Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Sortuj wg: domyslnie, ceny, daty dodania

Urządzenia szpiegowskie

Bezprzewodowy nasłuch + nadajnik CX-990 - nagrywanie, MP3,HD

Bezprzewodowy nasłuch + nadajnik CX-990 - nagrywanie, MP3,HD

Cena: 267.48 PLN + 23% Vat
Bezprzewodowy nasłuch + nadajnik CX-990 jest najnowszym urządzeniem szpiegowskim, umożliwiającym nasłuch otoczenia dzięki niesamowicie czułemu mikrofonowi oraz zapisuje nasłuchiwany sygnał na kartę pamięci , znajdującą się w urządzeniu ( w zestawie karta 2GB) w jakości HD!   Wystarczy włączyć nasłuch, pozostawić go w miejscu które ma być nasłuchiwane i to wszystko! Zasięg nasłuchu w terenie otwartym od 500 do 1500 metrów. W zabudowaniach zasięg może być znacznie ograniczony. Nie potrzebujesz żadnych kart sim i co za tym idzie nie ponosisz żadnych kosztów związanych z nasłuchiwaniem otoczenia! 
 więcej
raty
Bezprzewodowy Nasłuch Gsm z czujnikiem ruchu PIR

Bezprzewodowy Nasłuch Gsm z czujnikiem ruchu PIR

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
Bezprzewodowy Nasłuch Gsm z czujnikiem ruchu PIR jest najnowszym urządzenie na rynku detektywistycznym . Umożliwia nasłuch otoczenia poprzez wykonanie połączenia na numer telefonu z włożonej karty SIM. Działa automatycznie po włożeniu karty SIM. Posiada bardzo czuły mikrofon który -nadsłuch do 20 metrów w pomieszczeniach. Urządzenie wyposażone jest w czujnik ruchu który po wykryciu ruchu w obrębie do 5 metrów alarmuje telefonicznie , może być zastosowany do zabezpieczenia biura, garażu, piwnicy, magazynu itd. Sterowanie odbywa się za pomocą komend SMS. Dodatkowo moduł GSM może pełnić funkcję lokalizatora jeśli uaktywnisz tę opcję u operatora ( orange, plus, t-mobile, play ) ,gdzie wysyłane będą powiadomienia SMS o położeniu modułu.   Obsługa jest banalnie prosta - należy włozyc do urzadzenia karte sim (bez blokady pin) i zadzwonic na urzadzenie. Jezeli chcemy uruchomić czujnik ruchu należy wysłać smsa o treści : 1111 na kartę sim , która znajduje sie w urzadzeniu , jeżeli chcemy wyłączyć czujnik ruchu ( aby urządzenkie nie oddzwaniało do nas po wykryciu ruchu) należy wysłać smsa o treści : 0000 .
 więcej
raty
Bezprzewodowy nasłuch z czujnikiem głosu nadajnik + odbiornik do 500 m CW-04

Bezprzewodowy nasłuch z czujnikiem głosu nadajnik + odbiornik do 500 m CW-04

Cena: 356.91 PLN + 23% Vat
Bezprzewodowy nasłuch z czujnikiem głosu jest najnowszym urządzeniem szpiegowskim, umożliwiającym nasłuchiwanie otoczenia , za pomocą niesamowicie czułego mikrofonu . Wystarczy włączyć nasłuch,  pozostawić go w miejscu które ma być nasłuchiwane i to wszystko!  Zasięg nasłuchu w terenie otwartym do 500 metrów.   W zabudowaniach zasięg może być znacznie ograniczony. Nie potrzebujesz żadnych kart sim i co za tym idzie nie ponosisz żadnych kosztów związanych z nasłuchiwaniem otoczenia!  
 więcej
Profesjonalny rejestrator rozmów telefonicznych dyktafon

Profesjonalny rejestrator rozmów telefonicznych dyktafon

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Rejestrator rozmów telefonicznych służy do nagrywania rozmów telefonicznych. Rejestrowane rozmowy są nagrywane z analogowych linii telefonicznych.  Istnieje możliwość automatycznego i manualnego rejestrowania rozmów (nagrywania rozmowy telefonicznej). Manualny system rejestratora umożliwia kontrolowanie , które rozmowy maja zostać zarejestrowane. Tryb automatyczny: rejestrator automatycznie wykrywa początek i koniec rozmowy oraz zapisuje całą jej treść na karcie SD Zarejestrowane nagrania można odsłuchać w dowolnym momencie. Urządzenie posiada wbudowany głośnik, przez który możemy odsłuchać nagrane rozmowy. Rejestrator rozmów telefonicznych nie potrzebuje do swojej obsługi komputera, dzięki czemu można go zastosować w różnych miejscach (rozmowy zapisuje na karcie SD). Rejestrator może służyć do : Kontroli pracowników, Kontroli rodzicielskiej, Rejestracji czasu pracy agenta, Rejestracji ważnych rozmów, Rejestracji np. złożonego zamówienia, Oceny efektywności pracy telemarketerów, Monitoringu telefonów alarmowych, Nagrywaniu rozmów, Nasłuchu w telefonie, Zapewnieniu dokumentacji przebiegu rozmowy telefonicznej
 więcej
Nasłuch UHF lini telefonicznej

Nasłuch UHF lini telefonicznej

Cena: 64.23 PLN + 23% Vat
Jeżeli chcesz mieć kontrolę nad rozmowami prowadzonymi przez Twój telefon stacjonarny, chcesz wiedzieć o czym i w jaki sposób rozmawiają Twoi pracownicy z klientami, chcesz wiedzieć z kim kontaktują się twoje dzieci przez telefon, to urządzenie jest dla Ciebie. Umożliwia ono nasłuch linii telefonicznej telefonu stacjonarnego za pomocą odbiornika radiowego. Nasłuch jest bardzo małym i niepozornym urządzeniem, które z łatwością można zainstalować na linii telefonicznej.
 więcej
raty
Nasłuch GSM we wtyczce 220V

Nasłuch GSM we wtyczce 220V

Cena: 72.36 PLN + 23% Vat
Nasłuch we wtyczce 220V jest uniwersalnym i kompaktowym urządzeniem, który każdy z łatwością może zainstalować w dowolnym miejscu i mieć możliwość nasłuchu całego otoczenia przez sieć GSM. Urządzenie posiada również wbudowany czujnik głosu – który po wykryciu głosu zainicjuje połączenie głosowe na nasz telefon komórkowy.
 więcej
raty
Mikro telefon GSM + nasłuch

Mikro telefon GSM + nasłuch

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Mikro telefon GSM jest miniaturowym telefonem komórkowym, umożliwiającym wykonywanie połączeń wychodzących, przychodzących, wysyłanie wiadomości z prośbą o pomoc (SOS) oraz dyskretnym monitoringiem otoczenia telefonu. Rozmiar 40*30*14mm oraz brak jakichkolwiek wyświetlaczy nie zwróci niczyjej uwagi i zapewni swobodę używania telefonu oraz poczucie bezpieczeństwa
 więcej
raty
Alarm GSM otwarcia drzwi + nasłuch

Alarm GSM otwarcia drzwi + nasłuch

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
Mini Alarm GSM jest bardzo małym urządzeniem, które poinformuje Cię o otwarciu lub zamknięciu drzwi! Prosty ale skuteczny mechanizm, po otwarciu lub zamknięciu drzwi spowoduje wykonanie na Twój telefon połączenia głosowego, a wbudowany nasłuch z detekcją głosu umożliwi Ci nasłuch otoczenia.  
 więcej
Dyktafon, nagrywanie rozmów tel, mp3, Radio FM

Dyktafon, nagrywanie rozmów tel, mp3, Radio FM

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
Dyktafon cyfrowy z opcją nagrywania rozmów telefonicznych (telefon stacjonarny) , słuchaniem radia FM, odsłuchiwaniem muzyki MP3, prostą intuicyjną obsługą, małymi rozmiarami i rozbudowanymi opcjami stanowi idealne narzędzie służące do nagrywania dźwięku.
 więcej
Nasłuch GSM ukryty w popielniczce z czujnikiem głosu

Nasłuch GSM ukryty w popielniczce z czujnikiem głosu

Cena: 72.36 PLN + 23% Vat
Za pomocą naszego urządzenia w bardzo prosty sposób zapewnisz sobie pełną inwigilację głosową dowolnego pomieszczenia. Popielniczka posiada wbudowane 2 bardzo czułe mikrofony wraz ze wzmacniaczem , co pozwoli uzyskać bardzo dobry sygnał głosu. Sterowanie funkcjami nasłuchu odbywa się za pomocą wiadomości SMS. Funkcja nasłuchu jest bardzo łatwa w obsłudze. Wystarczy tylko włożyć do urządzenia kartę SIM (bez kodu PIN)  i za pomocą komendy SMS "GDM1" uaktywnić czujnik głosu aby urządzenie zadzwoniło do Ciebie, jak tylko wykryje hałas w swoim otoczeniu. Aby dezaktywować tą funkcję, należy wysłać komendę o treści "GDM2", natomiast aby sprawdzić stan baterii w urządzeniu, należy wysłać tekst o treści "GDM3". Zaletą jest wbudowana bateria litowo-jonowa o pojemności aż do 5200mA.
 więcej
raty
Nasłuch Sejsmiczny (stetoskopowy) z możliwością rejestracji dźwięku

Nasłuch Sejsmiczny (stetoskopowy) z możliwością rejestracji dźwięku

Cena: 80.49 PLN + 23% Vat
Profesjonalny przenośny zestaw nasłuchowy pozwalający na słuchanie np. rozmów przez litą ścianę o grubości nawet 40 centymetrów. Zastosowane w urządzeniu filtry pasmowe pozwalają dostosować charakterystykę do konstrukcji ścian: betonowych, drewnianych, zbrojonych, metalowych, ceglanych, szyb. Nasłuch wzmacnia dźwięk do 20 000 razy. Dzięki łatwej intuicyjnej obsłudze oraz wbudowanej baterii zasilającej na której może pracować ok kilkudziesięciu godzin, urządzenie to doskonale nadaje się do pracy operacyjnej bez konieczności dostawania się wewnątrz budynków/obiektów.
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: