Przesuń przełącznik do pozycji ON- urządzenie jest w trybie gotowości, naciśnij przycisk nagrywania przez 3 sekundy- zaświeci się dioda światłem żółtym po czym po 5 sekundach zgaśnie. W przypadku wykrycia w pobliżu urządzenia dźwięku wyższego niż 65 dB, rozpocznie się automatyczne nagrywanie po czym po 3 minutach nastąpi zakończenie nagrywania i zapisanie go na karcie pamięci. W przypadku ponownego wykrycia w pobliżu urządzenia dźwięku wyższego niż 65 dB, rozpocznie się ponownie automatyczne nagrywanie po czym po 3 minutach nastąpi zakończenie nagrywania i zapisanie go na karcie pamięci. Nagrywanie i zapis po 3 minutach będzie powtarzało się ciągle tak jak to zostało opisane powyżej. Ładowanie: Po podłączeniu urządzenia do komputera za pomocą kabla USB w pozycji przełącznika OFF zapali się czerwona dioda światłem ciągłym- ładowanie zostało rozpoczęte, po naładowaniu zgaśnie. Zalecane ładowanie urządzenia ok.2 godz. Odczyt zapisanych filmów: 1. Podłącz urządzenie do komputera, do portu USB (przełącznik musi być w pozycji OFF). System wykona automatyczną instalacje urządzenia – żadne dodatkowe sterowniki nie są wymagane. Urządzenie zostanie zainstalowane i dostępne w formie dysku w opcji „Mój komputer”. Wejdź w zainstalowany dysk, pobierz zapisane pliki z katalogu  i zapisz je na dysku komputera. Pliki są gotowe do odtwarzania. 2. Wyciągnij kartę pamięci z urządzenia i włóż do czytnika i podłącz do komputer po czym możesz odtworzyć wszystkie nagrania na karcie
 więcej
raty
Mini kamera dyktafon nasłuch ukryty w pilocie od samochodu AD

Mini kamera dyktafon nasłuch ukryty w pilocie od samochodu AD

Cena: 113.01 PLN + 23% Vat
Mini kamera ukryta w zwykłym pilocie od samochodu jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Oprócz wyglądu zwykłego pilota posiada funkcje dyktafonu oraz kamery. Wbudowana pamięć urządzenia 4GB umożliwia nagrywanie filmu w rozdzielczości 640 * 480 w formacie AVI. Wbudowana bateria gwarantuje 2 godziny ciągłej pracy w trybie nagrywania. Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć pilota do komputera za pomocą kabla USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki! Wbudowana kamera o średnicy 3 milimetry w niewidocznym miejscu jest niezauważalna i nie zwróci niczyjej uwagi. Teraz robiąc notatki możesz jednocześnie prowadzić dyskretny zapis konferencji, wykładu czy zwykłej rozmowy!
 więcej
raty
Bezprzewodowy wykrywacz kamer

Bezprzewodowy wykrywacz kamer

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
Bezprzewodowy wykrywacz kamer to profesjonalne urządzenie do detekcji kamer bezprzewodowych oraz przewodowych. Dużą zaletą jest to, że wykrywacz pozwala na wykrycie zamaskowanych kamer, które są nie widoczne gołym okiem. Na uwagę zasługuje również możliwość wykrywania kamer nie podłączonych do sieci zasilającej. Działanie urządzenia jest bardzo proste, odbity od matrycy kamery laser przechodzi przez obiektyw i ulega spolaryzowaniu co powoduje odbicie światła lasera.
 więcej
raty
Mini kamera dyktafon nasłuch ukryty w pilocie od samochodu

Mini kamera dyktafon nasłuch ukryty w pilocie od samochodu

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
Mini kamera ukryta w zwykłym pilocie od samochodu jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Oprócz wyglądu zwykłego pilota posiada funkcje dyktafonu oraz kamery. Wbudowana pamięć urządzenia 4GB umożliwia nagrywanie filmu w rozdzielczości 640 * 480 w formacie AVI. Wbudowana bateria gwarantuje 2 godziny ciągłej pracy w trybie nagrywania. Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć pilota do komputera za pomocą USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki! Wbudowana kamera o średnicy 3 milimetry w niewidocznym miejscu jest niezauważalna i nie zwróci niczyjej uwagi. Teraz robiąc notatki możesz jednocześnie prowadzić dyskretny zapis konferencji, wykładu czy zwykłej rozmowy!
 więcej
raty
Mini kamera dyktafon nasłuch ukryty w okularach

Mini kamera dyktafon nasłuch ukryty w okularach

Cena: 153.66 PLN + 23% Vat
Mini kamera ukryta w okularach przeciwsłonecznych jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Urządzenie stosowane jest do prowadzenia dyskretnej obserwacji między innymi przez służby bezpieczeństwa, dziennikarzy oraz profesjonalne biura detektywistyczne. Cechą wyróżniającą ten produkt jest miejsce montażu kamery, która została zamontowana na wysokości oczu użytkownika, dzięki czemu rejestruje jedynie interesujące go sceny. Posiada funkcje: dyktafonu oraz kamery. Wbudowana pamięć flash 4GB urządzenia umożliwia nagrywanie filmu w rozdzielczości 640x480 w formacie AVI. Wbudowana bateria gwarantuje od 3 do 4 godzin pracy . Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć okulary do komputera za pomocą USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki! Wbudowana kamera w niewidocznym miejscu jest niezauważalna i nie zwróci niczyjej uwagi. Teraz robiąc notatki możesz jednocześnie prowadzić dyskretny zapis konferencji, wykładu czy zwykłej rozmowy!
 więcej
raty
Mini kamera dyktafon nasłuch ukryty w krawacie

Mini kamera dyktafon nasłuch ukryty w krawacie

Cena: 47.97 PLN + 23% Vat
Mini kamera ukryta w krawacie jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Posiada funkcje: dyktafonu oraz kamery. Wbudowana pamięć flash o pojemności 4GB umożliwia nagrywanie filmu w rozdzielczości 352x288 w formacie AVI. Wbudowana bateria gwarantuje 2 godziny ciągłej pracy w trybie nagrywania. Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć krawat do komputera za pomocą USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki! Wbudowana kamera o średnicy 3 milimetry w niewidocznym miejscu jest niezauważalna i nie zwróci niczyjej uwagi.Uruchomienie trybu nagrywania następują za pomocą pilota dołączonego do zestawu ! Teraz robiąc notatki możesz jednocześnie prowadzić dyskretny zapis konferencji, wykładu czy zwykłej rozmowy!
 więcej
Zegarek SL4G ukryta kamera dyktafon nasłuch

Zegarek SL4G ukryta kamera dyktafon nasłuch

Cena: 129.27 PLN + 23% Vat
Ukryta kamera w zegarku SL4G jest specjalnym urządzeniem do inwigilacji. Posiada wbudowaną pamięć flash, kamerę 1.3 mega pixela oraz mikrofon. Kamera i mikrofon umożliwiają nagrywanie filmów w rozdzielczości 640*480 a następnie odtworzenie ich na komputerze. Pełna naładowana bateria wystarcza na 2 godziny nagranego filmu. Wystarczy wcisnąć przycisk funkcyjny z boku tarczy zegarka i nagrywanie zostaje rozpoczęte! W dyskretny sposób nagrasz rozmowę z urzędnikiem, zdradę współmałżonka lub zarejestrujesz ważne spotkanie.
 więcej
raty
Zegarek BL2G ukryta kamera dyktafon nasłuch

Zegarek BL2G ukryta kamera dyktafon nasłuch

Cena: 47.97 PLN + 23% Vat
Kamera ukryta w zegarku BL2G jest specjalnym urządzeniem do inwigilacji. Posiada wbudowaną pamięć flash, kamerę 1.3 mega pixela oraz mikrofon. Kamera i mikrofon umożliwiają nagrywanie filmów w rozdzielczości 352*288 a następnie odtworzenie ich na komputerze. Pełna naładowana bateria wystarcza na 2 godziny nagranego filmu. Wystarczy wcisnąć przycisk funkcyjny zegarka i nagrywanie zostaje rozpoczęte! W dyskretny sposób nagrasz rozmowę z urzędnikiem, zdradę współmałżonka lub zarejestrujesz ważne spotkanie.
 więcej
raty
Długopis OL4 ukryta kamera dyktafon nasłuch

Długopis OL4 ukryta kamera dyktafon nasłuch

Cena: 104.88 PLN + 23% Vat
Długopis OL4 jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Posiada 3 funkcje: funkcja długopisu, dyktafonu oraz kamery. Pamięć urządzenia 4GB umożliwia nagrywanie około 20 godzin filmu w rozdzielczości 352x288 w formacie AVI. Wbudowana bateria gwarantuje 2 godziny ciągłej pracy w trybie nagrywania. Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć długopis do komputera za pomocą USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki! Wbudowana kamera o średnicy 3 milimetry w niewidocznym miejscu w kolorze długopisu jest niezauważalna i nie zwróci niczyjej uwagi. Teraz robiąc notatki możesz jednocześnie prowadzić dyskretny zapis konferencji, wykładu czy zwykłej rozmowy.
 więcej
Długopis OL4-HD ukryta kamera dyktafon nasłuch

Długopis OL4-HD ukryta kamera dyktafon nasłuch

Cena: 72.36 PLN + 23% Vat
Długopis jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Posiada 3 funkcje: funkcja długopisu, dyktafonu oraz kamery. Pamięć urządzenia 4GB umożliwia nagrywanie około 2 godzin filmu w rozdzielczości 1600x1200  w formacie AVI. Wbudowana bateria gwarantuje 2 godziny ciągłej pracy w trybie nagrywania. Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć długopis do komputera za pomocą USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki! Wbudowana kamera o średnicy 3 milimetry w niewidocznym miejscu w kolorze długopisu jest niezauważalna i nie zwróci niczyjej uwagi. Teraz robiąc notatki możesz jednocześnie prowadzić dyskretny zapis konferencji, wykładu czy zwykłej rozmowy.
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: