Zapamiętaj hasło
Przypomnij hasło   Zarejestruj konto
Chcę otrzymywać info o nowych produktach.
Usunięcie z listy

korjar na allegro

facebook

nasza klasa

Karta X-Sim UltraS odblokowanie iPhone 5/5c/5s

Karta X-Sim UltraS odblokowanie iPhone 5/5c/5s

Cena: 31.71 PLN + 23% Vat
Najnowsza karta X-SIM UltraS umożliwia używania nowego  iPhone 5, 5s, 5c  z simlockiem w dowolnej sieci – bez ingerencji w telefon, bez utraty gwarancji!  Wystarczy włożyć X-Sim UltraS wraz ze swoją kartą SIM, dokonać prostego ustawienia i już możesz cieszyć się swoim telefonem! 
 więcej
raty
Karta  X-Sim UltraS odblokowanie iPhone 5/4s

Karta X-Sim UltraS odblokowanie iPhone 5/4s

Cena: 47.97 PLN + 23% Vat
Najnowsza karta X-SIM UltraS umożliwia używania  iPhone 5/ iPhone 4s  z simlockiem w dowolnej sieci – bez ingerencji w telefon, bez utraty gwarancji!  Wystarczy włożyć X-Sim UltraS wraz ze swoją kartą SIM, dokonać prostego ustawienia i już możesz cieszyć się swoim telefonem! 
 więcej
Zestaw Wycinarka i programator kart gevey

Zestaw Wycinarka i programator kart gevey

Cena: 8.13 PLN + 23% Vat
Nowy programator kart Gevey/universal sim ze specjalną wkładką ułatwiającą programowanie kart Gevey/universal sim lub też innych kart wymagających użycia programatora w celu dodawania nowych możliwości takich jak np. brak konieczności wybierania numeru 112 itp.
 więcej
raty
Karta  X-Sim UltraS odblokowanie iPhone 5

Karta X-Sim UltraS odblokowanie iPhone 5

Cena: 39.84 PLN + 23% Vat
Najnowsza karta X-SIM UltraS umożliwia używania  iPhone 5  z simlockiem w dowolnej sieci – bez ingerencji w telefon, bez utraty gwarancji!  Wystarczy włożyć X-Sim Ultra5 wraz ze swoją kartą SIM, dokonać prostego ustawienia i już możesz cieszyć się swoim telefonem! 
 więcej
Universal SIM 10 szt za 10 zł

Universal SIM 10 szt za 10 zł

Cena: 8.13 PLN + 23% Vat
UNIVERSAL SIM - jest najnowszą edycją kart które pozwalają na ominięcie blokady SimLock w prawie wszystkich telefonach marki Nokia, Samsung, Motorola, LG, Sharp, MDA HTC, BlackBerry a także innych producentów. Karte montuje się wraz z oryginalną kartą w aparacie po czym włącza normlanie telefon - nic więcej nie trzeba robić. Nie musisz udawać się do komisu aby odblokować telefon itp. Gwarancja na telefon nie zostaje naruszona.
 więcej
raty
Super XSim Ultra S odblokowanie iPhone 4s

Super XSim Ultra S odblokowanie iPhone 4s

Cena: 23.58 PLN + 23% Vat
Najnowsza karta Super Ultra SIM umożliwia używania iPhone 4s z simlockiem w dowolnej sieci – bez ingerencji w telefon, bez utraty gwarancji!  Wystarczy włożyć karte Gevey Ultra wraz ze swoją kartą SIM, dokonać prostego ustawienia i już możesz cieszyć się swoim telefonem! Nie musisz robić Jail Break!
 więcej
raty
Gevey Super Ultra SIM odblokowanie iPhone 4

Gevey Super Ultra SIM odblokowanie iPhone 4

Cena: 23.58 PLN + 23% Vat
Najnowsza karta Super Ultra SIM umożliwia używania iPhone 4 z simlockiem w dowolnej sieci – bez ingerencji w telefon, bez utraty gwarancji! Najnowsza wersja NIE WYMAGA czynności, takich jak dzwonienie na jakikolwiek numer! Wszystko co musisz zrobić, to uruchomić Cydia i dodać źródło a następnie włożyć kartę i poczekać na zasięg!
 więcej
IUSIM - iPhone 4 unlock SIM

IUSIM - iPhone 4 unlock SIM

Cena: 39.84 PLN + 23% Vat
IUSIM - iPhone 4 unlock SIM to najnowsza wersja karty do "odblokowania" z pełną obsługa wszystkich dotychczasowych wersji oprogramowania w tym 4.3.3 służaca do bypassu simlocka w iPhone 4. Co daje wiec karta ? Pozwala na korzystanie z każdej sieci mimo tego, że telefon jest zablkowany na inną sieć (nie ma znaczenia na jaką). Tylko nasza karta działa bez problemu na wszystkich dotychczasowych wersjach (do 4.3.3 włącznie) i basebandach na co dajemy pisemną gwarancje (rozmowy, sms, mms, 3G - internet, e-mail działa bez problemów). Stosując karte możesz więc korzystać z każdej sieci mimo, że telefon posiada simlocka - nie jest wymagane tez robienia Jailbreka a więc telefeon posiada nadal gwarancje Apple !!! Prosimy zwrócić uwage, że nasze karty bez problemu pracują na najnowszych wersjach iOS jak 4.3.3 a nie tak jak produkty firm konkurencyjnych tylko do wersji 4.2.1 ! Nasza karta IUSIM została testowana na najnowszej wersji na daną chwile (18.05.2011) czyli 4.3.3 i działa beż zadnych problemów - zarówno sieć 3G jak i GSM, Internet, VPN, Wifi, przesył danych itp. Karta nie gubi zasięgu, telefon sie nie zacina itp
 więcej
Universal SIM

Universal SIM

Cena: 23.58 PLN + 23% Vat
Universal SIM jest najnowszą kartą pozwalającą na ominięcie simlocka w telefonach Nokia, Sasmung, LG, Sharp, NEC, Motorola i kilku innych. Jeśli masz zablokowany telefon Nokia, najprostszym rozwiązaniem jest właśnie Universal SIM. Wykonanie unlock'u jest bardzo proste, poprostu musisz tylko przygotować swoją kartę SIM pod Universal SIM poprzez jej nacięcie do kształtu chip'a. Wtedy składasz obydwie kary do siebie i mocujesz w gnieździe karty SIM w telefonie. Dzieki emulacji Universal SIM wykona już całą sprawę unlock'u za Ciebie. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą tego produktu Wszystkie karty sa wstepnie zaktualizowane w naszej firmie do najnowszej wersji oprogramowania i sa w trybie Universal Enhanced Mode. W 90% przypadków taki tryb wystarcza dla Nokia, Motorola itp lecz moze byc niewystarczajacy np. w przypadku SonyEricsson W200i (CID53). Nie wierz w oferty która mowi ze karta obsluguje wszystko bez zadnych ustawien - jezeli sprzedawca tak twierdzi to najprawdopodobniej nigdy nie mial okazji przetestowac takiej karty z wszystkimi modelami albo dziala na zasadzie "Sprzedac, zapomniec". Jezeli wiec chcesz uniknac problemow z gubieniem zasiegu, dodatkowym wybieraniem w STK za kazdym uruchomieniem telefonu okreslonych klawiszy, problemami logowania do sieci itp. zastosuj sie do naszej instrukcji która producent takze opisal na swojej stronie. Jest to bardzo podobna sytuacja jak w urzadzeniach do serwisu - tak jak nie ma jednego Boxa do wszystkich marek telefonów, który by sprawdzał się w kazdej sytuacji tak tez tryb Universal moze byc niewystarczajacy dla wszystkich marek. W tym celu producent Universal SIM stworzył specjalne oprogramowanie dzięki któremu możesz w łatwy sposób przystosować karte Universal SIM do pracy z daną marką telefonu. Jeżeli już wiesz do jakiego telefonu chcesz zakupić karte wskaż nam do czego mamy ja zaproramowac - dzieki temu zaraz po otrzymaniu bedziesz mógł korzystać z karty. Jeżeli wybór na marke jeszcze nie padl wskaż tryb universal. PAMIETAJ: W kazdej chwili mozesz podlaczyc karte do kazdego czytnika kart i jednym kliknieciem przeprogramowac ustawienia karty na inne modele !!! Daje Ci to nieograniczone mozliwosci konfiguracji i wykorzystania tej samej karty nawet przy zmianie marki telefonu
 więcej
Obsługujemy płatności: