Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Lokalizator Logger PolGps1 + serwer WWW

Lokalizator Logger PolGps1 + serwer WWW

Cena: 608.94 PLN + 23% Vat
PolGps1 to logger i lokalizator GPS w 100% zaprojektowany oraz złożony w Polsce. Wszystkie podzespoły użyte do jego produkcji zostały zakupione w Europie. Produkcja płytek jak i montaż został wykonany przez Polską firmę. Lata doświadczeń w sprzedaży urządzeń typu lokalizator GPS pozwoliły nam na zaprojektowanie oraz wyprodukowanie urządzenia, które najbardziej odpowiada potrzebom polskiego użytkownika. Zapoznaj się z najważniejszymi detalami technicznymi sprawiającymi, że urządzenie to należy postawić na czele urządzeń, które zostało stworzone w celu maksymalnego wykorzystania jego możliwości przy minimalnym zużyciu energii, a z uwzględnieniem wszystkich parametrów oraz zdarzeń tzw przypadkowych. W tej wersji otrzymujesz Lokalizator GPS + dostęp do serwisu WWW opłacony na 12 miesięcy oraz kartę SIM opłaconą na 12 miesięcy do wysokości kosztów związanych z pracą z naszym serwerem (do 20pln/miesięcznie) Tym samym otrzymujesz pełne, gotowe do pracy urządzenie, w pełni opłacone na okres 12 miesięcy, bez konieczności ponoszenia JAKICHKOLWIEK miesięcznych kosztów przez okres 12 miesięcy z możliwością rezygnacji bez ŻADNYCH konsekwencji po 12 miesiącach   Serwer do śledzenia współpracuje z urządzeniami GPS, które mają możliwość wysyłania lokalizacji na IP przez GPRS.  Teraz również współpraca z telefonami komórkowymi i palmtopami z systemem symbian/Windows Mobile! Pełna synchronizacja z DARMOWYM programem JP-Track! Za jego pomocą określisz pozycje GPS  w czasie rzeczywistym , z automatycznym wyświetleniem pozycji na mapie, sprawdzisz historie przebytych czas -  gwarantujemy trzymanie danych 3 miesiące , ustalisz prędkość pojazdu i postoje. Dostęp przez stronę www gwarantuje Ci kontrole urządzeń z dowolnego miejsca na świecie.
 więcej
raty
Lokalizator Logger PolGps1

Lokalizator Logger PolGps1

Cena: 405.69 PLN + 23% Vat
PolGps1 to logger i lokalizator GPS w 100% zaprojektowany oraz złożony w Polsce. Wszystkie podzespoły użyte do jego produkcji zostały zakupione w Europie. Produkcja płytek jak i montaż został wykonany przez Polską firmę. Lata doświadczeń w sprzedaży urządzeń typu lokalizator GPS pozwoliły nam na zaprojektowanie oraz wyprodukowanie urządzenia, które najbardziej odpowiada potrzebom polskiego użytkownika. Zapoznaj się z najważniejszymi detalami technicznymi sprawiającymi, że urządzenie to należy postawić na czele urządzeń, które zostało stworzone w celu maksymalnego wykorzystania jego możliwości przy minimalnym zużyciu energii, a z uwzględnieniem wszystkich parametrów oraz zdarzeń tzw przypadkowych.
 więcej
raty
Mini GPS PG03

Mini GPS PG03

Cena: 121.14 PLN + 23% Vat
Mini GPS to małych rozmiarów przenośny odbiornik GPS z funkcją obliczania i gromadzenia danych. Ponadto umożliwia wskazanie współrzędnych geograficznych, kierunków, czasu na świecie, odległości , przebiegu oraz informacji o prędkości. Mini GPS to wysokiej jakości przewodnik używany do wskazania kierunku powrotu lub dotarcia do celu. Urządzenie pokazuje przejrzyste i szczegółowe dane z podróży. Jest to idealny partner zarówno do pieszych wycieczek jak i ekstremalnych wypraw.
 więcej
3 w 1 Mainnav MG600W licznik GPS +rejestrator+BT

3 w 1 Mainnav MG600W licznik GPS +rejestrator+BT

Cena: 259.35 PLN + 23% Vat
Najnowszy produkt marki Mainnav oczarowuje nowym ekranem matrycowym, dającym programistom nieskończone możliwości projektowania wyglądu ekranów, co w połączeniu z możliwością aktualizacji oprogramowania w warunkach domowych, daje produkt, który może być wzbogacany o nowe funkcje w przyszłości (w planach dodanie funkcji kompasu i przewodnika do zapamiętanego celu - możliwe będzie dodanie tych funkjcji samodzielnie). 3 w 1 Model MG-600, w jednym urządzeniu skupia aż trzy urządzenia - wszystkie mogą pracować równolegle, w tym samym czasie: Wieloekranowy licznik sportowy, rejestrator trasy o pojemności 26000 punktów, Odbiornik GPS Bluetooth™!
 więcej
Zegarek Telefon Lokalizator Logger GPS/GSM/GPRS/SMS!

Zegarek Telefon Lokalizator Logger GPS/GSM/GPRS/SMS!

Cena: 470.73 PLN + 23% Vat
JP-07 jest stylowym urządzeniem na rękę (zegarkiem) z wbudowanym modułem GPS i GSM oraz wysokiej jakości antenami. Posiada więc cztery funkcje: zegarek, telefon, lokalizator GPS, logger GPS! Urządzenie może być ustawione poprzez SMS, kabel USB lub z poziomu menu zegarka. Wyświetlacz LCD wyświetla wszystkie ustawienia, komunikaty, datę, czas, pozycje, status GPS, GSM, pamięci itp itd. Zegarek może przesłać na Twój telefon komórkowy SMS z pozycją geograficzną jak i może być śledzony on line za pomocą GPRS (na serwerze www lub na Twoim własnym komputerze). Funkcja "Znajdź przyjaciela" pozwoli na odnalezienie w terenie do 6 osób posiadających takie same urządzenia za pomocą wskaźnika (strzałki) i dystansu wyświetlanego na wyświetlaczu zegarka. Za pomocą kalkulatora kalorii sprawdzisz, ile ich spaliłeś biegając lub jadąc rowerem. Funkcja loggera pozwala na zapis do 27000 pozycji a następnie wyświetlenie ich na darmowej mapie Google Earth. Niezastąpione urządzenie dla zabezpieczenia dzieci, osób starszych, osób podróżujących lub po prostu do wysłania lub zapisania przebytej trasy w pamięci zegarka a następnie odtworzenia jej na komputerze.
 więcej
raty
Obsługujemy płatności: