Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Kamera GSM - SMS/e-Mail, czujnik ruchu, komunikacja głosowa

Kamera GSM - SMS/e-Mail, czujnik ruchu, komunikacja głosowa

Cena: 714.63 PLN + 23% Vat
GSM3 - profesjonalna kamera z dostępem zdalnym za pośrednictwem telefonów komórkowych oraz IPhone! Możliwość otrzymywania powiadomień MMS-owych oraz e-mailowych po wykryciu ruchu! Jak szybko chciałbyś dowiedzieć się, że do twojego biura, domu, magazynu, czy sklepu wdarła się niepowołana osoba? Z kamerą GSM3 zajmie to tylko 3 - 30 sekund!  Po 3 sekundach otrzymasz informację SMS-ową, świadczącą o tym, że kamera wykryła ruch, natomiast po max. 30 sekundach urządzenie wyśle Ci MMS-a lub e-maila ze zdjęciem napastnika! Instalacja kamery jest banalnie prosta - wystarczy, że zainstalujesz w niej kartę SIM dowolnego operatora! Zero kabli, czytania nudnych instrukcji i wykonywania skomplikowanych czynności konfiguracyjnych - obsługa kamery odbywa się wyłącznie za pomocą komend SMS-owych!    
 więcej
raty
Mini Sportowa Kamera AEE z czujnikiem dźwięku

Mini Sportowa Kamera AEE z czujnikiem dźwięku

Cena: 161.79 PLN + 23% Vat
Sportowa mini kamera  nagrywa filmy High Definition o rozdzielczości 720x480 z prędkością 30 klatek na sekundę! Dzięki niej możesz dyskretnie nagrywać filmy i używać ją w niemal każdym miejscu - kamerka jest mniejsza nawet od zapalniczki, a dzięki temu niemal zupełnie niezauważalna! Kamery można używać też jako dyktafonu lub Pendrive'a - czytnika kart pamięci! Posiada własny czytnik kart micro SD i micro SDHC, umożliwiający rozszerzenie pamięci kartą o pojemności do 16 GB! Zamontuj ją gdzie chcesz - do kasku, roweru, samochodu, czapki, zawieś na szyi, postaw, połóż, przymocuj do paska, ukryj w paczce papierosów - jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia! Wszystkie niezbędne mocowania otrzymasz w zestawie z kamerą!
 więcej
raty
Paraben Fact Finder Stick

Paraben Fact Finder Stick

Cena: 812.20 PLN + 23% Vat
Paraben Fact Finder Stick jest specjalnym oprogramowaniem służącym do gromadzenia danych dotyczących aktywności ze skanowanego komputera takie jak backupy telefonów, logi z programów Chat, zdjęcia, video lub historie przeglądanych witryn komputerowych. Do skanowania wymagany jest zewnętrzny dysk twardy którego nie ma w komplecie - raporty ze skanowanych danych zapisywane są zewnętrznym dysku.
 więcej
raty
Paraben Chat Stick

Paraben Chat Stick

Cena: 446.34 PLN + 23% Vat
Paraben Chat Stick to najnowsze urządzenie szpiegowskie, umożliwiające przeszukanie obszaru całego komputera i skanowanie go w poszukiwaniu logów z takich programów jak: Yahoo, MSN 6.1, 6.2, 7.0, & 7.5, ICQ 1999-2003b, Trillian, Skype, Hello, Miranda. Urządzenie po zeskanowaniu komputera stworzy raport w czytelnej postaci, dzięki czemu można zobaczyć co Twoje dzieci lub pracownicy piszą lub mówią do innych użytkowników online.
 więcej
raty
Paraben Data Recovery Stick

Paraben Data Recovery Stick

Cena: 568.29 PLN + 23% Vat
Paraben Data Recovery Stick jest specjalnym urzadzeniem szpiegowskim do odzyskiwania skasowanych plików. Nie wymaga pobrania i zainstalowania oprogramowania. Wystarczy podłączyć Data Recovery Stick do portu USB, uruchomić program i rozpocząć odzyskiwanie. Nawet jeśli pliki zostały usunięte z kosza, w dalszym ciągu można je przywrócić, dopóki nie zostały nadpisane przez nowe dane. Jak działa Paraben Data Recovery Stick ? Data Recovery Stick można uruchomić w trybie śledczym. Kiedy dysk USB jest podłączony do aktywnego systemu Windows, tworzy wpis rejestru. Po uruchomieniu systemu do odzyskiwania danych Data Recovery Stick w trybie śledczym, program nie pozostawi śladów na dysku docelowym, w związku z czym narzędzie może być użyte przez użytkowników indywidualnych lub komputerowych ekspertów śledczych. Uwaga: Urządzenie do magazynowania danych z którego odzyskujesz dane musi być dyskiem fizycznym. Niektóre kamery, jak na przykład kamery w iPhone, dają tylko logiczny dostęp do logicznego dysku i obrazy z takich napędów nie mogą zostać odzyskane. Musisz także posiadać odpowiedni czytnik nośników.
 więcej
raty
Paraben iRecovery Stick

Paraben iRecovery Stick

Cena: 568.29 PLN + 23% Vat
Paraben iRecovery Stick jest specjalistycznym urządzeniem szpiegowskim stosowanym przez organy ścigania na całym świecie w celu zdobycia, analizy i raportowania danych zawartych na urządzenia Apple : iPhon'ach, iPad'ach i iPod'ach Touch. iRecovery Stick zdobywa dane użytkownika prosto z urządzenia lub z kopii zapasowych iTunes. Aktualna wersja iRecovery Stick obsługuje iPhone'y pracujące na iOS do wersji 8.x. Wazne jest aby posiadać kod PIN dla zablokowanych telefonów przed wykonaniem odzyskiwania danych.
 więcej
raty
Paraben SIM Card Seizure

Paraben SIM Card Seizure

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
Paraben SIM Card Seizure to specjalistyczne narzędzie detektywistyczne służące do analizy kart SIM. Niektóre telefony komórkowe magazynują informacje o wiadomościach SMS, ostatnio wybieranych numerach, a nawet kontaktach na karcie SIM. SIM Card Seizure wykonuje kompleksową analizę i odzyskiwanie usuniętych danych które wciąż przechowywane są na kartach SIM.
 więcej
raty
Kamera ukryta w okularach 1280x720 Full HD V10

Kamera ukryta w okularach 1280x720 Full HD V10

Cena: 194.31 PLN + 23% Vat
Mini kamera ukryta w okularach korekcyjnych (V10) jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Dzięki niej możemy zarejestrować wszystko co nas otacza w sposób dyskretny i niewzbudzający żadnych podejrzeń.  Urządzenie stosowane jest do prowadzenia dyskretnej obserwacji m.in. przez służby bezpieczeństwa czy dziennikarzy. Dzięki nim możemy zebrać wiarygodny materiał dowodowy lub wykorzystać je w celu uwiecznienia np. naszej przejażdżki rowerowej czy zjazdu na nartach. Cechą wyróżniającą ten produkt jest miejsce montażu kamery, która została umieszczona na wysokości oczu użytkownika, dzięki czemu rejestruje jedynie interesujące go sceny. Niebanalny i nowoczesny desing sprawia, że przypadną do gustu każdemu posiadaczowi. Okulary nagrywają filmy z dźwiękiem w rozdzielczości aż 1280x720P w jakości HD co zapewnia płynny i wyraźny obraz. Aparat fotograficzny umożliwi wykonanie zdjęcia w rozdzielczości  4032 x 3024 co gwarantuje uchwycenie każdego ważnego szczegółu.   Wbudowana bateria gwarantuje ok. 80 minut ciągłej pracy. Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć okulary do komputera za pomocą USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki. 
 więcej
Kamera ukryta w czapce z daszkiem Bluetooth + pilot

Kamera ukryta w czapce z daszkiem Bluetooth + pilot

Cena: 202.44 PLN + 23% Vat
Z wyglądu jest zwykłą czapką z daszkiem, ale nie u nas . Nasza czapka jest specjalnym urządzeniem służącym do inwigilacji. Dzięki niej w każdej chwili będziesz mógł zarejestrować swoje otoczenie w sposób dyskretny i niewzbudzający żadnych podejrzeń. Znajdujący się w zestawie pilot umożliwi łatwe i szybkie uruchomienie kamery.  Czapka nagrywa filmy z dźwiękiem w rozdzielczości aż  1280x720P  w jakości HD co zapewnia płynny i wyraźny obraz. Aparat fotograficzny umożliwi wykonanie zdjęcia w rozdzielczości  1280x720P   co gwarantuje uchwycenie każdego ważnego szczegółu.   Wbudowana bateria gwarantuje ok. 2-3 godzin ciągłej pracy (przy pełnym naładowaniu). Aby odczytać zapisane dane wystarczy podłączyć czapkę do komputera za pomocą USB. Nie są wymagane żadne dodatkowe sterowniki.  Kolor czarny. Rozmiar uniwersalny -regulowany.
 więcej
Atrapa Imitacja kamery kopułowej zew. - diody LED, Podczerwień

Atrapa Imitacja kamery kopułowej zew. - diody LED, Podczerwień

Cena: 15.45 PLN + 23% Vat
Wysokiej jakości wodoodporna atrapa imitacja kamery kopułowej wyposażona w imitację diod IR i czerwoną diodę LED, która po zainstalowaniu w środku dwóch baterii 1,5V AA  sygnalizuje  pracę - nagrywanie kamery -atrapy.  Atrapa kamery posiada dokładnie taki sam wygląd jak prawdziwa kamera. Obudowa, z której wyprowadzony jest kabel, obiektyw z ledami, migająca czerwona dioda sprawiają , że n ikt nie jest wstanie odróżnić czy ma do czynienia z profesjonalna kamerą przemysłową, czy atrapą. Atrapa wykonana jest z ABSu. Jej wykonanie cechuje się wysoką jakością użytych materiałów i dbałością o szczegóły. Całość wygląda bardzo realistycznie wiec może odstraszyć nie jednego potencjalnego złodzieja. Nie jest to zwykła atrapa znana już wszystkim na rynku, gdzie wystarczy rzut oka aby stwierdzić, ze to zabawka. Świetnie nadaję się do montażu w: * garażach * działkach * domach * firmach * magazynach.
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: